Widok

FAME S.C.

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Karczemkach (Osiedle Kalinowe). Czy ktoś mógłby podzielić się spostrzeżeniami odnośnie dewelopera i jakości inwestycji ? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uciekaj jak najdalej od tej firmy. Fuszerstwo, najtańsze materiały. Po podpisaniu papierów już nie porozmawiasz z właścicielami. Albo będą się wykręcali się od odpowiedzialności.
Fuszerka fuszerkę popycha: Ściany przy odbiorze wyglądają jak fale Dunaju, płytki z balkonu odpadają, źle podłączony komin, klatka schodowa nadal nie dokończona a wygląda jak 30 lat temu się robiło, drzwi wejściowe za 400zł z Castoramy, słabo przymocowane rynny, po pierwszej mocniejszej wichurze poluzowały się, woda lała się po murze no i grzyb się zrobił... i długo tu wymieniać wady budynku.
Mieszkam tu i jeszcze nie poznałam zadowolonego z Fame sąsiada. Zapraszam na osiedle - chyba każdy potwierdzi moje słowa.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2
To prawda, u nas klatka schodowa dość długo nie była wykończona, faktycznie płytki odpadły po kolejnej zimie od balkonu a to było spowodowane szybkim przygotowaniem mieszkań do sprzedaży i położeniem płytek w okresie zimowym.
Potem płytki zostały wymienione i jest w porządku. U nas z kolei ściany są równiutkie i gładkie (pion jest), na razie specjalnie niedoróbek nie widać :)
Jedynie raz zimą zaczęło kapać w jednym miejscu i dach w okolicy komina został naprawiony po zgłoszeniu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, też jestem ciekawa ich inwestycji , poza tym , ze dodatkowe prace wykonuja bez faktur i na czarno zazdroszcze im terenu -lokalizacji -fantastyczna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najdalej od tego pseudo dewelopera. Trzeba wszystko po nich poprawiac. Szkoda nerwow za takie ciut tansze mieszkania. Pomimo zglaszania wielu usterek - wlasciciele umywaja raczki. Milo jest tylo do dnia podposania umowy. Potem juz tylko nie przyznaja sie do bledow. Pozostaje tylko sad. Potwierdzam opinie powyzsza - nikt ze znanych mi sasiadow nie jest zadowolony z zakupu mieszakania of Fame. Niestety :-(
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, działka marzenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli już byś się zdecydował na kupon mieszkania od tej "firmy" to proponuje jeszcze raz się zastanowić ale jesli się zdecydujesz to polecam wynająć kogos kto zna sie na prawie budowlanym i poprowadzi twoje sprawy warto wydac trochę kasy niz później się bujac. I tak nic nie zalatwisz.Udawane choroby przeciąganie w czasie i nie dotrzymywanie słowa to standardy wszystko na papierze nic na słowo! Taka rada dla ciekawego. Nie polecam tego dewelopera
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam współpracę i jakiekolwiek kontakty z tym pseudo deweloperem... kontakt fantastyczny, atmosfera niemalże rodzinna do czasu otrzymania ostatniej transzy płatności za mieszkanie... później brak kontaktu, podpisanie aktu notarialnego nastąpiło ponad dwa lata po odbiorze, a do tego czasu niestety powiększona rata kredytu, walka o poprawki w mieszkaniu wynikające bezpośrednio z protokołu odbioru, materiały beznadziejne i tak można wyliczać bez końca, trzy lata walki o wszystko, stracone nerwy i pieniądze... Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup to od początku do końca korzystaj z pomocy specjalistów - umowa przedwstępna tylko po konsultacji z własnym prawnikiem, bo jest w niej sporo haczyków, odbiór tylko ze specjalistą budowlanym, podpisanie aktu tylko po jego zweryfikowaniu przez Twojego prawnika, bo przy tej okazji "bezstronny notariusz" ściśle współpracuje z deweloperem i próbuje przeforsować bezpodstawne opłaty.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://famesc-odradzam.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale gdzie to jest? Bo nie wygląda jak Kalinowa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wygląda jak Kalinowa, tylko za zakrętem:)
http://mapa.trojmiasto.pl/#/map/-240.64,195.9,7,o
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry