Widok

Gdynia - Hel - Gdynia rowerem. Jest ktoś chętny?

Wspólny wyjazd/impreza Temat dostępny też na forum:
Witam czy jest ktos chetny do przylaczenia na turystyczna wyprawe bez zadnych pociagow statkow autobusow tylko "rower" tam i z powrotem przewiduje w jedna strone ok 4 godziny tempo bez szalenstwa na Helu plazowanie atrakcje kilka godzin :) Wyjazd z Gdyni ok 9 - 10 , powrot godziny wieczorne lub pozno nocne wiec calodniowy wypadzik bez pospiechu:) Termin do utalenia najchetniej w najblizszy wekend , trase znam bardzo dobrze kilkukrotnie ja przejechalem w obie strony wiec nawet w nocy wracac damy rade :) Interesuja mnie konkretne zdecydowane osoby bez bajkopisarstwa i rozciagania watku w nieskonczonosc.................. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jeśli jeszcze aktualne jak bym sie pisał...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem ostatnio.
Z Redy na Hel 4 h z obiadem i tobołami.
Z powrotem ujechalismy tylko 26 km,wiatr praktycznie uniemozliwil jazdę.
pierwszy pociąg w Kuźnicy pełny,drugi tez- wiec się nie zmiescilismy.Przy
Juz prawie piechotą chcielipsy iść.
Przyjechał Eurointercity do Wawy
Z Kuźnicy do Gd Wreszcie,bilet normalny i ulgowy 95 zł+ 18 zł za rowery-szczeka opadła troche
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Arku szkoda że się tak póżno odezwałeś ...byliśmy w sobotę w trzy osoby znalazłem parę ze znajomych ale chciałem trochę rozbudowac grupę z tąd ten wątek :) Pogoda super aż za gorąco , niewykluczone że niebawem jeszcze będę jechał? a napewno w sierpniu na D-Day jak beda inscenizacje to sie wybiore. Zostaw jakies namiary meila gg czy tela to jak cos będziemy w kontakcie :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
10338500 daj znać z miłą chęcią gdzieś się przejadę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Arku to w sobotę wyruszamy na Hel ( D-DAY ) zostawiłem Ci wiadomość na gg więc się szykuj a może Marcin W zaprawiony na tej trasie też dołaczy lub ktos z czytających miłośników dwóch kółek ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

do góry