Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław - ocena nowy temat Osłona szyjek zębów. Znowu mogę pić zimne piwo bez bólu.
~Jarosław
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Jarosław - ocena nowy temat 4 implanty i 6 koron założone bez problemów. Gęba znowu pełna zębów.
~Jarosław
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Arletta - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo miłej i podejścia do pacjenta ....
~Arletta
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 16 grudnia 2023

Michał - ocena nowy temat Leczyłem się u dr Magdaleny Stasyk. Świetny protetyk. Pełen profesjonalizm od...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 17 listopada 2023

Magdalena Bolek - ocena Jeśli ktoś szuka profesjonalnej higienistki to tylko do Pani Justyny...
~Magdalena Bolek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

katarzyna milewska - ocena Dobry wieczór, w dniu dzisiejszym (31.10.2023 r.) wybrałam się do euro dent...
~katarzyna milewska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

jawa67 - opinia Wizyta na fotelu u Pani Doktor Walkowiak to pewność, że powierzone uzębienie...
~jawa67
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Aleksandra - opinia Jestem pacjentką dr Burdacha i polecam bardzo!
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Gabrielle Schneider - opinia Dziękuje bardzo Doktorowi Robertowi Burdachowi za śliczny uśmiech!!!
~Gabrielle Schneider
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Joanna - opinia "Pan Robert to lekarz, którego warto polecić każdemu, kto pragnie mieć piękny...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Marlena Szałach - opinia Gorąco Polecam, atmosfera w gabinecie oraz jakoś usług rewelacyjna zawsze...
~Marlena Szałach
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

E - opinia Obserwuję pogorszenie jakości usług stomatologów z tego gabinetu. Kiedyś cała...
~E
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią Doktor Magdalenę Stasyk. Cudowna stomatolog, bardzo...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Paula - opinia wątek zamknięty Ceny są bardzo w porządku. Doktor Stasyk jest niesamowicie dokładna,...
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Aron - opinia wątek zamknięty Niedawno zakończyłem leczenie w Euro Dencie. Zdecydowanie polecam ten...
~Aron
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Eurodont na Przymorzu wybrałam ze względu na bliskość zamieszkania oraz dobre...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i dobrzy specjaliści. Polacam.
~Paulina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Problem z zebami rozwiazany szybko i profesjonalnie, ceny rozsadne wiec...
~Szymon
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Paweł P - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Wizyta przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Prosty i...
~Paweł P
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

zadOWolona :) - opinia wątek zamknięty Od dawna leczę się u pani doktor Lipskiej i nie wyobrażam sobie usiąść na...
~zadOWolona :)
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

91

wątków

do góry