Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Łagowska - ocena nowy temat Pani doktor Janina Klimaszewska-Ratnicka jest super specjalistką ginekologiem...
~Małgorzata Łagowska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Dobry ginekolog! nowy temat Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet...
~Mama
171

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 stycznia 2007

AMP - ocena nowy temat Pani Doktor prowadziła moje obie ciąże. Jednak ostatnia ciąża była trudna z...
~AMP
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

kaka - ocena nowy temat bolesne badanie, niemiła atmosfera, brak wyjaśnień. bez odpowiedzi na...
~kaka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

M - ocena nowy temat Przemiła, bardzo konkretna Pani Doktor, delikatna, nie "znęca się" nad...
~M
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 marca 2024

Agata - ocena nowy temat Wizyta w Centrum MAM to była czysta przyjemność. Pani Doktor była bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 marca 2024

Emilia - ocena nowy temat Korzystałam z usług kliniki w zakresie ginekologii estetycznej. Bardzo...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 marca 2024

Anna em - ocena nowy temat Wykwalifikowa kadra personelu, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem...
~Anna em
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 marca 2024

Dominika - ocena nowy temat Do Centrum trafiłam z ulicy. Potrzebowałam na wyjeździe pilnej konsultacji...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 marca 2024

Beata - ocena nowy temat Dzień dobry Gorąco polecam p.doktor Małgorzatę Czupryńską .Bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 marca 2024

Ania - ocena nowy temat Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i...
~Ania
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 stycznia 2024

Iza - ocena nowy temat Dzisiaj byłam pierwszy raz u doktora i jestem mega zadowolona. Na pewno tam...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Wiesława - ocena Bardzo rzetelnie i komfortowo
~Wiesława
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

M - ocena Najlepsza na całym Pomorzu.Kompetentna, z dużą wiedzą i empatią
~M
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Monika - ocena Mogę z czystym sumieniem polecić dr Grzybowskiego. Jestem jego pacjentką od...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Katarzyna Cieślińska - ocena Bardzo dobry diagnosta USG. Lekarz z ogromną wiedzą i cierpliwością. Jedyny...
~Katarzyna Cieślińska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Alicja - ocena Super miła empatyczna i kompetentna pani doktor. Polecam a jestem u pani dr...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Kamila - ocena Pan Doktor prowadził moją ciąże. Niezwykle dokładny, sumienny i cierpliwy....
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Izabelasgc@gmail.com - ocena Najlepszy ginekolog , wnikliwy dokładny. Wizyty u Pana Doktora trwają długo...
~Izabelasgc@gmail.com
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Kamila - ocena Polecam dr Grzybowskiego, piszę jako wieloletnia pacjentka. Doktor jest...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2401

postów

1861

wątków

do góry