Widok

Jak sie mieszka na Stogach ???

pytanie jak powyżej ???
z mojego punktu widzenia ,to daleko , z dala od ..... i dalej to już są Gorki Zachodnie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi na Stogach mieszka się bardzo dobrze, wszystko co potrzebuje mam pod ręką, blisko przychodnia, szkoła do której chodzi dziecko, blisko plaża, las, podstawowe sklepy, przystanek tramwajowy blisko, łatwy dojazd do centrum.
Do niektórych miejsc, owszem, jest daleko, ale to samo można powiedzieć o innych dzielnicach, z wielu dzielnic jest gdzieś daleko... a w niektórych to jeszcze kiepski dojazd, autobus raz na pół godz. lub rzadziej, a tu tramwaj co 5, 10 minut, co jakiś czas autobus. A jak ktoś ma samochód, to jeszcze lepiej.
Powiem tak, mieszkałam już w przeróżnych częściach Gdańska, od 2 lat mieszkam na Stogach i jestem zadowolona, z chęcią pomieszkam tu dłużej. Ja akurat nie mam na co narzekać. Jedynie do pracy jade ok 30 min, ale z wcześniejszego miejsca zamieszkania jechałam jeszcze dłużej + przesiadka, więc jak dla mnie Stogi są ok.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tu 20 lat wiec narzekac nie moge jest wszystko co potrzeba na miejscu wrecz lepiej niz na innych wypizdowiach gdzie oprocz pielnych blokow nie ma nic ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jedna z lepszych dzielnic Gdańska. Bardzo zielona i spokojna. Posiada piękną plażę, najszerszą w Polsce. Stogi są dobrze skomunikowane.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest tak strasznie jak może się wydawać. Dzielnica jest stara (infrastruktura z lat 60 i 70), ale zaczyna się przebudowa. Wkrótce ma ruszyć budowa basenu, remont torowiska i ulicy Stryjewskiego. Dzięki obwodnicy południowej krótki czas dojazdy do A1 i DK7, dzięki tunelowi ok. 15 min do Przymorza i ok. 25 min do Sopotu. Bliska plaża i tereny rekreacyjne wokół Pustego Stawu. Co do ludzi są różni, jak wszędzie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry