Jedno słowo- NIE POLECAM!!!!!
Przesyłki ( aż 4 duże paczki) nadałam 5 marca. Uprzejmy Pan poinformował...
Przesyłki ( aż 4 duże paczki) nadałam 5 marca. Uprzejmy Pan poinformował...
-
ostatnia odp. 14 lat temu
dodano: 9 marca 2012