Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie nowy temat Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
538

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Zespół Art Melody - prośba o opinie nowy temat Witam serdecznie, czy ktoś posiada informację na temat zespołu Art Melody?...
~Ania
11

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 20 czerwca 2014

Napis LOVE nowy temat Szukam napisu love oraz ewentualnie foto-budki na 9 września 2017. Znajdzie...
~Ewi
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Dj Piotr Wolf nowy temat Czy grał u kogoś?? Jak się sprawdza??
~Kate
46

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 29 lipca 2012

Polter - organizacja nowy temat Cześć. Organizuję polter dzień a raczej noc przed ślubem tylko nie wiem jak...
~Przyszła Panna Młoda
1

ostatnia odp. 10 godzin temu

Baleriny czy kaczuszka nowy temat Szukam niskich butów takich do 5 cm. Lepiej jednak kupić baleriny czy but na...
~anonim
5

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 4 lipca 2017

Sukienki weselne w Gdyni nowy temat Najlepsze!!!! Chyba się nazywa Centrum armii krajowej 11 jest obok kościoła...
~Julia
0

ostatnia odp. 12 godzin temu

Restauracja kaszubska nowy temat Mieliśmy wesele w tej restauracji jeśli chodzi o sale górna piękna bez...
~Gość
4

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 11 sierpnia 2017

DJ mandaryn - Prośba o opinie nowy temat Witam, Zainteresował mnie oferta DJ mandaryn Piotr Golec Czy ktoś z Was...
~Tomek
4

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 15 października 2012

Złota Róża nowy temat Witam, Potrzebuję opinii kogoś kto był lub organizował imprezę, najlepiej...
~Ewa
4

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 9 sierpnia 2017

DJ Piotr Krumin - proszę o opinie nowy temat Dziewczyny! Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwana DJ. Poszperałam...
~olkaa
1

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 3 maja 2015

dj Piotr Krumin - prosze o opinie nowy temat Czy moge prosic o opinie osob ktore mialy tego dj'a na swoim weselu? Z gory...
~kamiku
16

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 listopada 2010

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW gdzie?? nowy temat dziewczyny, ktory salon w trojmiesie oferuje te usługe??? plecacie jakis???
bluagnes
49

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 lipca 2010

Zespol Silverton ze Starogardu- opinie nowy temat Proszę o opinie o zespole Silverton ze Starogardu;)
~zuzia
29

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 lipca 2013

makijaż ślubny - BANINO nowy temat Kogo polecacie jeśli chodzi o makijaż ślubny w Baninie i okolicy?
~tk
0

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 sierpnia 2017

czy zna ktos kucharza Karola z Osowy? nowy temat niedawno dowiedziłam sie o takim kucharzu i chciałabym zapytac czy robił u...
angelika-sss
31

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 11 lutego 2010

Hotel Czardasz nowy temat Witam, Planujemy wesele i potrzebuję opinii na temat hotelu Czardasz w...
~Ewa
0

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 sierpnia 2017

czy to dobry pomysł na prezent? nowy temat Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją...
~józia:(
40

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 29 kwietnia 2009

wątpliwości przed ślubem czy przeczucie...? nowy temat nigdy wczesniej nie odwazylabym sie pisac o tak osobistej sprawie na forum...
evka23
90

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry