Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesoło i fajnie :) wątek zamknięty Na lekcjach jest zawsze śmiesznie, dzięki temu że trafiłem na naprawdę fajną...
~dPhoenixPL
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Opinia wątek zamknięty W tym roku kończę gimnazjum i nie zamieniłabym go na żadne inne. Do ZKPIG 13...
~Anonimek888
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Mistrzostwa w tańcu wątek zamknięty Witam Bardzo podobały mi się Mistrzostwa w tańcu zorganizowane w szkole...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Tak i Nie wątek zamknięty Polecam tą szkołę osobą, które są ambitne i mają twarde zasady moralne. W...
~Uczennica101
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Ocena Gimnazjum nr 17 wątek zamknięty Naszego gimnazjum posiada bardzo dużo zalet. Przede wszystkim uczą tu fajni...
~Uczniowie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

świetna szkoła,rewelacyjne wrunkii nauczycieleie wątek zamknięty Gimnazjum jest świetnie wyposażone,czyste i przestronne.Przyjażni,otwarci...
~rodzic uczennicy
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

pani dyrektor bez serca wątek zamknięty nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony dyrekcji . Pani...
~mama byłej uczennicy
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Dobra szkoła ! wątek zamknięty Szkoła naprawdę dobra. Nie poziom nauczania wysoki - laureci konkursów...
~MB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

szkoła super, czego chcecie wątek zamknięty Tej szkoły nie trzeba reklamować. Kto tam był ten wie :-) pozdrowienia dla...
~Kamilek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Merytoryczna ocena wątek zamknięty Zamiast wylewanie swoich smutków proszę o rzeczowe opinie. Sam jestem uczniem...
~Realista
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Wszawica! wątek zamknięty Uwaga w szkole mozna zarazic sie wszami. W piatek dziecko zalapalo wszy, na...
~robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Beznadzieja wątek zamknięty Szkoła jest beznadziejna mimo że jest pare fajnych nauczycieli. Ogólnie...
~anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

miło miło wątek zamknięty szkoła jest supe i nauczyciele zwłaszcza pan trener
~natalka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

miło miło ! wątek zamknięty chodziłam do tego gimnazjum przez pełne 3 lata. I naprawdędobrze wspominam...
~Yvonka!
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Nauczanie tak - uczniowie nie wątek zamknięty Ucze sie w tej szkole, dobrze uczą lecz jest straszna dzieciarnia. Nigdy nie...
~CZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

?? wątek zamknięty bylem w tym gimnazjum dwa lata (potem wyjechalem) ogolnie mam dobre...
~SCANIA R620 V8
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Oke wątek zamknięty Można wyść lepszym niz sie jest.
~student
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

nie jest zle wątek zamknięty skończylem to gim 2 lata temu i nie bylo zle. wyposażenie było ok chodź bez...
~uczen 91
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 października 2008

Nie powiedział bym.. wątek zamknięty Z nauczycielami można pogadać, wyżalić się itp. (choć nie wszyscy...)....
~Pozdrawiam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

; ( wątek zamknięty Chodziłam do tej szkoły 1 rok . Po roku musiałam się przenieść .. ta szkoła...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

25

wątków

do góry