Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa i Waldek - opinia wątek zamknięty Przy wynajmie mieszkania współpracowaliśmy z Panią Joanną Rzeszotarską z Dom...
~Ewa i Waldek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Absolutnie polecam współpracę z Panią Martą Grzebińską. To osoba bardzo miła,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Mam porównanie z kilkoma innymi agencjami w trójmieście ale zdecydowanie...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Zaangażowany zespół. Szybkie efekty współpracy.
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Współpraca przy sprzedaży nieruchomości wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Bardzo zaangażowana,...
~Krystyna Kowalczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Rewelacyjna Pośredniczka wątek zamknięty Chciałabym podziękować za wspaniałą obsługę Pani Marcie Grzebińskiej z...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie z pomocą Pani Marty (o/Wrzeszcz). Współpraca...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Mega polecam i serdecznie Pozdrawiam:) wątek zamknięty Jesli Dom&House bedzie mialo nadal takich posrednikow jak Pani Magdalena...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Zakup domu w Gdyni wątek zamknięty Nie bylem bezposrednim klientem biura (byl nim sprzedajacy nieruchomosc),...
~Karol Miśkiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Dziękujemy i pozdrawiamy wątek zamknięty Zupełnie przez przypadek trafiłam na Panią Justynę Pomaską, która jest super...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Sprzedaż działki budowlanej w Kleszczewku wątek zamknięty Pani Joanna Rzeszotarska pomogła mi sprzedać działkę budowlaną w szybkim...
~Marius Szajewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tą firmę. Szczególnie Panią Urszulę Kępską. Sprzedała mi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Polecam bardzo !!! wątek zamknięty Polecam biuro Dom&House we Wrzeszczu a w szczególności Panią pośrednik Joannę...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem biuro Dom&House. Szczególnie polecam Panią Martę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Szczególnie polecam panią Kamilę Bernad, która objęła nas profesjonalną...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Dom&House godna polecenia! wątek zamknięty Z pomocą Dom&House i nieocenionej skuteczności p. Uli Kempskiej udało się...
~Iwona D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Najlepsza agencja nieruchomości wątek zamknięty Polecam DOM & HOUSE każdemu, komu zależy na profesjonalnej i fachowej...
~Kinga Zbucka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem i spora ilość...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

P. Ula Kempska, doskonala agentka wątek zamknięty P. Ula Kempska w bardzo skuteczny sposob znalazla mi odpowiednia osobe na...
~Eva Lelvis
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Pani Urszula Rułkowska - Kempska wątek zamknięty Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Dom&House, a zwłaszcza Panią Ulę...
~M.Daszkowska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
354

postów

350

wątków

do góry