Fikakowo
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Korepetycje z języka polskiego Mam 2 wolne terminy w sobotę. Przygotowanie do matury, egzaminu 8klasisty czy...
~E.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Skandal wstyd dla Merkusa ...jak dalej macie zamiar karać ludzi za zakupy, nakładając...
~Jeanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Uciekł kot koło lecznicy na gryfa Po wizycie w lecznicy na Gryfa Pom. uciekł mi młody, jeszcze nie kastrowany...
~Marta Jaworska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Mandaty na parkingu sklepu Merkus. Uwaga, za brak karteczki za szybą pod sklepem Merkus otrzymuje się mandat...
~michu
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Opieka nad dzieckiem wymiana pomiędzy mamami Dobry wieczór, chciałabym zapytać się, czy na osiedlu jest może któraś z mam...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

wariat z klatki 56e Widziałam jak około 22oo debil rozwalal czerwony samochód wyszedł z klatki...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Warzywnika fikakowo Dziwna szefowa tam jest, mój mąż boji sie tam chodzić po warzywa.
~anonim
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Czy ktoś wie, czemu po osiedlu kreci się policja kryminalna? ...i sprawdza monitoring z kamer? Ktos jest w temacie? To nie...
~JA
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Strzelił do kilku samochodow Z budynku gryf pomorskiego 56e debil strzela z wiatrówki do samochodów miał...
~Junak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Swiadek Oszust własciciel piceri las palma kolasa nawalal bejzbolem o godzinie 5...
~Swiadek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Internet dostawcy jakosc? Witam, mam pytanie o dostawcow internetu. Interesuje mnie stabilnosc i niska...
~Obcy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 28 m2 Gdynia (Fikakowo) Szczegóły w linku: Sprzedam...
~pierwszyuzytkownik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Jak się miszka w Fikakowie? Witam Mam zamiar kupić wkrótce mieszkanie, między innymi na Fikakowie. Czy...
~Basia34
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

kupię kombinezon wiosenny dla niemowlaka (dziewczynka) wątek zamknięty Kupię kombinezon dla dziewczynki na wiosnę najlepiej 56 cm i z okolic Gdyni...
~monti11
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Przeprowadzka i nowy dom Witam. Niedługo czeka mnie przeprowadzka na Fikakowo. Kupiliśmy z narzeczonym...
~PaniLager
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Trasa Kaszubska - rozbudowa i budowa węzłów komunikacyjnych. Zachęcam wszystkich mieszkańców do zapoznania się z planami rozbudowy węzła...
~ika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Mieszkańcy ul. Myśliwskiej wątek zamknięty Ludzie nadal bez aktów choć zaplacili gotówką to paranoja !!!
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Znaleziono białą poszewkę na poduszkę Przywiało mi dziś na balkon na poziomie gruntu (Górnicza 49) poszewkę na...
JoannaTM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Fikakowo, bieganie, 10 km, półmaraton a może maraton i dalej beze mnie. Biegam od dwóch lat, 41 lat na karku, dyszek (w sensie dystansów 10 km,...
~Witosław:)
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Bieganie Fikakowo/Wlk. Kack Szukam osoby chętnej do wspólnego pobiegania i przygotowań do biegu...
~Łuki
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry