Widok

Jak postepować z babami?

Proszę o wszelkie rady. Bo już nie mam cierpliwośći;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Baby to są w nosie :D
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taaaaaaa w nosie. Mogłem spytać jak postępować z "ujami z cyckami" także i tak jestem kulturalny:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
-co to jest kobieta?
-złośliwa narośl wokół cycków ;)

a co do pytania zawartego w temacie wątku, książek Waszmość Pan nie czytasz!
pozwolę sobie zacytować fragment jednej z moich ulubionych ;)))))
"Nie uczynił jej nic nadto, co zwykły chłop czyni żonie w sobotę wieczorem, wracając z oberży - ot, zwyczajnie skopał, w papę strzelił kilka razy - i więcej nic."

ps. oczywiście żartuje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
naświetl sytuacje to może i jakaś rada padnie w tym temacie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściagliwy z babami po chamsku, z kobietami - delikatnie (i powściagliwie:) )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
MałaMi, cały wątek już się na temat Powściągliwego i jego "baby" rozwinął, poczytaj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. A dziś znajomość się zakończyła. Z braku cierpliwości.. A co do rad "delikatnie" To między bajki sobie je włóż
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tego kwiata pół świata!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czekaj , czekaj...coś tam , że spali razem ale do niczego nie doszło bo on chciał ale nie mógł bo szanuje a ona niby nie chce ale z nim śpi jak z kolegą? Dobrze kojarze?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porzuć "powściągliwość"... krótko i konkretnie
Kiedy mam do czynienia z "babą" (kobieta czy facet) to po prostu "nie pier...ę się"
Ja juz dawno zamieniłam podręczny słój wazeliny na naparstek szarej maści... szkoda mi czasu i energi na pierdoły.
Jesli trafiam na Człowieka to rozumiemy się bez słow, jeśli na "głupiocwaniaka" to jadę z gróbej rury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rondel dobrze gadasz. Ja to zrozumiałem dziś. Zje** jak burą su** i tyle. No ale sylwestra muszę planować na nowo;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
I niech sie kobieta cieszy ze nie ma juz gbura
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
gróbej rury lol mistrzyni ortografii :] - gruby facet, gruba rura , a nie grób,grobowej, grobowiec ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
;)
dzięki, "z gróbej róry" miało być ... ha ha
wygrałam butelkę merlota a ha ha ha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
powściągliwy a jakim ty tramwajem jeżdzisz ,taki czarnulek jesteś -dziś jeden amant rozmawiał z kobietą przez telefon w tramwaju -w tym oto pieknym środku lokomocji wyzywał ją że z nim zerwała i wróciła do byłego itd.... dluga i głośna to była rozmowa aż się słuchać nie chciało .
Kiedy wejdzie w życie ta ustawa telefoniczna ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarny jestem ale tramwajami się nie poruszam. Dobrze zrobił. Powinien jeszcze z bani wyczesać chociaż nie bo poszedł by siedzieć jak za człowieka. Sytuacja podobna od kumpla. Laska się rozstała z facetem po chyba 10 latach. Po miesiącu od rozstania poszła już do innego zamieszkała z nim ( a niby taka zakochana w poprzednim). No i pomieszkali sobie z pół roku były wrócił z Anglii a ona spakowała walizki i bez słowa wróciła do niego. I co ma powiedzieć ten koleś którego zostawiła? Kochanie ok wracaj do byłego. Cieszę się Twoim szczęściem? Nie. Powinien dać kopa na rozpęd i kazać spier...ć. Nie to ,że kobiet nie lubię:) To samo tyczy się i facetów też są h*je niektórzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wiem o czym gadacie ale jestem tego samego zdania..... jak gadac z kobietami ? normalnie - wystarczy ze ona jest z poza polski , kraju istnych cudów i niezmiernej milosci .......tylko kobiety same nie wiedza do czego... za gora 2lata otworza sie granice z ukrainą, przyjada babki z kartą polaka

PRACOWITE, z poszanowaniem czlowieka wartosci i pojeciem o zyciu nie z mtv...... a wy drogie panie dalej bedziecie dawac .... arabusom i ciapatym potem leczac sie dziesiatkami na weneryki- to akurat wzrost o 40000% odkad otworzyli granice z uk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
I się dobrało dwóch specjalistów w dziedzinie "znawcy kobiet"... ;)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co prawda w oczy kole?;) Jak byś nie wierzyła nam 2 specjalistom. Polki są uważane za najbardziej puszczalskie w Europie;) Ostatnio było w tv nawet o tym:) Także nie tylko 2 biednych forumowiczów na Trójmiasto pe el ma jakieś wątpliwości;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
1. Trzeba być delikatnym, ale stanowczym.
2. Trzeba być szczerym.
3. Trzeba wiedzieć, czego się chce.
4. Trzeba słuchać.
5. Trzeba być gotowym na brak konsensusu.
6. Trzeba umieć odejść z godnością.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow! no to mnie zaskoczyłeś Kłapouchy :) pozytywnie! masz siostrę czy wiele kobiet wokół siebie? ;) tak właśnie należy postępować z kobietami :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>masz siostrę czy wiele kobiet wokół siebie? ;)

Nie - na oba pytania.

>tak właśnie należy postępować z kobietami :)

Tak należy postępować z każdym:)

~pontianac
>Eh Ci mężczyźni..... jak to jest, wiecie a tego nie robicie, to na co Wam ta wiedza?

Ja tak postępuje, za innych nie odpowiadam.
Choć oczywiście bez tego 7 punktu od Powściągliwego - on by się kłócił z innymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałeś o najważniejszym.
7. Trzeba mieć anielską cierpliwość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Eh Ci mężczyźni..... jak to jest, wiecie a tego nie robicie, to na co Wam ta wiedza?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubią być teoretykami ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Polki są uważane za najbardziej puszczalskie w Europie;)"

To jakaś oficjalna statystyka czy właśnie przyszło Ci to do głowy?

"Ostatnio było w tv nawet o tym:)"

Nie wierz we wszystko co zobaczysz w telewizji. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedno mi się nasunęło ""Jaki pan,taki kram" panowie:P
I widzę,że dla niektórych tv to wyrocznia;):P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. Rozumiem , że w Polsce nie ma kryzysu. Jesteśmy w czołówce najbardziej rozwijających się państw świata a tak na prawdę średnia krajowa to nie te 3700 tylko 8700:) Bo przecież wszyscy kłamią w tv. Aaaa i pendolino tak na poważnie to z Gdyni do Wawy jedzie 1,5 h. Tylko specjalnie podają 3,5 żebyśmy nie wzbudzali zazdrości w świecie;) Ludzie jeśli się o tym mówi to coś jest na rzeczy. Nie mówię ,że każda panna co jedzie do ciepłych krajów puszcza się z jakimś mulatem czy hu.. wie kim. Ale też z niczego takie tematy się nie biorą. Bo równie dobrze mogli by mówić ,że Polki są uważane za najbardziej niedostępne w Europie. Też ciekawy temat a jednak...;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy....a może zaczniesz bardziej szanować kobiety to znajdziesz naprawdę wartościową a nie patrzeć na nie przez pryzmat zdrad i "puszczania się" gdzie tylko i z kim tylko można.A ciekawa też jestem w jakich okolicznościach je poznajesz,gdzie szukasz i jakich szukasz:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No poznaje zwykle w klubach. Musi mieć głowę 2 ręce i 2 nogi więcej nie wymagam. Was nie można szanować w 100%. Bo wtedy słyszy się tekst "wiesz co jesteś dla mnie za dobry, nie jestem ciebie warta";] Gdyby wszyscy byli tacy jak ja to na świecie nie było by wojen a ludzie kochali by się jak bracia i siostry;) Ale niestety jestem tylko jeden:( A Ty mikronezja nie denerwuj się. Przecież Ciebie się dotyczą moje teksty więc skąd te nerwy? Złościsz się ,że obrażam puszczalskie panie? No wybacz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozstania , powroty , zdrady ,kłótnie , godzenie się...miłość i nienawiść...taka jest kolej rzeczy nim d*psko przy tym JEDYNYM czy JEDYNEJ posadzisz...nie Ty pierwszy i nie ostatni przeżywasz zawód miłosny , tak się pooprostu dzieje! wierz mi , ze gdyby tak każdy napisał ile razy sie zawiódł czy został zraniony to byś stwierdził , że w sumie to szczęściarz z Ciebie. Także głowa do góry i do przodu bo jeszcze wiele kopniaków od zycia Cie czeka. Oczywiście życzę Ci ich jak najmniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> A Ty mikronezja nie denerwuj się. Przecież Ciebie się dotyczą moje teksty więc skąd te nerwy?

Skoro używasz określeń: Polki, kobiety, wy... to jakby nie było, jest to uogólnienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już chyba 10 zawód miłosny w tym roku. Także raczej pechowiec ze mnie a nie szczęściarz:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
10 zawód miłosny? To kochliwy facet z Ciebie, średnio jedna na miesiąc wypada... Ja tylu w całym życiu nie miałam ;)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzisz. Wrażliwość i kochliwość nie popłaca. To Ty serca nie masz;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupoty gadasz, jeśli kocham, to nie 5 minut. Dorośnij.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, opisz nam te 10 przypadków. Z powtarzających się sytuacji zawsze łatwiej wyciągnąć wnioski.
Ile one trwały?
Wiemy, że ten jeden to 3 m-ce, inne podobnie?
Ile na raz kochasz?
Jesteś poligamistą?
Jakie masz przerwy pomiędzy?
Co w innych przypadkach nie wyszło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze tak samo. Oczywiście zależy mi na raz tylko na jednej ale spotykam się z innymi skoro widzę, że i tak d*pa z tego będzie. Przerwy hmmm zależy jak się kończy z tą poprzednią. Jeśli miło to dłuższe bo dłużej myślę. Jeśli zaś z hukiem pale most to szybciej. Wtedy czuję błogi stan na duszy. Wiem ,że nici nie dla tego że byłem za dobry tylko ,że okazałem się złamanym ujem. Od razu wtedy łatwiej zapomnieć. W końcu wtedy mam wytłumaczenie dlaczego olała- bo byłem ujem. A wychodzi zawsze to samo. Ma największa miłość z którą byłem kopę lat zaczynała się spokojnie od znajomości koleżeństwa potem przyjaźni. I tak chciałbym zacząć następną. Nie od wskakiwania do łóżka. Ale nie robiąc tego spisuję się na straty. Jak to w innym wątku pisaliście szufladkuję się jak kolega. Tak to właśnie wygląda. Sypiam oczywiście z dziewczynami ale tylko tymi , które nie mają "tego czegoś". Na których już od 1 spotkania wiem że nie będzie mi nigdy zależało bardziej jak na koleżance do bzykania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak, jesteś ujem. Zależy Ci na dziewczynie, dlatego nie idziesz z nią zbyt szybko do łóżka, ale za to sypiasz w tym czasie z innymi. Gratuluję i nie dziwię się, bo rzeczywiście uj z Ciebie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli poznaje dziewczynę. Spotykam się 2 raz jest fajnie miło się rozmawia. Zarówno z mojej strony jak i z jej. Po spotkaniu jakieś smsy od niej, że dziękuje za super spędzony czas. Później podobnie jakieś uśmiechy puszczanie oczek zaczepki. Oczywiście nadal jestem miły jak za 1 razem. Nie oglądamy serialu przed tv tylko miło spędzamy czas na czymś ciekawym. No i mijają spotkania i ewidentnie widzę, że dziewczyna przestaje się odzywać. Na 1 rzut oka widać iż zachowuje się już inaczej niż na samym początku. To co mam wtedy myśleć? Bycie miłym nie popłaca ot co. Pomimo, że podobno nie lubicie chamstwa. Dlatego w takim wypadku poznaję kolejną i tyle. A ta niech szuka takiego co ją przeleci 1 dnia i ze łzami w oczach będzie zdziwiona czemu przestał się nagle odzywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściagliwy
Jak wystarczy Ci , ze ma głowę , dwie nogi i dwie ręce , to co się dziwisz , ze ciągle coś nie tak ? A interesuje Cie co dana dziewczyna ma w głowie ? A może ważne jest poznanie charakteru dziewczyny ? Jak wkurzają Cie puszczalskie panie , to powiedz to tym , które sie puszczają , a nie bez przerwy wywlekasz jakieś żale, tu do nas , jakby nie patrzeć kobiet jakie to złe jesteśmy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głównie na charakter patrzę. I wydają się całkiem w porządku. Dopóki coś przestaje im nagle pasować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Robisz wszystko na odwrót.
2. Rozrzedzasz swoje działanie przez kontakt z innymi.
3. Nie wierzysz, że ktoś może Cię pokochać, więc niszczysz swoje szanse.
4. Tworzysz samosprawdzającą się przepowiednię.
5. Nie chcesz związku, bo ograniczałby Ci życie seksualne.

Ogarnij swoje życie i dopiero zacznij szukać kobiety.
Bądź kilka lat sam, poznaj siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> może zaczniesz bardziej szanować kobiety

inka, nie wiem czy pamiętasz, ale powściągliwy właśnie przez rzekomy szacunek nie pocałował przez 3 miesiące dziewczyny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inka, nie wiem czy pamiętasz, ale powściągliwy właśnie przez rzekomy szacunek nie pocałował przez 3 miesiące dziewczyny...
tak Mikro,tak ją szanował i wielbił,że w międzyczasie posypiał sobie z innymi;)...nie ,no,fajny chłopak jest;):P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak się z nią "rozmówił", to teraz ubliża jej i przy okazji wszystkim kobietom, bo przecież wszystkie są takie same. I za co? Za to że jest podobno zbyt miły... Ech.

Powściągliwy, weź sobie ostatnią radę Kłapouchego do serca i skończ temat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 lata sam jestem chyba wystarczy;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Btw. Żadna baba nie będzie mi mówić kiedy i co mam skończyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak ktoś słusznie zauważył na początku wątku - baby to są w nosie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>3 lata sam jestem chyba wystarczy;/

To albo jesteś 3 lata sam, albo w ciągu roku byłeś z 10.
Zdecyduj się!
Sam znaczy sam - zero kobiet, żadnych podrywów, związków, randek, seksu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale seksu nie traktuję jako związku. 3 lata jestem sam w sensie nie byłem w związku z kimś kogo kochałem i na kim mi zależało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie byłeś w związku, ale nie byłeś także sam.
Chodzisz po klubach, uganiasz się za kobietami - nie masz czasu pomyśleć o tym co istotne.
Skup się na sobie, przeanalizuj swoje zachowania, poszukaj błędów.
Pomyśl jakie chciałbyś mieć życie, jak można takie życie osiągnąć, co trzeba zrobić...
A później zastanów się, czy wolisz trwać przy swoich zasadach i powtarzać obecny rok przed kolejne dekady, czy lepiej się zmienić i dostosować do świata w którym żyjesz.
Możesz też zmienić świat - są mniej dostępne rejony Azji, Afryki i Ameryki południowej, gdzie ludzie mają całkiem inne mniemanie o życiu.
Może tam odnajdziesz swoje szczęście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co, Powściągliwy? Idź pobiegaj do parku i daj upust swojej frustracji, bo wrzucając wszystkie kobiety do jednego worka, grubo przesadziłeś i zwyczajnie przegiąłeś...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy wcale nie jesteś lepszy, niewiem w jakim kręgu się poruszasz, ale zacznij od siebie:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są tylko dwa sposoby jak zrozumieć kobietę :
1 -nie działa
2- nie istnieje :)

wyluzuj emocje opadną ,zakochanie pójdzie zakochać się w nowe serce i frustracja minie tak będzie na 100% ale przed drugim zakochaniem odpocznij ,popatrz aby miała więcej niż 2 nogi i rece ok :)
I nie obrażaj innych kobiet ,ta była także szuka tego jedynego a ty jej po prostu nie pasowałes i tak lepiej że się skończyło ech tyle pieknych przeżyć przed tobą ,zazdroszczę :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeju to chyba jakiś żart lub inne Science Fiction nie wierzę !
Jeżeli to prawda to kochany właśnie z tobą jest coś nie tak nie z kobietami zapamietaj .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co niby ze mną nie tak? Wytłumacz mi bo nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Anno....z nim jest zdecydowanie coś "nie tak" ,może wreszcie to zrozumie i popracuje nad sobą i skończy winić za wszystko kobiety:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę zmieniał swoich zasad tylko dlatego ,że takie są panie w tych czasach. Niech wam będzie ,że nie baby. Wolę czekać 10 lat na normalną chociaż obawiam się czy takie istnieją. Znając życie tak ale są w związkach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściagliwy , a jakie właściwie masz zasady ? Jeśli mogę zapytać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy najwyraźniej oddziela miłość od sexu, z jedną się spotyka, z drugą bzyka, a w tym czasie już myśli o kolejnej. Rok się jeszcze nie skończył - może się zakocha 11. raz?
Z takim podejściem to nawet za 10 lat nie znajdzie odpowiedniej "baby".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezja , dlatego właśnie pytam , bo z jedną nie wyszło nic , ponoć z " szacunku" , ale ten sam "szacunek" pozwolił na bzykanie wszystkiego co się nasunęło... I jeszcze okazuje się , ze wszystkie kobiety są puszczalskie. Wobec tego , nie rozumiem na co narzeka , skoro wszystkie się puszczają to chyba dobrze dla niego ? Bo jest pewność , że zawsze znajdzie się chętna... Brak słów :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie rozumiecie;/ Chciałbym mieć jedno i drugie. Ale się nie da. Bo żadna nie potrafi wytrzymać. I nie wyobrażają sobie spotkań bez tego. Że jak to tak mam się z nim spotykać bez całowania itp? Choćby kur*a był najzajebistszy z zarąbistych. Zawsze się znudzi. W tym sęk. Dam sobie rękę uciąć ,że z tą ostatnią gdybym jej okazywał więcej czułości to by skończyło się inaczej. Ale nie chcę. Wolę powoli na spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kurcze....a podobno kobiety są skomplikowane;)a ja nijak nie mogę zrozumieć potrzeb Powściągliwego:))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać jestem ponad Twoim zrozumieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
I muszę przyznać,że bardzo się z tego powodu cieszę:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy miał koleżankę taką, z którą może porozmawiać, pójść na zakupy, spacer..była zbyt mądra i fajna, by ją wykorzystać srksualnie, więc sypiał z pierwszą lepszą w tym czasie.
Jedna od przyjaźni, a inna od seksu.
Czyli jednym zdaniem: żal mi Ciebie g...pku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt nie musisz się na wszystkim znać i wszystkiego rozumieć w końcu nie jesteś Alfą i Omegą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
inka, ja też nie - robi podchody do jednej, bez sexu i nawet całowania, ale swoje potrzeby "załatwia" z inną. Coś tu jest nie tak, bo ona ma cierpliwie czekać, aż za pół roku zechce dać jej buzi, bo przecież jest "najzajebistszy z zarąbistych", a on sobie używa między spotkaniami z innymi. Ciekawe podejście do związku, Powściągliwy. Sam stwierdziłeś, że "żadna nie wytrzymuje", ciekawe dlaczego? ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego? Bo nie mają cierpliwości. Tylko seks im w głowie i inne takie. Ja nie muszę się bzykać z inną w tym czasie. Mogę spotykać się tylko i wyłącznie z tą jedną. Wystarczy mi ,że widzę że jej zależy tak jak i mi na spotkaniach. A jeśli widzę ,że z tego powodu mnie olewa bo jej nie zaciągam do łóżka. No to wybacz do czego mi taka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikro...chyba Graszka Go rozgryzła...jedna koleżanka od serca,platoniczna miłość,pozostałe od technicznego seksu...ale jazda!!!:)))
Powściągliwy...to tak trochę poważniej...jak się kogoś kocha to pragnie się go też fizycznie,cudowne jest połączenie miłości,pożądania i spełnienie tego:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Tylko seks im w głowie

Na pewno im?

>Ja nie muszę się bzykać z inną w tym czasie.

