Widok

Instoruktor fitness - Sylwia

od jakiegoś czasu mam okazje uczęszczać na różne zajęcia fitness w klubie Akademos.. ale te z Sylwią są beznadziejne.. nie dość ze zawsze sie spóźnia: ostatnio (sobota 16.11.2013) było to aż 15 minut, i Panie które czekały na zajęcia nie usłyszały nawet słowa przepraszam, albo jakiejs informacji z recepcji o tym co się dzieje.. po drugie Pani Sylwia była naburmuszona, zła.. 10 razy powtarzała podstawowy krok, któraś z Pań źle powtórzyła, przerwała zajęcia, wyłączyła muzykę..i była gadka "umoralniająca", czułam sie jak w przedszkolu.. bardzo niefajna atmosfera, nie ma motywacji do ćwiczeń.. więcej do niej nie wrócę..
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry.
Spóźnienie to oczywiście nie powinno mieć miejsca, dlatego też od tego tygodnia zmodyfikowaliśmy grafik wprowadzając 30-minutową przerwę w dni kiedy pani Sylwia po zajęciach Cyclingu przechodzi na dużą salę. Sytauacja taka będzie miała miejsce we wtorki i czwartki po południu, a w soboty postaramy się zorganizować pracę instruktorów tak, aby wszystkie zajęcia odbywały się o czasie.

Przepraszamy za niemiłą sytuację i zapraszamy do dalszych wspólnych ćwiczeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry