Akademos

Siłownie i fitness kluby Rehabilitacja Sauny

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce. W zeszłym roku przygotowałam się tutaj na narty,...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Możliwość wynajmu sauny na wyłączność, super. Byłam z mężem, teraz planuję...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Warto wpaść nie tylko dla atmosfery. wątek zamknięty Polecam na porządny trening, fajne towarzystwo i spoko klimat!
~Pszczelarz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Dobre miejsce, dobra lokalizacja wątek zamknięty Szeroki wybor sprzetu i sal do cwiczen, bardzo mile ze tak duze pomieszczenie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Dla dużych i małych wątek zamknięty Wszystko super. Dużo pomieszczeń, sprzętu i fajna atmosfera. Nie ma podestów...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Jak w domu wątek zamknięty Dobra, rodzinna atmosfera. Klub otwarty bardzo często nawet w dni wolne od...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty Super miejsce na realizację postanowień noworocznych - tak jak w moim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam zwłaszcza zajęcia zdrowy kręgosłup. Miejsce w którym można wypocząć i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Przyjazne rowerzystom! wątek zamknięty Zadaszony parking rowerowy, nie spodziewałem się. Fajne miejsce o wyjątkowym...
~Rowerzysta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Lokalizacja wątek zamknięty Znam i polecam. Las za płotem, a tej jesieni to jak dar! Powrot i trening na...
~Karol M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Wolne ciężary na plus! wątek zamknięty Miejsce do zrobienia każdego treningu. Wystarczająco dużo miejsca i sprzętu....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Po wielu latach nadal jest to dobre miejsce wątek zamknięty Wróciłam po latach, w sumie nie wiem dlaczego, trochę z ciekawości, trochę...
~Kornelia B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

miło wątek zamknięty z powodu miłej obsługi i niewymuszonej uprzejmości polecam to miejsce....
~Flo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

. wątek zamknięty Dowiedziałem się o tym klubie z tego portalu i chodząc od poniedziałku do...
~majonez
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Sauny wątek zamknięty Opinia dotyczy tylko sauny, ponieważ dotychczas tylko z niej korzystałam....
~Ka-sia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Wszystko czego trzeba. wątek zamknięty Uczęszczam od dawna choć nieregularnie, ale z pewnością mogę polecić. Może w...
~Malwa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

bardzo pozytywnie wątek zamknięty obsługa ok, lokalizacja też, sprzęt zróżnicowany a do tego dużo miejsca do...
~mat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Wszystko fajnie, wątek zamknięty tylko dlaczego do cholery pani z recepcji przy calkowicie pustej szatni daje...
~skępowana przepychaniem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Zumba wątek zamknięty Po dzisiejszych zajęciach Zumby byłam bardzo zawiedziona... Pani Krystyna...
~XXXxxxx
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

widać efekty mojej pracy więc :)))) wątek zamknięty więc jest fajnie, niczego więcej nie potrzebowałem. dzięki !! ćwiczę i ruszam...
~julio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
242

postów

183

wątków

do góry