Ale to robisz i jeszcze się tym chwalisz. Twoja niedoszła dziewczyna "pościła" od maja, jak napisałeś, a Ty - od zeszłej soboty. A może krócej? Może mi coś umknęło?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>była zbyt mądra i fajna, by ją wykorzystać seksualnie

A może bał się, że przy takiej mądrej i fajnej może się zbłaźnić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buehehehehe:D Wierzysz w takie cuda ,że dziewczyna która wpuszcza na drugim spotkaniu chłopaka do łóżka pości 3 miesiące?:D Bo ja nie wierze ani trochę:) A co do chwalenia. Czym tu się chwalić piszę jak jest. Chwalił to bym się jak bym południową stronę K2 zimą zdobył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikronezja, nie miał odwagi takiej dziewczyny " bzyknąć" bo tak jak piszesz, zbłaźniłby się, a po drugie " za wysokie progi"
tak tak powściągliwy, ty nie masz odwagi takiej dziewczynie zaproponować wspólną noc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież wspólnego seksu w pierwszej fazie się nie planuje on wychodzi sam ,chodzi tylko o tych dwojga ludzi aby się w nim spełniły i ze sobą były.Jak spotykasz się z panna jedną i jej nie tykasz 3 miesiące a z innymi sypiasz od razu to ty taka k...a jesteś ,nie chciałabym z tobą spać ty idż chłopie się przebadaj co?
Będąc tą panna czekającą 3 miesiące też bym cię zostawiła żaden z ciebie amant rozumiesz ?Amantem byś był jak byś czekał także na nią .Dla mnie ten tekst jest wymyślony :)
Ile masz lat?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Wierzysz w takie cuda, że dziewczyna która wpuszcza na drugim spotkaniu chłopaka do łóżka pości 3 miesiące?

Po pierwsze sam napisałeś, że się do Ciebie "wypięła" i do niczego nie doszło. Najwyraźniej Ci zaufała i nie proponowała przecież niczego poza wspólnym snem, żebyś biedaku nie musiał spać na twardej podłodze.

Po drugie - pisałeś o niej na początku tak, że wydawać by się mogło, że jesteś w niej zakochany, a teraz jeździsz po niej, ile wlezie. Szczęście dla niej, że nic z tego nie wyszło, bo sam chyba nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Ile masz lat?

Młody jest, Anno, student.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra ale student to mądry chłopak (przynajmniej ja takich młodych studentów znam ) ,może 60 letni dziadek się nudzi i pisze :)
Gimnazjalista kurcze noo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Wierzysz w takie cuda, że dziewczyna która wpuszcza na drugim spotkaniu chłopaka do łóżka pości 3 miesiące?

Ty wierzyłeś, że ona nawet nie chce buzi:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisał, że jest przed trzydziestką.
Powściągliwy, całe szczęście, że nie zawracasz już głowy tej dziewczynie, tylko życie by sobie zmarnowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na drugim spotkaniu wpuscilam faceta do łóżka bo mi już dym z uszu leciał z braku...sexu! i jak papugi nierązłączki 9 lat strzeliło od kiedy razem jesteśmy...jakoś nie pomyślał , że jestem puszczalska a na domiar wszystkiego wziął i sie zakochał, oczywiście z wzajemnością...po co miałam zgrywać niedostępną skoro podobał mi się a ja jako dorosła kobieta i wolna robiłam to na co miałam ochotę...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
~MałaMi, dobrze mówisz, jak zwykle zresztą:)
Ale on chyba uznaje seks za coś złego i grzesznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kulturalnie na wigilii a wy jeździcie po mnie jak po łysej kobyle. Nie znając jej ani mnie. Spotykała się ze mną 3 miesiące. Ale na spotkaniach opowiadała " kolega x zaprosił mnie do Turcji na tydzien. Za 3 dni lecę do Angli bo kolega Y mnie zaprosił. Słuchaj idę na 5 wesele. Nie chce mi się bo on się do mnie dobiera ale obiecałam mu... Ona miała więcej kolegów jak jest postów na tym forum mam takie wrażenie. A wiecie co jest w tym najbardziej przykre? Że sama idąc na wesele musiała się ogłaszać na czacie... bo takich miała kumpli:) Także nie róbcie ze mnie jakiegoś chama. To tak jak jechać po pijaku autem i jednocześnie pieprzyć że nienawidzisz pijaków za kólkiem. Tu było to samo słowa sobie czyny sobie. Graszka tak jest dlatego wolałem się błaźnić z innymi w tym czasie;) I nie narzekam akurat na to;) Kłapouchy nawet jeśli tak uważam to co? Jeden za złe uważa seks drugi za dobre uważa odciąć komuś łeb bo taki ma kaprys. Nie wiem co gorsze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Także nie róbcie ze mnie jakiegoś chama.

Nie musimy...
Wiesz, w czym Twój problem? Chyba nie zdobyłeś się na szczerą rozmowę z tą dziewczyną, a może od tego trzeba było zacząć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Kłapouchy nawet jeśli tak uważam to co?

To się mylisz i nie stworzysz nigdy żadnego szczęśliwego związku.

I nie wiń innych, że po Tobie jadą, skoro sam po sobie jedziesz, wyzywając się od ujów.
Inni po prostu nie zaprzeczają, z grzeczności, lub używają łagodniejszej formy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było szczerej rozmowy ale "Może kiedyś po latach jednak szepnę nieśmiało: kiedyś tamtego lata strasznie panią kochałem. Ona przerwie w pół zdania me wyznania zabawne: i ja pana kochałam wtedy latem i dawniej";(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać jesteś dla niej mało ciekawy.
Popracuj na sobą i nie męcz juz tej dziewczyny swoją osobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiejsza młodzież przy dobrych wiatrach osiąga dojrzałość emocjonalną po trzydziestce i tyle w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mało ciekawy raczej nie. Bo sama mi mówiła że już nie ma siły a ja ją ciągle w nowe miejsca wyciągam. I zadowolona była ,że nie siedzę tylko na d*pie bo z resztą nie lubię;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
powściągliwy, dziwna dziewczyna, bardzo chce być popularna wśród kolegów. Może przestań szukać w klubach... I zanim zaczniesz opowiadać o miłości do dziewczyny, to się najpierw zakochaj :) nie wierzę, że można "bzykać" inne będąc zakochanym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie miała siły, a Ty ją ciągle wyciągałeś w nowe miejsca?

Cóż, mogę odpowiedzieć tylko jednym:

"Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"



I jest jeszcze jedno powiedzonko, które może Ci pomóc w kontaktach z kobietami:

"Zagłaskany kot potrafi czasem u**********"



Choć to wszystko i tak nic nie zmieni, przy Twoim podejściu do seksu.



PS: Zrozumiałeś aluzję o ślubie i poszedłeś z nią?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwna wiem. Ja też normalny nie jestem to swoją drogą. A teraz przestańmy już o tym gadać tylko chodźmy się napić i już..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, napisałeś dziś:
>Żadna baba nie będzie mi mówić kiedy i co mam skończyć.

Więc teraz na Twoje:
>przestańmy już o tym gadać tylko chodźmy się napić i już..

odpowiem: ja akurat nie mam teraz czasu opijać Twoich żalów ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na co masz? W sumie alkoholu nie mogę pić ale jest jeszcze mineralka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na co mam czas? Od rana sprzątam, piorę, gotuję, myję okna etc., a w ramach urozmaicenia sobie pracowitego dnia, zaglądam na forum ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to rozumiem. Ja nie mam tego problemu. Mam fajne współlokatorki:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Ja nie mam tego problemu.

Żaden problem, bo lubię to ;)

>Mam fajne współlokatorki:D

Czyli nie wszystkie "baby" są takie same jednak? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopaku, masz imprezową dziewczynę, dla ktorej impreza z tobą to za mało, bo najwyraźniej potrzebuje większych doznań, a ty nie dotrzymujesz jej kroku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No są też dobre maniury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wtracam sie tylko dlatego, ze cytujesz piosenke, ktora bardzo lubie (M.Bajora uwielbiam) i ktora... jak wiele innych, cudownych utworow przywoluje sie PRZED burza a nie PO niej...
Nie szukaj "gotowego produktu" i na litosc boska nie puszczaj sie :)
Milosc, pasja, namietnosc to jest niesamowite cholerstwo i ciezka proba ognia. Spalisz sie na zimny popiol, ktory wiatr rozwieje albo juz zawsze bedziesz zapalal sie od tej jednej iskry.
Kiedy poznalam Meza, po raz pierwszy w zyciu chcialam kochac sie z Mezczyzna. On "pomyslal, ze jestem kobieta, z ktora warto przejsc wspolnie przez zycie" ;)
Kochalam Go tamtego lata strasznie, i 10 lat temu i 5 lat temu... i dzis Nie musze szeptac niesmialo...
Poznalam ludzi, ktorzy zyja jedynie wizjami i upajaja sie swoimi projekcjami na temat drugiego czlowieka ale w rzeczywistosci nigdy nie pozwola Ci byc soba i nie sa zainteresowani kim jestes, jakie masz potrzeby...
Badz zawsze soba i "czekaj na wiatr, zjawi sie sam"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie. Postępuj z kobietami jak facet a nie jak baba.
Nie rzucaj obietnic na wiatr
Nie gadaj co ci ślina na język przyniesie
Słuchaj co do Ciebie mówi kobieta i pamiętaj o szczegółach
Naucz sie gotować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałem ten wątek i doszedłem do wniosku,że Powściągliwy jest albo erotomanem gawędziarzem, albo ma p******e w głowie. Pościągliwy to jak to było spotykałeś się z fajną,inteligentną laską, której nawet kijem nie chciałeś dotknąć,a wieczorami udawałeś sie w różne miejsca żeby pobzykać to co Ci nie ucieknie, Sorry ale zaciąga mi to psychopatią
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam p******e w głowie. Fajna z nią była rozmowa. I miała to coś w sensie młoda dziewczyna ,która jeszcze nie zderzyła się z szarą rzeczywistością po studiach. Zarażała optymizmem:) Ale minusy też były o których pisałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dobrze, ze przynajmniej zauważyłeś, ze masz p******e w głowie. Prosimy wiec, nie zawracaj nam głowy tym, co wymyślasz przy użyciu tego co masz w głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość ma:) A ja chociaż jestem szczery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W przypływie szczerości poradzę ci : idź sie opróżnić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze trzymać bo odwodnienie mam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Powściągliwy co Ty pierd...lisz? Teraz piszesz fajna ,młoda nie zderzyła się z szara rzeczywistością. Posłuchaj chłopie dobrej rady. Co to kogo tu obchodzi? Ciebie powinni sprzedawać jako środek anty bo po tym co piszesz to się nic już nie chce a na pewno o bzykaniu mowy nie ma. Ty jednak masz coś z głową. A najdziwniejsze jest to ,że takie teksty to Cię dobiero nakręcają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kurka za skomplikowane. Nie chce mi się tłumaczyć. Spójrz kurka na polityków i masz to samo włąśnie. W pitoleniu głupot są zarąbiści. Ale jak już do władzy dojdą robią zupełnie co innego. I teraz przełóż to na człowieka szarego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy a Ty na jakim etapie jesteś? Pitolenia głupot?-w tym jesteś perfekcyjny. Czy dochodzenia do władzy? bo raz gadasz jedno potem co innego. I co to w ogóle za tekst "kurka" Ty jesteś facet -czy gumka od kaleson.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.youtube.com/watch?v=cvlPBQXs1vY

