Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktor - ocena nowy temat Szkoła z dobrym poziomen nauczania, dobrymi praktykami. Oferowane kierunki...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Tomasz - ocena nowy temat Wszystko na najlepszym poziomie. Szkoła dobrze organizuje zajęcia, czesne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Paulina - ocena nowy temat Szkoła godna polecenia. Bardzo dobre wyposażenie sal. Możliwość kształcenia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Karolina - ocena Dostałam się na studium na kierunek technik dentystyczny. Bardzo dobrze i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Kinga - ocena Najlepsza szkola, bez dwóch zdań! Super wykładowcy i co najważniejsze -...
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Kacper - opinia Super wykładowcy, którzy z chęcią pomogą w zrozumieniu zawodu. Cieszę się, że...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Ewa - opinia Dostałam się ma kierunek higienistka stomatologiczna. Kierunek jest bezpłatny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Jarek - opinia Bardzo dobra szkoła, w miłej atmosferze, w szybkim czasie można przyswoić...
~Jarek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Anka - opinia Jestem na kierunku higienistka stomatologiczna i bardzo sobie chwalę zarówno...
~Anka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Wicia - opinia Zapisałam sie na kierunek higienistka stomatologiczna. Jestem zadowolona z...
~Wicia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Kasia - opinia Długo rozważałam wybór szkoły do jakiej pojść by poprawić swoją wiedze i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Daria - opinia Każdy kto chce pracować w branży medycznej a nie ma czasu bądź możlwiości na...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Ola - opinia Oceniam naukę na 2,5 letnim kierunku: technik farmaceutyczny. Zajęcia bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Zofia - opinia Ukończyłam naukę na kierunku rejestratorka medyczna i podjęłam pracę w...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Weronika - opinia Zdecydowałam się na kierunek "terapeuta zajęciowy" i jestem bardzo...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Laura - opinia Ukończyłam dwuletnią naukę na kierunku technik administracji. Ten czas był...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Magdalena - opinia Szkoła oferuje dużo ciekawych zajęć, wielki nacisk daje się na praktykę, ale...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

Izabela - opinia Jestem mega zadowolona z nauczania, wszystko dobrze wytłumaczono, dziewczyny...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Blanka - opinia Edukacja w tej szkole moim zdaniem jest na najwyższym poziomie. Świetnie...
~Blanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Lena - opinia Niejedną dobrą opinię słyszalam na temat tej szkoły, dlatego zdecydowałam się...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry