Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marysia - opinia Klasy przepełnione, po 36 osób, szkoła nie ma tyle miejsca, do toalety nie...
~marysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

A - opinia Mnóstwo wyjść, wycieczek, dni tematycznych.
~A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Gosia - opinia wątek zamknięty Godna polecenia. Świetna Pani Dyrektor.
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

L - opinia wątek zamknięty Jestem zeszłoroczną absolwentką. Szkoła ma wysoki poziom nauczania. Byłam...
~L
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

tadeusz - opinia wątek zamknięty znakomite liceum, wspaniali nauczyciela i atmosfera, liceum z historią
~tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Oliwia - opinia wątek zamknięty Dwójkę skończyłam rok temu i jestem bardzo zadowoloną absolwentką....
~Oliwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 maja 2021

Mushroom - opinia wątek zamknięty Jestem tegoroczną absolwentką II LO. Szkoła bardzo dobrze przygotowała mnie...
~Mushroom
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentem te szkoły, nie mogę narzekać, ani na kadrę, ani na...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Tragedia wątek zamknięty Beznadziejny poziom nauczania,nie sprawdzanie prac, niski poziom wyposażenia,...
~Uczeń
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Mateusz - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera, bardzo dobre przygotowanie do Matury.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Nie polecam. Niski poziom kadry. Uczysz się sam. wątek zamknięty Niestety jako jej ubiegłoroczny absolwent- nie polecam.
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Polecam każdemu
~Dddr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Bardzo fajna szkoła wątek zamknięty uczę się w tej szkole i szczerze mowiac uwielbiam tą szkole ponieważ panuje w...
~Xxx
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2017

rodzic wątek zamknięty Jako rodzic jestem bardzo zadowolona,że moje dziecko dokonało wyboru dalszej...
~rodzic
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

NIE WYBIERAJCIE BIOL CHEMU wątek zamknięty Poleciłbym tą szkołę jedynie pod kątem klasy prawniczej,ale nigdy w życiu dla...
~Porażka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Dno dno i jeszcze raz dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jacy nauczyciele taka szkoła, Najlepszym dowodem ,,jakości'' tej placówki...
~b.r.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Tylko nie II lo !!! wątek zamknięty Ta szkola to masakra ! Nie bede sie rozpisywac, poziom dno plus pan T. od...
~absolwentka
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Takie sobie liceum, przeciętne - lepsze od XIV, gorsze od X wątek zamknięty Kiedyś to było bardzo dobre liceum, ale kadra nie pracowała nad utrzymaniem...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Czy warto.. wątek zamknięty Zastanawiam się nad pójściem do II.. czy ktoś z Was mógłby mi napisać...
~Niezdecydowana
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

Raczej NIE wątek zamknięty Owszem, Dwojka jeszcze sie miesci w pierwszej piatce najlepszych liceow w...
~Malwina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

38

wątków

do góry