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi , mój ukochany film :) Z kurką oczywiście :)) Bo jakżeby inaczej :D
Inka , nie znałam tego powiedzonka :)
Powściągliwy , a gdzie tu widzisz lwa ? Same kurki biegają :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie drażnijcie lwa;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy Lwie Ty idź już spać" w mordę jeża " bo my tu jesteśmy w damskim towarzystwie, kurka wodna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pójdę spać bo na spidzie jestem;/ do 2 nie zasnę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę , że będziemy mieć Zoo :) I nawet mamy samozwańczego króla zwierząt :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś nie wyszło z linkiem - nie używaj proxy wtedy wyjdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech to gęś kopnie, ile wpisów mam do czytania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Kurza ich parszywa, nie dojona, w galaktykę kopana, z wiaderkiem węgla kolczastym drutem przez most Poniatowskiego w te i nazad ganiana, zardzewiała morda."

Joanna Chmielewska, Ślepe szczęście

;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie działczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi się przypomniał św Grall Monty Pythona, którego fragment dzisiaj widziałem.

"Jeśli twój pan nie pokaże nam Grala,weźmiemy zamek siłą.
- Nie uda się wam, angielskie obszczaj-kundle! Idźcie ugotować wasze dupska, synowie idiotów! Smarkam na ciebie, ty tak zwany Arturze królu! i na twoich durnych, angielskich... "fajęsiarzy".
- Co za dziwaczna postać. Słuchaj no dobry człowieku... Nie mam dłużej ochoty z tobą gadać...
- ...ty pustogłowy pomywaczu świńskich koryt! Pierdzę ogólnie w twoim kierunku. Twoja matka była chomikiem... a twój ojciec smierdział skisłymi jagodami!"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Idzie drogą kurczę blade, wygląd ma mizerny...ledwo nogami powłóczy,sam wyszedł z tawerny.Tam za dużo dziobał,piał i pił spirytus ruski.Zaraz blade kurczę padnie i połamie nóżki. POCZĄTEK OD INKA-INKA reszta MOJE DZIEŁO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@anonim
Dobre to , wymyśl coś jeszcze :))

Vi , no tak w książkach Chmielewskiej pełno takich powiedzonek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette- super:-)) teraz tylko wyuczyć się tego na pamięć i można poszpanować w towarzystwie:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taa, zaczynam odnosić wrażenie że jakbyście mogli , to wiązanki szły by tutaj jedna za drugą ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr , o co Ty nas podejrzewasz ? No wiesz... :) Idą zwierzaczki i jest dobrze , wcale nie musimy mięsem i wiązankami rzucać :D Choć w pewnym sensie i tak mięsem rzucamy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak RudaW, albo nie powiemy nic...ani mee ani bee ani kukuryku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak się zjawią Świnki Trzy i wilk bardzo zły ? Oj , Admin chyba nie będzie zadowolony ze sprzątania tych naszych zwierzaków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kur zapiał, pies zaszczekał....
W niedzielę Admin sprzątać będzie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobranoc wszystkim,już ''jutro'' idę spać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kur zapiał , pies zaszczekał .. bo głodny , że zjadłby konia z kopytami :)
Dobranoc Anonimie :)
No to zrobiliśmy Adminowi prezent na niedzielę :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobranoc wszystkim:-)]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobranoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kur zapiał....wstawać kurki i kogutki!!!;):))))
Anonim ....jakiż piękny ciąg dalszy dopisałeś;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Admin niech robi co chce byle nie zostawial sladow w postaci swojego avatara.
Cytujac moje Dziecko "to jest orzbydliwe" :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Idzie drogą kurczę blade, wygląd ma mizerny...ledwo nogami powłóczy,sam wyszedł z tawerny.Tam za dużo dziobał,piał i pił spirytus ruski.Zaraz blade kurczę padnie i połamie nóżki......... Chciałby zdążyć na autobus nasz blady kurczaczek, szuka kasy po kieszeniach starczyło na znaczek.Zapakował się w kopertę wrzucił się do skrzynki jak zabierze go listonosz -wróci do rodzinki. INKA-INKA for you " takie cuś"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))).....ciąg dalszy jest też dobry;)dzięki:D..kurczaczku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhhhh co tu na śniadanie zrobić;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jajecznicę może? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za mało węglowodanów:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz posłodzić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bo się otłuszcze:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aTo zrób placki albo omlet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To weź zrób i podrzuć:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo, Powściągliwy Lew się obudził he,he. Na śniadanie kawa i papieros.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rączki bozia urwała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>To weź zrób i podrzuć:D

Poproś współlokatorki ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy Co Ty tam od rana chrzanisz? -Weglowodany chcesz ale cukrów nie chcesz, to co Ty właściwie chcesz.Sorry koleś ale ja mam niezłą bekę z Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim, chcesz byśmy pieszczotliwie nazywali Ciebie kurczaczkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim to odpowiedź mi na pytanie dlaczego na produktach masz opis "węglowodany w tym cukry";] Beke to ja mam z Ciebie i to od samego rana:D Kurczaczek może pisklak zaraz:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
węglowodany=cukry

