Widok

KARTUZY

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy znacie moze w kartuzach dobra fryzierke wizaz?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kartuzach raczej nic nie znajdziesz- jeśli chodzi o fryzure to rewelacyjnie czeszą w Wella ale makijaż...nie ma nikogo godnego polecenia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ewelinę Sikora -kosmetyczka w tym samym budynku, co WELLA, tzn na 3go maja. Fryzjer polecam Emilę z salonu OLIVIA na Gdańskiej.

weselicho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie czesala wlasnie Emila do slubu i bylam bardzo zadowolona - jak zawsze.
Natomiast jesli chodzi o makijaz, polecam pania Lucyne z salonu kosmetycznego na ul Ceynowy.

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. jeżeli chodzi o makijaż to polecam w Welli! A jeżeli chodzi o fryzjerkę to trudno mi powiedzieć, słyszałam, że w studiu Urody jest w miarę ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wprawdzie jestem z Trójmiasta ale co roku spędzamy sylwestra w okolicach i zawsze sie czeszę u p. Gosi z Pracowni Fryzur ( tam gdzie jest Salon Afrodyta)... zresztą czesała mnie tez na nasz ślub:)

a tak wyglądała moja fryzurka przed którą broniłam sie rękami i nogami, bo chciałam mieć rozpuszczone włoski... Gosia miała inne zdanie:)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z czystym sumieniem oge polecic salon Wella. Fryzura P. Iwona a makijaz P. Ewelina. jesli umowicie sie na probna to bedziecie wiedzialy dlaczego je polecam. Chodze tam od kilku lat i sie nie zawiodlam:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Panią KINGę z salonu JUSTYNA, czesałam się u niej na swoje wesele (rezultat możecie zobaczyć w linku-sprzedam suknie ślubną :)

naprawde, zrobi super fryzure, do kazdego typu włosów i urody...polecam..

a makijaż robiłam również w Thalgo w Kartuzach i jestem zadowolona...miał być naturalny i był :) ale wyczarują to , co zechcesz...a jak nie to poprawka:)

pozdrawiam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Emila też jest godna polecenia...:) wiem bo czesze się u niej moja znajoma, na każdą imprezkę i za każdym razem miała inna, świetna fryzurkę :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam,iż WELLA w Kartuzach jest przereklamowana i ma wygórowane ceny... w pozostałych wymienionych salonach, robią fryzurki równie wspaniałe i a ceny są o wiele niższe,

natomiast jeżeli chodzi o kosmetyczkę w tym salonie, to uważam ze jednak jest również godna polecenia, w przeciwieństwie do fryzjerów w tym salonie :P

ale to tylko moje zdanie:) pozdrawiam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A CHODZI MI O kosmetyczkę - P.EWELINA :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co wiecie o salonie Afrodyta?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA NIE POLECAM SQALONU - afrodyta-!!!!

juz piszę dlaczego...otoz... w dniu ślubu niezle pani Magda mnie zestresowala:/

byłam umówiona na 9.00 (przyznaję, ze spożniłam się 5 min. ) ale to nic, w porównaniu z tym ile ona się spóźniła, bowiem przyjela mnie ok 9.40!!! skadal!!! byłam taka wkurzona bo na 10.00 mialam fryzjerkę:/

paznokcie byłu w sumie "tylko" dobrze zrobione, bowiem..po obcięciu skórek w niektórych miejscach było widać zakrwawienie, a gdy przyjzalam im się bliżej to nie były do końca pomalowane:/ bo na szybko:( jedyne, co mi się podobało, to ich kształt:) wypilnikowane ok:)

ale przez te Panią "najadłam się" sporo stresu i wszytko dalej już się opóżniło, fryzjer i kosmetyczka:/

moja fryzjerka powiedziała,że gdyby to była sobota, to nie przyjęłaby mnie juz, ponieważ ma jedna pannę młodą za drugą...ale na szczescie ja brałam ślub we wtorek (to był sierpniowy dlugi weekend:) ) no i jakos się udało...


tak wiec, sama zdecduj..ja wiem ze juz nigdy tam nie pojde, bo kobieta..za duzo osob wpisuje na raz..a pozniej nie moze wyrobic sie z godzina!!

no chyba ze zrobisz sobie akryle , duzo wczesniej..to ok...akryle robi super!! ale polecam tez duzo wczesniej:)

pozdrawiam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Anitę z Przodkowa
nie ważne jaka fryzura - trzyma się niezmiennie do rana

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie taki sam zestaw jak u floraski - i też jak najlepiej wspominam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o paznokcie akrylowe to tylko i wylacznie Afrodyta:) Robie tam paznokcie od kilku lat i nigdy sie nie zawiodlam. Fakt ze robie je zawsze wczesniej np 2 dni przed palnowana impreza gdyz wtedy wygladaja bardziej naturalnie no nie ma obawze sie nie zdarzy na czas:) Akryli nie powinno sie zostawiac na ostatani dzien (to moja dobra rada) gdyz od kilku lat robie je ciagle:) Takze moge polecic Afrodyte w 100 % tylko termin na 2 tyg przewaznie zajety:(

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo za podpowiedzi.Napewno skorzystam ze zrobienia akryli a reszte bede sama testowac ale to dopiero w czerwcu jak przyjade do POlski

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję dekorację kościoła
wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na maila
pozdrawiam:)
image

dekoracje ślubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry