Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - opinia wątek zamknięty Byłam na wizycie u dr Lipskiej, doktor bardzo sympatyczna, pomogła...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce z całego serca! Zadzwoniłam z prośbą o przyjęcie ze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Pacjent - opinia wątek zamknięty Leczenie ok natomiast informacja o kosztach pozostawia wiele do życzenia....
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Stomatolog Plusy: *znieczulenie komputerowe (nie czuć igły, ani rozpierania...
~Lech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Mariola Okoń - opinia wątek zamknięty Trzy zęby wyleczone i ciąg dalszy nastąpi. Panią doktor Hannę...
~Mariola Okoń
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslug Centrum Stomatologicznego. Rozpoczynając od...
~Milena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Polecam, wątek zamknięty Przemiła obsługa, profesjonalna.. Polecam
~A.S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Najlepszy dentysta w Gdansku wątek zamknięty Pani dentystka nie tylko mila ale jest bardzo ciepłą osobą a pan "pomagający"...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo miłe Panie w recepcji, przyjazna atmosfera. Zabieg poszedł sprawniej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Niestety stały bywalec. wątek zamknięty Kocham słodkie od małego i od małego mam naprawianie zeby. W tej placówce...
~Józio
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Zarówno przy leczeniu osoby dorosłej jak i dziecka.Osobiście jestem bardzo...
~JadwigaNowakowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

nie polecam wątek zamknięty ostatni raz byłem, niestety nie ten klimat obsługi,
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Dr Hanna Sobczak - Zagalska wątek zamknięty Wspaniały fachowiec z otwartą głową. Dziękuję za opiekę i polecam wszystkim,...
~Waldemar Kochański
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Polecam wątek zamknięty Eurodent na Przymorzu to bardzo profesjonalna placówka. Szczerze polecam...
~Ariel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście, miła atmosfera a co najważniejsze jakość usług na...
~KK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Z usług Eurodent korzystam około roku i za każdym razem jestem zachwycona!...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Wszystko bardzo profesjonalne i najważniejsze korzystne finansowo. Polecam...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam dr Hanię Sobczak-Zagalska. Trafiliśmy do niej z naszymi...
~rodzice
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Trzy razy TAK! wątek zamknięty Miałam ostatnio przyjemność korzystać z usług tej kliniki i jestem bardzo...
~uśmiechnięta pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty W tym roku miałem wstawiany implant, z którego jestem bardzo zadowolony. Był...
~boski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

91

wątków

do góry