" Otóż pod pojęciem "cukry" nasi producenci rozumieją: wszystkie cukry proste (glukoza, fruktoza) i dwucukry (sacharoza, laktoza) obecne w danym produkcie. Dla naszego zdrowia, a już szczególnie dla cukrzyków lepsze są jednak węglowodany złożone.W związku z tym - im mniejsza wartość po słowach "w tym cukry", tym lepiej dla nas. Czasem zdarza się, że na opakowaniu wyodrębnia się też skrobię lub tzw. cukry dodane (wszystkie, które nie występowały naturalnie w pożywieniu i zostały dodane podczas obróbki żywności).
Jak widać łatwo się w tym wszystkim pogubić, warto jednak czytać etykiety ze zrozumieniem. "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy-Odpowiadam na Twoje pytanie >>dlaczego na produktach masz opis "węglowodany w tym cukry">>Na każdym z tych produktów jest napisane drobnym druczkiem "Opis stworzony specjalnie dla Powściągliwego Lwa,co by miał nad czym się zastanawiać na forum" Ooo. Inka-Inka nazwała mnie "kurczaczkiem'' bo tworzę dla niej dzieło być może w postaci poematu ( byc może, bo jeszcze nie wiem kiedy mnie opuści wena) Pamiętaj ,że ja mam z Ciebie większą bekę, boś Ty taki Powściągliwy jak z koziej d...y tamburyno. @ Graszka zdecydowałem się na anonim K
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wy ciężko kapujecie:) Wiem ,że to cukry;] Ale nie o takie węglowowdany mi chodzi;] Rozumiem, że jak zjem sobie 100 gram ryżu i pierś z kurczaka to to samo co wezmę 100 gram cukru i pierś z kurczaka;) Kuźwa to po co ja 15 minut na gotowaniu tracę? Skoro wystarczy zjeść pół szklanki cukru:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Kurczaczki i Lwie :) Graszko ja jestem za , anonimów tu pełno , więc ten jeden anonimek mógłby być kurczaczkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim nie przezywaj mnie bo zaraz będziesz u mamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powsciągliwy przed chwilą miałeś bekę jak nazwałem się kurczaczkiem, a teraz zachciało Ci się piersi kurczaka. Zaczynam się Ciebie bać he,he. Zamiast jeść 100gram ryzu albo zamiennie 100 gram cukru możesz lecieć do Japoni kupić flaszkę Sake (Sake to słodka wódka na ryżu-napisałem Ci bo pewnie nie wiesz co to jest) Możesz lecieć samolotem ( samolot- to taki duży jakby metalowy kurczak) Nie dziękuj mi za rady, staram się być po prostu lepszym człowiekiem przed świętami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak już taki z Ciebie dobry facet to powiedz mi gdzie w Trójmieście można sobie popływać na basenie w niedzielę ale nie tak ,żeby był człowiek na człowieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy....No i lipa...jestem z okolic Wejherowa, więc temat basenów w Trójmieście jest mi obcy. Nie wiem- nie pomogę Ci. Natomiast wiem gdzie w Trójmieście jest morze (morze to zbiornik wodny ze słoną wodą, słona woda jest również w ogórkach kiszonych-ale to już nie jest morze)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to czym może od morza różni? Bo nieraz widziałem, że ludzie piszą przez ż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, opuść już tego interneta chłopie ,idź na basen. Jaką ja mam bekę z Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie najpierw jedzenie potem basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim K, ja też z okolic Wejherowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku-poeto;)będę czekała z utęsknieniem na ciąg dalszy poematu i oby wena nie opuściła Ciebie zbyt szybko;):D...ps.ja też mieszkam w mieście W i jedna bardzo miła osóbka również,a Graszka to już wiesz:)...także pozdro ziomal;):))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Kumpelki ( może nie z jednego miasta,ale z jednego Powiatu). Inka z przykrościa stwierdzam,że narazie komponowanie poematu dla Ciebie odstawiłem na bok, bo zająłem sie nateżoną korespondencją z tym oto tu "Powściągliwym Lwem" z którego mam taką bekę,że aż mi się laptop ze śmiechu trzęsie,ale pamiętam o zobowiązaniu i wywiążę się z niego. Powściągliwy Ty poszedłeś na basen,czy musiałeś sobie kupić basen do użytku domowego? Juz Ci wyjaśniam różnice między tymi basenami: Basenu w którym się pływa nie można podnieść, Basen w którym się nie pływa można a nawet powinno się podnieść i wylać zawartość. Nie będę już pisał o torach pływania,bo jak zaczniesz ich szukac w niewłaściwym basenie to masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonimowy Kurczaczku , odpuść sobie bękę , pisz poematy , bo ja także na nie czekam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim póki co nie. Szukam na czat wp chętnej do towarzystwa ale lipa coś;/ Jakieś takie nieśmiałe wysztskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjadło mi całego posta,chyba za bardzo turlałem się ze śmiechu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku...było pisać poemat a nie turlać się;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powsciągliwy, załóż jakiś ładny kapelusz, weź gitarę i idź graj pod oknami,tam na pewno któraś zwróci na Ciebie uwagę. (okno to taka luka w ścianie ze wstawioną szybą,czasem dyktą lub listwami) Ps znając Twoje zaangażowanie w poznawanie nowych panien na basen dotrzesz za ok. kilka lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chcę poemat:-) czekam z koleżankami niecierpliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaWredna, Inka-Inka, dzięki za motywowanie mnie, na pewno napiszę-ale na razie nie mogę, same widzicie,że wspieram chłopaka jak mogę he,he,tłumacząc mu z dokładnością Encyklopedii co to jest samolot,basen,okno a kto wie co będzie dalej...Nie wytłumaczyłem mu co to jest gitara i cholera wie z czym on wylezie przed bloki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku..ok,edukacja rzecz ważna,podszkol chłopaka bo zagubiony jakiś;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim K, Ty też z moich okolic? Coraz więcej nas tutaj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..Idzie drogą kurczę blade, wygląd ma mizerny...ledwo nogami powłóczy,sam wyszedł z tawerny.Tam za dużo dziobał,piał i pił spirytus ruski.Zaraz blade kurczę padnie i połamie nóżki......... Chciałby zdążyć na autobus nasz blady kurczaczek, szuka kasy po kieszeniach starczyło na znaczek.Zapakował się w kopertę wrzucił się do skrzynki jak zabierze go listonosz -wróci do rodzinki. .......................Leży blade kurczę w skrzynce i się nudzi, na piechote chciał już wrócić do ziomali, do swych ludzi- a, że pech go nie opuszcza idąc na piechote całą swoją bladość piórek uchlapał se błotem.żeby było jeszcze gorzej to deszcz zaczął padać a więc nawet na ławeczce kurczak nie mógł siadać aż zobaczył ----drzwi otwarte, wewnątrz nich sala obszerna, wszedł do środka a tam co? A tam jest Tawerna.
Ów poemat dedykuję Ince-Ince, która zainspirowała mnie do stworzenia tego dzieła. Dedykuję go również Graszce i RudejWrednej, które również motywowały mnie do ukończenia w/w twórczości. Dziękuję również Powściągliwemu, a co!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Druga część się nie rymuje, ale i tak fajna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku...pierwszy poemat z dedykacją dla mnie,jestem pod wrażeniem;)dziękuję:D
Vi...widzisz,jest nas coraz więcej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette, jak to nie?

nudzi-ludzi
piechotę-błotem
padać-siadać
obszerna-tawerna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale część pierwsza dla mnie bardziej rymowana ;) Ale podziwiam niezmiennie talent Anonima, już nie anonimowy ;)

Przeczytałam sobie na głos, odpowiednio intonując i używając znaków przestankowych i tak, jednak się rymuje :) Ukłony dla Autora :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie nie wytłumaczyłeś i zamiast na gitarze grałem na fujarce się okazało. No ale na kino jedna się skusiła także nie jest źle:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , wielkie dzięki , świetne to :) Czekamy na więcej :)) A co do gitary , to myślę , że nie byłoby sensu tłumaczyć ;))

Powsciągliwy - jeszcze możesz grać na harmonijce :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette, Jeżeli można być "pijanym ze śmiechu" to ja właśnie jestem i stąd te rymy czasem niedokładne. Martwię się teraz o Powściągliwego,bo od czasu kiedy mu powiedziałem zeby wziął gitarę i poszedł grac to go ani widu ani...ciut,ciut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim, jak to ani widu? Spójrz 3 wpisy wyżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy dmuchał fujarkę hihi:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, świntucho! ;)))
No, ale w końcu nie każdy to potrafi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pijanym ze szczęścia to wiem, że można być, ze śmiechu to jeszcze nie byłam, wszystko przede mną ;) A propos gitary, obejrzyjcie sobie to, gitary są niezniszczalne ;)

http://www.youtube.com/watch?v=SI5lZBU0M04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro:) sam napisał ze gral na fujarce:-) a jak się gra to trzeba dmuchać co nie?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej chyba biletu do kina nie muszę sponsorować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale o jakiej fujarce pomyślałaś, Graszko? Może nie rozwijajmy tematu, bo jest przed 22:00 ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, skoro zapraszasz to kupujesz bilety, tak myślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znowu mi zjadło posta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Ej chyba biletu do kina nie muszę sponsorować?

Powściągliwy, zachowaj się w końcu raz jak facet.
Zaprosiłeś? Zaprosiłeś. To stawiasz.

A anonimowi zabrakło słów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro, to pytanie musisz skierowac do powściągliwego, bo ja miałam na myśli instrument muzyczny...ehh:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, Zapraszasz- płacisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie że nie zaprosiłem. Ja chciałem na basen a ona, że nie basen tylko kino. To ona stawia chyba logiczne;/ Ewentualnie każdy sobie:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, skoro Ty wyszedłeś z propozycją spotkania, czy basenu czy to kina, mnie się wydaje, że powinieneś zapłacić. Ale ja stara jestem, teraz młodzież inaczej wychowana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, a Ty zaprosiłeś do kina? Czy kinem była Twoja gra na fujarce? Sorry nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania 2 godz.temu byłeś sam i nie miałeś iść z kim na basen, a teraz już się martwisz o koszta biletu,ale ja mam z Ciebie bekę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnijcie do miasta W. tu są tanie bilety ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posłuchaj rady Kumpla-zrób tak żeby było sprawiedliwie a więc albo wykąpcie się w kinie albo pooglądajcie film na basenie. Ale ja mam z Ciebie bekę. Twoja logika mnie powala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No znalazłem chętną ale nie wiem czy mi się opyla ten interes. Bo co ja z tego będę miał? 20 zeta w błoto i tyle;/ Z drugiej strony we 2 raźniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ Ty marudzisz, to idź sam. Ale jak w ten sposób podchodzisz do zwykłego wyjścia do kina, że coś masz z tego mieć, to wielkiej kariery Tobie nie wróżę :)

A teraz idę poczytać. Wpadnę później.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje najcenniejsze rady zatrzymuje cenzura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem się wyjaśnił. Stwierdziła po wysłaniu zdjęcia ,że to nie możliwe że to ja i że ją okłamuję;/ Niech spada na bambus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>No znalazłem chętną ale nie wiem czy mi się opyla ten interes. Bo co ja z tego będę miał? 20 zeta w błoto i tyle;/

Ja pierdzielę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze niby Ty taki Adonis czy o co chodzi? Czy taki pokraczny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>że to nie możliwe że to ja

Może to jedna z tych, co je bzykałeś? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weź mnie nie strasz. Na czacie żony to ja nie znajdę chyba:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ani na czacie, ani w klubie, ani tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, Tobie nie jest wstyd wypisywać takie rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie? Teraz dużo ludzi się umawia na jakiś forach portalach itp. Także co w tym wstydliwego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie trzeba było wysyłać zdjęcia kogoś znanego z podpisem:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt zapomniałem wyciąć ten mały napis calvin klein na dole:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powsciągliwy , padłam ze śmiechu i nie wstaję :))))) Może to ta laska , co nie dała się bzyknąć ? Żałujesz dwóch dych na kino? Zastanawiasz się czy się opyla ? Wolałbyś bzykanko za free całkiem ? Ja nie wierzę w to , co czytam i nie wierzę , że Ty to piszesz na serio :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na co w ogóle Tobie żona jest potrzebna ? Dla zasady ?

