Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia Szkoła ta jest na bardzo wysokim poziomie w swojej dziedzinie, nauczyciele...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

ewelina - opinia Uczyłam się w tej szkole na kierunku technik farmaceutyczny. Poznałam wielu...
~ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Polecam w szczególności kierunek technik faramceutyczny. Program zajęć został...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Dla siebie wybrałam kierunek Higienistka stomatologiczna trwający 2 lata, w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Anka - opinia wątek zamknięty Szkoła posiada nie tylko kierunki medyczne, ale rownież administracyjne. Ja...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Super wykładowcy, świetna atmosfera, uczelnia na wysokim poziomie.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Eliza - opinia wątek zamknięty Jedna z lepszych szkół policealnych w Trójmieście, dla osób które chcą się...
~Eliza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Masakra nie szkoła wątek zamknięty Moja opinia nie będzie niestety pozytywna . Wręcz odradzam te szkołę. Poziom...
~UCZENNICA FARMACJI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Zadowolony wątek zamknięty Mogę się przychylić do opini zadowolonych kolegów i koleżanek.Nauka jest...
~Długi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Re: Żal wątek zamknięty Żal.. to d*pę ściska jak ktoś pisze takie brednie...Ratownicy medyczni to...
~ape
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Również zadowolona wątek zamknięty Potwierdzam opinię wystawioną poniżej. Super sprawa. Za niewielkie pieniądze...
~Również Zadowolony/a
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

A ja jestem zadowolony(a) ! wątek zamknięty Mało płacę, a mam bezpośredni kontakt z doświadczonymi ratownikami. Fajnie...
~Zadowolony(a)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Bardzo krzywdząca opinia wątek zamknięty Ja uczę się na farmaceutkę. Ćwiczenia mamy w nowym laboratorium, bardzo...
~Arii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry