Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Świetna firma, od początku do końca pomocni. Gorąco polecam każdemu.
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Dom & House apartamenty wątek zamknięty Od lat jeżdżę do Sopotu, spałam już w wielu hotelach i wielu apartamentach,...
~Teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Dom & House Apartamenty wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni pobytem w apartamentach oferowanych przez Firmę Dom &...
~Tymoteusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Polecam ! wątek zamknięty Dokonałam zakupu mieszkania za pośrednictwem Dom&House i jestem bardzo...
~Kamila H.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Polecam tego pośrednika wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Agencja nieruchomosci Dom & House SC w Sopocie wątek zamknięty Sprzedalam mieszkanie z Agencja nieruchomosci Dom & House SC w Sopocie. Musze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo udana współpraca i sprawne przeprowadzenie czynności związanych ze...
~Halina Kotlicka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej agencji, obiecali szybką sprzedaż, a przez 3 miesiące był...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystałam z uslug firmy Dom&House już kilkukrotnie, zarówno w zakresie...
~Barbara Rudziks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

a ja nie polecam wątek zamknięty właśnie się dowiedziałam, niestety nie od pana pośrednika, że nieruchomość...
~zawiedziona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

SERDECZNIE P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła, rzetelna i fachowa obsługa klienta. To biuro pośrednictwa jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

POLECAM DOM&HOUSE wątek zamknięty profesjonalna i miła obsługa, Pan Maciej Świtalski pomagał mi w znalezieniu...
~BJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Zdecydowanie polecamy! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa! Pani Beata zajęła się wynajmem naszego...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

ŻYCZLIWOŚĆ I PROFESJONALIZM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Dom & House, szczególnie reprezentującej Agencję...
~Dana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

ANNA wątek zamknięty POLECAM USŁUGI TEGO BIURA-P.PAWEŁ ZAŁATWIŁ WSZYSKIE MOJE SPRAWY...
~ANNA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty Polecam współpracę z firmą. Korzystałem z pomocy pana Macieja z oddziału...
~Nowy posiadacz własnego M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

Polecam wątek zamknięty miła i fachowa pomoc w wynajęciu mieszkania, elastyczne dopasowanie się do...
~Hanna Szlacheta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

Profesjonalna firma! wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z firmą Dom & House. Bardzo dobre podejście do...
~Aleksandra . K.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 stycznia 2010

Polecam! wątek zamknięty Firma profesjonalna. Pani Paulina bardzo sympatyczna i kompetentna, pomogla...
~Małgorzata, Jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Polecam - szybko, miło i zgodnie z oczekiwaniami wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, pełne wsparcie jeśli chodzi o formalności, miła...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

postów

349

wątków

do góry