Kłapouchy, o tym samym pomyślałam, wysłał nie swoje myśląc że panna naiwna będzie :D

@Ruda, to podpucha ale dla fanu o głupotach można popisać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzykanko za kino - teraz to ja nie wierzę, że to czytam, Ruda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pier*ole jacy wy zboczeni na maxa aż mi przykro. Pisałem tam coś o bzykanku? Nie ale widzę głodnemu chleb na myśli no ale nie mój to problem:) Chodziło mi że może jej postawie kina a nawet nie będzie o czym pogadać bo się trafi jakaś nie nadająca na tych samych falach. No ale wam tylko seks w głowie. Widać tak chodziłyście swego czasu do kin:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Ja nie wierzę w to , co czytam i nie wierzę , że Ty to piszesz na serio :)))

Ruda, ja bym dodała jeszcze: i nie wierzę, że masz prawie 30 lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ilona
też tak myślę , bo chyba nie da się pisać aż takich bzdur na serio , wiec niech pisze jak najwięcej , można się pośmiać :)))
Mikronezja - racja , w tym poście o bzyku bzyku pisał , że jest bliżej 30 :) Ma specyficzne poczucie humoru :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Fakt zapomniałem wyciąć ten mały napis calvin klein na dole:D

To wiele tłumaczy, następnym razem sugeruje wybrać kogoś młodszego - faceci po 70 nie mają już takiego brania;)

Kevina Kline też odradzam, wprawdzie zabawny, ale też do 70 już mu niewiele brakuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, CK jest dość stary...no starszy od mojego taty napewno...a ja jestem kilka lat starsza od Ciebie.
I muszę Cię zmartwić, ale on woli chłopców... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posłuchaj rady Kumpla-zrób tak żeby było sprawiedliwie a więc albo wykąpcie się w kinie albo pooglądajcie film na basenie. Ale ja mam z Ciebie bekę. Twoja logika mnie powala
Termin Bzy*anie: wyprawianie fantazji ,najczęściej na oknie zawsze przez muchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego zmartwić? A może Powściągliwy jeszcze nie odkrył swojego prawdziwego JA? Z kobietami mu nie wychodzi, coś tam o dmuchaniu fujarki pisał... ;)))))))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kłapouchy , o bzykanku ja napisałam biorąc pod uwagę , co Powściągliwy pisał w poprzednim swoim wątku ... Nie napisałam , że teraz to pisał :) Ale dziwne , nie chce być sam i zastanawia się , czy opyla wydać się dwie dychy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze zboczeńcami nie piszę. Proszę już nie wchodzić do mego wątku z brudnymi butami i myślami;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, ależ my od dłuższego czasu próbujemy myśleć Twoimi kategoriami :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj nie obrażaj się , obiecuję , że już nie będę się wygłupiać :D :)
Mikro , widocznie słabo nam to myślenie idzie , bo nijak nie możemy się wpasować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze zboczeńcami nie piszę. Proszę już nie wchodzić do mego wątku z brudnymi butami i myślami;(. znowu cenzura ucina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi pewnie o chłopców z reklamy CK, a nie o samego twórcę marki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , coś się posty Twoje zjadają :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściagliwy mi się podoba Twój humor :D))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anonim może net Ci słabo hula i się zawiesza?
ja kiedyś tak miałam - myślałam, że jasna cho.....a mnie trafi! ;):)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć .k.a. :)
Mi w sumie też nie przeszkadza poczucie humoru Powściągliwego , jest śmiesznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. brawo za IQ ;) właśnie chodziło mi o panów reklamujących CK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę z inną. Ale pytanie do was. Ona ma 20 a ja 28. Czy to ma sens?? Tylko bez zboczeństw;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy powinien mieć nick Bezwstydnik:-))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, jesteśmy w tym samym wieku.Gdy ja miałam 20 lat, mężczyźni , którzy mieli 26 i więcej, byli dla mnie tacy dorośli...Myślę, że z dwudziestolatką możesz iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka serio masz 28? Po tekstach sądziłem ,że jakaś emerytka:P Tylko wtedy były inne czasy. Teraz jak dziewczyna 20 a facet 28 to jest taki staaary. Bynajmniej mi się tak wydaję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, do emerytury mi bardzo daleko.8 lat różnicy hmmm, u niektórych par nawet nie widać tej różnocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby tak. Tylko ja myślę w ten sposób. Człowiek mając 20 chce się wyszaleć. A mając 28 pracując itp nie zawsze się ma czas na szaleństwa;) I tak ciężko to pogodzić. No chyba ,że jest pełne zaufanie "kochanie no idź na te otrzęsiny z kumplami wypijecie poszalejecie w końcu młoda jesteś a wiesz ,że ja nie mogę bo o 5 pobudka";)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy , skoro Graszka to emerytka , to ja już skamielina :))) Możesz iść śmiało , to nie jest jakaś wielka różnica wieku :) Ty się tyle nie zastanawiaj , idź do tego kina i baw się dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idźcie na Johna Wick'a i potem mi powiecie, czy się opłaca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idźcie do kina i opowiedz jak było!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę na to właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kwiatka dziewczynie kupisz jakiegoś ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatni raz dziewczynie dałem kwiatka 3 lata temu;) Także przykro mi ale nie kupię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojej.. a dlaczego aż trzy lata temu ? :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, Ty masz bardzo uogólniające wnioski nt. życia. WSZYSTKIE 20-latki chcą się wyszaleć. Wszystkie są niepoważne i fiu bździu im w głowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściagliwy powinienes mieć nick'' Popaprany Lew''. Kwiat jest to produkt składający się z zielonego kołka i kolorowej częsci górnej (najczęściej pachnącej)jest tani śmiało możesz kupić,dziewczyny lubią kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...dziewczyny lubią kwiaty

I czekoladki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette, ale musiałby wydać kolejne dwie dychy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , 2 dychy to i tak dużo , można taniej dostać :) Tylko trzeba chcieć kupić te kwiaty i czekoladki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma siły i możliwości żeby wydał kolejne dwie dyszki. Przecież już kombinuje jak tu sie wykrecić od zafundowania kina dziewczynie.

zaraz powoła się na równouprawnienie etc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie musiałbym wydać 20 zł. Dla mnie to wyraz uczucia. Kochałem ją to dawałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tu dużo mówić: chłopak nie zamierza się w koszty wpędzać, bo przecież może gra nie jest warta świeczki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, tak, to już byłoby za dużo ;) Ale ja tylko podpowiadam ;) Można sobie wybrać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mógłby jej zaśpiewać i zagrać na gitarze, albo fujarce... Byłoby za darmo :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie , w sumie liście jeszcze nie wszędzie pograbione to i bukiet jesienny by się znalazł za free:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , jakie darmo ?? Trzeba byłoby zainwestować w gitarę , fujarkę ... Wszędzie poszedłby w koszta :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fujarkę ma, bo się chwalił przecież :)

>zamiast na gitarze grałem na fujarce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, może Ci nie wychodzi z kobietami, ale popatrz, jak rozbawiłeś towarzystwo ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>zamiast na gitarze grałem na fujarce

do tego samowystarczalny:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam ,że zazdroszczę wam prostoty myślenia według utartych schematów:) Mnie by to nudziło ale wy pewnie nie narzekacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>zazdroszczę wam prostoty myślenia według utartych schematów

Powściągliwy, my Ci próbujemy uświadomić, że to Ty tak myślisz. W całym wątku wielokrotnie uogólniałeś, pisałeś, że wszystkie jesteśmy takie i śmakie, założyłeś, że 20-latki muszą się wyszaleć - wszystkie... etc. Żartujemy sobie, a ty to łykasz ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się, że Powściągliwemu brakuje poczucia humoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi , poczucie humoru niewątpliwie ma , gorzej z dystansem do siebie :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to nie jest w jakiś sposób połączone? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie:) Wg waszego założenia na 1 spotkanie trzeba zabrać kwiaty. Ewentualnie czekoladki. Trzeba koniecznie postawić wypad bo tak zakłada schemat. Doradźcie mi jeszcze czy mam zacząć od "cześć" czy od " hej" bo pewnie na to też macie zasady. Na obiad zapraszacie na równo 4 spotkaniu? Skoro 1 u mnie to będzie kino to na drugim co ma być? Bo pewnie macie jakiąś teorię i na to ,że po kinie ma byc teatr albo spacer. Wiecie , żebym przypadkiem się nie pomylił i po kinie nie zabrał jej na kręgle bo wszytsko hu* strzeli. Bo przecież całe nasze życie musi być poukładane i zaplanowane od A do Z:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest owszem , ale w tym wypadku Powściągliwy śmieje się z nami , póki nie dotyka to jego . A kiedy jest mowa o nim , to się obraża i mówi , że mamy prostotę myślenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekaj , czekaj...ile Ty masz lat? acha , 28... no nie do wiary , nie do wiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powsciągliwy , dlaczego Ty to wszystko tak bardzo serio bierzesz ?? Wyluzuj , przecież wiadomo , że najlepszych chwil nie da się zaplanować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na drugim możecie iść na kawę i ciacho ;) Jeśli nie kupiłeś czekoladek, oczywiście ;)

RudaW, czyli wykształciło się poczucie humoru, ale nie całkowicie ;) Są deficyty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi , mogę się z tym zgodzić :) A w ogóle to ja się już nie wygłupiam , bo mi się zaraz dostanie ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bite 28 lat. Jak to w reklamie marsa było. "to dobry czas by umrzeć mój synu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, Ty chyba też nie oglądałeś "Żółtego szalika" ;)))
Cytatem z reklamy sypiesz. Wstydź się. Hal by Ci dał reprymendę. ;)
W zasadzie on by Tobie doradził jak się ubrać, zachować, gdzie pójść i co kupić.
Hal wrócisz Ty w końcu?...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hala brakuje , to prawda.. UT , oglądałaś " Żółty szalik " ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka lat temu. Z mężem. :)
Pilch chyba napisał scenariusz na podstawie własnych doświadczeń z alkoholem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też oglądałam. Ale bez męża ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto to? Jakiś starszy forumowy oberfuhrer? Ja tam idę z marszu. Poćwiczyłem zapach potu i feromonów unosi się w powietrzu. Żyć nie umierać. Golić też się nie golę bo po co. To tylko film dla zabicia czasu. A samemu po kinach chodzić mi się nie chce. No a z drugiej strony cały dzień w chacie siedzieć też mi się nie chce. Więc z dwojga złego pójdę na ten film. Oby był dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądanie Keanu to czysta przyjemność ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, nastawienie masz do bani: film pewnie nie będzie dobry, dziewczyna okaże się niefajna, więc nie warto nawet wziąć prysznic i się ogolić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie będę zdziwiona , jeśli Powściągliwy uzna , ze nie warto w ogóle wyjść z domu , bo za zimno :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro ma rację. Może jak się ogolisz i umyjesz, to poczujesz się od razu lepiej. :)
Jeszcze nie byłeś na randce a już szukasz dziury w całym.
Marudzi się po, nie przed. Bo póki co nie masz na co konkretnie narzekać.
Idź i baw się dobrze. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, sam jesteś sobie winny, bo pytasz.
A potem jeszcze wdajesz się w bezsensowne rozmowy.
Najlepiej sobie odpuść.

UT, rady Hala-trolla zawsze są jak szpilką w oko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy....na dobry film można i samemu się wybrać:)...a ja współczuję tej biednej dziewczynie,siedzieć obok spoconego,nieogolonego,naburmuszonego faceta,toż to koszmar!;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie gol się:) zarost jest ok, ale wykąp się, bo dziewczynie film zepsujesz ;) jak jest frywolna to Twoje feromony spowodują, że przez cały film będzie myślała gdzie Cie wciągnac i zbałamucić, a jak jest powściągliwa to Twój pot będzie jej mocno przeszkadzał i spędzi czas na myśleniu kiedy film się skończy żeby mogła odetchnąć ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaWredna tak to w piątek zrobiłem.. Bidulka czekała na dworcu ale mam talent do kantowania także łykneła bez problemu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
k.a., jakby się okazała powściągliwa, to może by się okazało, że do siebie pasują? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. spokojnie najbardziej newralgiczne miejsca spsikam dezodorantem z biedry:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
>mam talent do kantowania

Ty to w ogóle zdolniacha jesteś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie powiedziałabym , że ściemniasz .. ale czytając wszystko co piszesz , dopuszczam taką możliwość , że jednak piszesz serio :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się chociaż przewietrz najpierw - otwórz okno, ręce do góry... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"spokojnie najbardziej newralgiczne miejsca spsikam dezodorantem z biedry:P"
Nie wiem jak Was ale mnie już mdli;)....bleee
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Nie wiem jak Was ale mnie już mdli;)....bleee

Ja i tak Was podziwiam.
Jesteście jak dzieci znęcające się nad chorym kotkiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy, może są.
Mnie nigdy nie zakłuło, bo nie skorzystałam. :)

Przez niego tylko długo tkwił mi pod powiekami obraz odpicowanego sadyla w zielonych rurkach i fioletowym obcisłym sweterku. ;)

Wiadomo, ze Ciebie czyta się zupełnie inaczej, ale Hal nie chciał źle.
On po prostu musiał.
Tyle, że dużo humoru było w tym, co pisał a nie każdy go dostrzegał.
I trochę za mało dystansu do siebie. Co spowodowało, że zanikł.

Cieszę się, że jesteś tutaj.
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy Lwie-Masz rację Chłopie nie kąp się, nie gol się. Powiedz dziewczynie,że pracujesz w Usługach Asenizacyjnych-Jeśli zostanie przy Tobie pomimo fetoru to złapałeś "Kobietę swych marzeń" nie będzie się kąpać więc przyoszczędzicie na wodzie,i w autobusie więcej miejsca,że o kinie już nie wspomnę. Ale ja mam z Ciebie Bekę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę. Jak nie wrócę do 23 dzwońcie po policję. Pozdro 600 dla kumatych;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"spokojnie najbardziej newralgiczne miejsca spsikam dezodorantem z biedry:P"
Nie wiem jak Was ale mnie już mdli;)....bleee
Inka ja się turlam ze śmiechu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteście jak dzieci znęcające się nad chorym kotkiem.
Kłapciu vel Antyspołeczny...chyba przesadzasz i to grubo,kotek świetnie się bawi:D....prawda Powściągliwy?;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , to może poemacik ? Na śmiechu będzie się dobrze pisało :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
baw się dobrze powściagliwy! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, Powściągliwy ruszył do kina.Nie zatrzymujmy go,bo mu dezodorant wywietrzeje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku,masz rację,pozostaną tylko feromony i będzie kłopot;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaWredna, ja juz niestety powoli muszę się z wami pożegnać na dzisiaj-Idę do kina (żartowałem). Oczywiście jeżeli coś stworzę nie omieszkam okazać kolejne dzieło światu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Jesteście jak dzieci znęcające się nad chorym kotkiem.

Na pewno bardziej już nie zaszkodzimy, a jesli uda się choć po części pomóc to dlaczego nie próbować :D
Nadzieja umiera ostatnia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , nie żegnaj się , kino odwiedzi Powściągliwy , Ty zajmij się pisaniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>chyba przesadzasz i to grubo,kotek świetnie się bawi:D....prawda Powściągliwy?;)

Tak zwykle mówią ci, którzy się nad kimś znęcają.

UT, Hal to taki typ księżniczki, czy rozpieszczonej córeczki bogacza, co z pogardą traktuje tych co mają mniej, a siebie jako uosobienie wszystkich możliwych cnót, byt wyższy, najdoskonalszy i nieomylny, któremu wszystko się należy, bo jest kim jest.

>Hal nie chciał źle.

To samo mówią o Hitlerze;)

>Cieszę się, że jesteś tutaj.

Nie podlizuj się:p
Gdyby Rut nie sypnęła, to byś nawet mnie nie zauważyła:d
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może anonim i Powściągliwy to jedna osoba, która z nas sobie kręci bekę? IP bardzo podobne, jakby z jednego źródła...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , czy to ważne ? Można się pośmiać . prawie wszyscy , a z pewnością Powściągliwy , wiedzą że to żarty więc nie wnikajmy , bo co nam to da ? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak np. Kłapouchy i ex ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tyle że Kłapouchy nie prowadzi dialogu sam ze sobą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie w tym wątku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zwykle mówią ci, którzy się nad kimś znęcają.
Kłapciu...jeżeli Ty traktujesz poważnie słowa Powściągliwego to gratuluję poczucia humoru:))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje ip zmienia się co godzinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapi, zauważyłam, kiedy ukłułeś mnie wierszykiem.
I wtedy byłam przez moment nawet zła na Ciebie.
Potem ex mówił, żeś fajny.
A ja miałam inne sprawy na głowie i czytałam nadal przelotnie.
Nie domyśliłam się.
Ale tęskniłam. I Ty wiesz.
Za Antym.
Co mnie obchodził jakiś Kłapouchy?
Teraz jest inaczej.
Bo już wiem. :)))

Co do Hala.
Może i ma więcej kasy niż Ty, ja i wielu innych.
Mi to nie przeszkadza. Ludzi kręcą różne rzeczy.
On lubi mieć wszystko, co ponoć najlepsze i niechaj mu się dalej tak wiedzie. Zazdrościsz mu czegoś? Chyba nie. Większość mu nie zazdrości, bo są to zazwyczaj sprawy i rzeczy, których nigdy nie mieli ani nie doświadczyli, więc nie są świadomi co ich omija. Poza tym Hal sam gotuje widać, że lubi to robić. Dzielił się z dziewczynami przepisami. W pogardzie chyba nie ma, ale mówi jak wiele włożył wysiłku w swój obecny dobrobyt i chce z tego korzystać. Nie doszukałam się czegoś negatywnego, chociaż czasem mówi tak, jakby naprawdę się przechwalał.
Moja znajoma psychiatra cały czas powtarza, że zdrowie jest ważne, ale najważniejsze w życiu to szczęście.
I tego zawsze wszystkim życzę.
:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
>jeżeli Ty traktujesz poważnie słowa Powściągliwego to gratuluję poczucia humoru:))))

Zarzucanie obserwatorowi braku poczucia humoru, to także argument osób znęcających się nad innymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
UT, nie wiem czy czytałaś dyskusje jakie prowadził przez ostatnie tygodnie - ja część przeczytałem, w części sam uczestniczyłem - i nigdy u żadnego człowieka nie widziałem takiej pogardy do innych co u niego. Nawet w filmach czy książkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Halewicz to dobry facet.Niejednokrotnie organizował pomoc dla uboższych na forum, wewnątrz jest człowiekiem o bardzo wrażliwym sercu.
Może się przechwalał, lubiał być w centrum uwagi i popisywać się swoją wiedzą, oraz tym, co posiadał, czasem uszczypliwy, ale mimo tego, uważam, że zbyt surowo był odbierany przez niektórych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie czytałam. Kilka wpisów kulinarnych właśnie.
Może nieuważnie przebiegałam wzrokiem po literkach.:)
Jakaś jestem roztargniona ostatnio.
Nieważne.
Zmykam, potem poczytam Ciebie i pontianac ;)
Miłego wieczoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zarzucanie obserwatorowi braku poczucia humoru, to także argument osób znęcających się nad innymi."
Wiesz Kłapciu,wybacz,że naraziłyśmy Ciebie na obserwację naszej nikczemnej działalności znęcania się nad Powściągliwym,normalnie mi wstyd,idę po woreczki z grochem i pod ścianę;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie zauważyłam żeby Hal się przechwalał, opowiada o swoim życiu zupełnie naturalnie - a, że ma od życia więcej wymagań, to jego prawo, przywykł do tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie ma problemu, gdy ktoś siebie próbuje pokazać w dobrym świetle, problem gdy wywyższa siebie poniżając innych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy, ja nie będę rozwijać, ale zgadzam się z Tobą w 100%.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w żadnym momencie nie poczułam się poniżona przez Hal-a:)raczej on dość często był "napadany":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakoś nie widziałam , żeby Powściagliwy czuł się prześladowany przez nas.. Ale jak wróci , to możemy go zapytać .. :D
Co do Halewicza , to ja nigdy z jego strony nie doświadczyłam żadnej przykrości , mam nadzieję , że wróci tu kiedyś..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to poniżanie czasem nie było wynikiem wcześniej przeprowadzonych dyskusji ? Bo przecież samo z siebie nic się nie bierze i nie sądzę aby podczas rozmowy prowadzonej na jakimś tam poziomie, nagle ot tak druga strona stwierdziła, że jest taki sr*ki czy owaki. Oczywiście, wiem że poniżyć można w zupełnie inny sposób, trochę to uprościłam ale tak to rozumuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie miałem na myśli personalnych ataków, (choć te również stosował w takiej ilości, że żadna rozmowa z nim nie była możliwa), ale pewne globalne tezy jakie stawiał, chociażby w tym temacie o ludziach zwyczajnych i niezwyczajnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaglądałam do Polityki i Motoryzacji - tam się działo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może anonim i Powściągliwy to jedna osoba, która z nas sobie kręci bekę? IP bardzo podobne, jakby z jednego źródła...
Mikronezja-aż mnie zamurowało,kiedy przeczytałem,Ruda Wredna dzięki za obronę. IP mam zmienne(nie wiem dlaczego) To ja się szykuję na jutro do pracy, coby mieć klasę a tu proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no to chyba był żart, Mikronezja ma takie dziwne poczucie humoru ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac, dlaczego dziwne? ;)

>To ja się szykuję na jutro do pracy, coby mieć klasę

Anonim, koszulę prasujesz? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, który tak naprawdę powściągliwym nie jest, zauwaźył, że zaczynają bawić nas jego wpisy, zaczął specjalnie pisać żartobliwie o swoich planach:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co jest żartobliwego w szykowaniu się do pracy? Zaznaczam "pracy"
Chyba, ze powinnam widzieć słowo kino, to co innego;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikronezja
Dlatego, że osoby do których skierowane są żarty, nie odczytują tego jako żart ;) Widocznie trzeba Cię znać, aby je rozumieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim, koszulę prasujesz? ;) koszulę i spodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac, póki co, to Ty i Kłapouchy inaczej odebraliście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>koszulę i spodnie

Też prasuję, stąd skojarzenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezja,jak ja nie lubię prasować, ba ja nawet nie lubie rozkładać deski dp prasowania -ale jak mus to mus
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie lubię, dlatego deski nie składam ;)
Jak już się zbiorę, to jest mi łatwiej, bo ona stoi gotowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>ale pewne globalne tezy jakie stawiał, chociażby w tym temacie o ludziach zwyczajnych i niezwyczajnych.

No właśnie, tezy globalne. Oprócz jednego, no może dwóch incydentów, nie doszukałam sie tam bóg wie jakiej złośliwości i poniżeń. Raczej wyszłam z założenia, że każdy inaczej postrzega świat. No ale ja chyba go postrzegam podobnie, stąd moje zrozumienie dla słów Hala w jego wątku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , nie ma za co :)) A swoja drogą , nie przeszkadza Ci , że zostałeś dla mnie Kurczaczkiem ? Bo jeśli miałbyś z tym jakiś kłopot , to ja mogę przestać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , nie ma za co :)) A swoja drogą , nie przeszkadza Ci , że zostałeś dla mnie Kurczaczkiem ? Bo jeśli miałbyś z tym jakiś kłopot , to ja mogę przestać :)-------------RudaWredna nie przeszkadza mi ,że nazywasz mnie Kurczaczkiem, gdyż znam doskonale znaczenie słowa Kurczaczek:bogaty, młody,przystojny,energiczny mężczyzna o nieskazitelnej sylwetce,zajmujący wysokie stanowiska w międzynarodowych korporacjach. A więc sama prawda o mnie,he,he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam raczej na myśli w kontekście Twoich poematów o kurczaku :)
Ale interpretuj jak chcesz :). Wobec tego zostajesz oficjalnie Kurczaczkiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co tam, kurczaczki? ;) Powściągliwy w kinie, jak mniemam. Miejmy nadzieję, że się jednak odświeżył ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi , jeszcze nie ma 23 wiec spokojnie czekamy , aż wróci i opowie jak było :)
O ile w ogóle dotarł na miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem doprawdy, jak ja wytrzymam do 23 ;) Bez żadnych wieści ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie to powinienem już się położyć ale z drugiej strony ciekaw jestem nad czym tym razem będzie się żalić nasz Pożal się Boże Playboy, a jeżeli do tego np.zmókł, przewiało go, wydał kasę na bilet autobusowy to może byc ciekawa lektura na następny tydzień. Ten wątek rozwija się tak dynamicznie iż sledzić go trzeba codziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Generalnie to powinienem już się położyć

O Matyldo, to o której musisz wstać? Jeśli mogę zapytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaczku , w pracy będziesz przysypiał przez naszego Lwa .. Jutro zajrzysz to będzie pewnie co czytać :D Nie żebym Cię wyganiała , absolutnie :) Ale czy warto rezygnować ze snu ? ;)
I pozwolę sobie podłączyć się do pytania Vi , chyba bardzo wcześnie wstajesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstaję o godz. 4.30-5.00, wyjeżdzam z domu najpóźniej o 5.30 żeby zdążyc do pracy na 7.00 w Gdyni. Mieszkam za Wejherowem -dojazdy do pracy naprawdę mnie wykańczają. Ale jak spadnie śnieg to się dopiero zaczyna-ale dość już tego narzekania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaWredna naturalnie,że nie będę czekał tak długo ,zaraz uciekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Mieszkam za Wejherowem...

Jest Was coraz większa grupa... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Silna grupa pod wezwaniem ;)

Anonim, to współczuję ciężkiego dojazdu a jeszcze bardziej tak wczesnego wstawania. Lepiej idź się już położyć :) Damy sobie jakoś radę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczaku , to ciężko musi Ci się wstawać , dojazdy w jedna i drugą stronę z pewnością są męczące :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezja,znów ucięło posta.Ech idę spać. Dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak???

No, teraz to dokończ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urwało znowu -ech to znak by iść spać.Dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobranoc, Anonimie :) Niech Ci się dobrze rano wstaje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim ma problemy techniczne z wysyłaniem postów...

I znowu się nie dowiem? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , widocznie nie jest nam pisane ,żeby dowiedzieć się , co nasz Anonimek miał na myśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, pójdę spać z niezaspokojoną ciekawością :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim wstanie rano i napisze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pociesz się , że Kurczaczek także będzie niezaspokojony w temacie kina , więc nie jesteś sama w temacie ciekawości . Może jutro sie dowiemy , co miał na myśli :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro zajrzę, najwcześniej, jak tylko mi się uda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem cały i zdrowy;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I skwaszony chyba?? I jak było ? :) Opowiesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Jestem cały i zdrowy;("
Brzmi to jak zawód ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak było hmmm... Jak zawsze:P Pogadało się pośmiało itp. Ja ogólnie należe do wygadanych ludzi także takie spotkania jakiegoś problemu mi nie sprawiają. Ale dzieci z tego nie będzie. Filmu nie polecam:D Trup się ściele za bardzo. Aż nienaturalnie jak bym oglądał połączenie supermena z robocopem. Widzę ,że wątek się serio rozwinął:D Co do niektórych wpisów spokojnie nie płaczę tu w poduszkę bo ktoś napisał to czy tamto;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dobrze , że nie płaczesz , bo przecież to wszystko żarty :) Czyli nie zaiskrzyło między Wami :/ Szkoda..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No z mojej strony na pewno nie. Jednak tamta o której pisałem w tamtym wątku miała to cuśśśś. Że miałem ochotę na 2 spotkanie;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz zaraz , a dlaczego z tamtą nie wyszło ? Bo chyba się lekko pogubiłam ? :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli dwie stracone dychy na bilet... ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale przynajmniej na kwiatach zaoszczędził ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
.k.a.
Tak całkiem stracone to nie , bo przynajmniej przekonał się , że nie iskrzy i obejrzał film.. małe koszta poniósł chłopak :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy...to ja przestaję klęczeć na grochu bo taką karę sobie wyznaczyłam jak Kłapcio posądził mnie o znęcanie się nad Tobą:(;)...widzisz bo to cóś to samo sedno:D....szukaj tej z cósiem i będziesz happy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko czy taka w ogóle istnieje? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inko , na szczęście , bo już zaczynałam się zastanawiać ile wytrzymasz na tych woreczkach :)) Powściągliwy napisał , że płakać nie będzie z powodu wpisów , więc chyba nie uważa , że się znęcaliśmy nad nim :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 dychy? Chyba 20 lat temu:p 3x tyle mnie ten biznes kosztował:D Stwierdzam jedno. Im człowiek starszy tym większe wymagania;/ No i włącza się racjonalne myślenie a nie ,że wystarczą motylki w brzuchu;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racjonalne myślenie jest ważne , no ale gdzie miejsce na romantyczne uniesienia? :/ Motylki w brzuchu także powinny być , no ale skoro Ciebie do tej panny nie ciągnie , to nic na siłę .. Ale musisz liczyć się z tym , że z każdą jedną , nawet na zwykły wypad do kina , trochę kasy stracisz :) Tak jak raz napisałam , kto nie ryzykuje , ten nie ma ..Ale może jednak warto troszkę sypnąć groszem ? Korzyści będą z tego z pewnością , kiedy już trafisz tę jedyną . Będziesz miał kogoś , kto przytuli , wysłucha i zwyczajnie Cię pokocha ze wszystkimi Twoimi wadami i zaletami :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rudzielcu...ładnie napisane,Powściągliwy,weź to sobie do serca:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Inko . Pisałam to naprawdę szczerze , bez grama ironii . Taka szczera rada , bo się chłopak chyba trochę pogubił , a my sobie żarty stroiliśmy może trochę przesadnie .. Kurka , chyba zaczynam przemawiać ludzkim głosem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Kurka , chyba zaczynam przemawiać ludzkim głosem :)".....kiedyś trzeba zacząć;):))))...może i mnie ta dolegliwość dopadnie;)poza tym kolana bolą mnie od wczorajszego klęczenia:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inko , to mówienie ludzkim głosem to może być zaraźliwe :) A Twoje kolana , no cóż ja ostrzegałam , że za długo klęczałaś , to nie słuchałaś i mamy efekty :) Za jakieś dwa dni Ci przejdzie :) Chyba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka Ciebie bolą kolana od klękania ale w tym czasie ktoś miał z tego przyjemność:P Dobry uczynek będzie wynagrodzony:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy....niestety ale klękanie było samotne i na dodatek nie miało nic wspólnego z przyjemnością:P....to kara miała być a nie nagroda:P;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wnioski jakieś wyciągnęłaś @inko ? Bo wiesz, jeśli nie, to znaczy, że kara słabiutka była ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wnioski?....Ilonko,wyrzucam worki z grochem,następnym razem wymyślę inną karę;)...chciałam zauważyć,że poddałam się jej dobrowolnie!;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy Lwie idź spać już druga,no chyba,ze disco sie szykujesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A poszedł bym z miłą chęcią. Wszak tam ma przyszła żona gdzieś czeka ale samemu nie mam motywacji;/ Btw dzięki ,że troszczysz się o mój wypoczynek:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rany Julek, ale późno :) Trzeba iść spać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

do góry