Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
506

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Fryzura ślubna do welonu z krótkich włosów!!! Pomocy!!! nowy temat Czesc dziewczyny. Potrzebuję pomocy z fryzurą ślubną do welonu. Mam włosy "do...
Hania83
10

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 1 maja 2009

makijażystka nowy temat Witam, poszukuję namiarów na dobrą makijażystkę, która zrobi mi makijaż do...
~Dorota
10

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 19 marca 2017

poradnia przedmałżeńskie pilne. nowy temat Potrzebujemy namiarów na poradnię celem odbycia spotkań przed ślubem-okolice...
~majka
1

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 19 marca 2017

weekendowe nauki przedmałżeńskie nowy temat Interesują mnie weekendowe nauki przedmałżeńskie. Gdzie polecacie?
~Paulina
2

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 18 marca 2017

Zespół Everest z Bolszewa-na co zwrócić uwagę nowy temat na co zwrócić uwagę wybierając ten zespół? czy są skorzy do sugestii na temat...
rurka102
115

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 31 sierpnia 2009

prezent ślubny nowy temat Podpowiedźcie proszę :) wraz z moim partnerem idę na wesele znajomych, jest...
~Mimi
2

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 marca 2017

Sala weselna- POMOCY.... załamana- a ślub niebawem :( nowy temat Czesc wszystkim! Blagam was o jakas dorade- pomoc, bo mi juz rece...
~ola
55

dodano: 27 lutego 2011

buty ślubne nowy temat Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu...
~p.m
2

dodano: 21 marca 2017

Laura Romano- opinie nowy temat Poszukuje opinii dotyczących tego salonu. Przymierzam się szyć tam swoją...
~panna_mloda
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 marca 2017

Sala weselna Stand w Rewie - proszę o opinie. nowy temat Proszę o opinie o sali weselnej Strand w Rewie? Lokal jest dopiero co...
~lwica88
10

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 lipca 2015

opłata dla ZAIKSA?? Co to? nowy temat Byłam w sobotę podpisywać umowę z salą, i wlaścicielka kazała mi właśnie...
KaskaGdansk
81

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 23 listopada 2009

pomysły na zawieszki do wódki nowy temat Witam Witam :) zaczynamy z narzeczonym poszukiwać tekstów na zawieszki do...
Zaba&Zyrafa
8

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 5 lutego 2012

sala weselna zelewo - proszę o opinie nowy temat Szukam opini na temat sali weselnej w Zelewie i tegop jakie tam jest jedzenie...
~ona
87

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 czerwca 2012

Dj na wesele 17.06.2017 nowy temat Witam :) poszukuję Dj na wesele w przystępnych cenach. Wesele już nie długo...
~Magda
9

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 1 marca 2017

Fotograf na ślub 14.07.2017 nowy temat Szukam fotografa na ślub 14.07. Błogosławieństwo, ceremonia, obiad, krótki...
~followthebride@gmail.com
0

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 marca 2017

Piękna Suknia Ślubna ECRU rozm 36/38 nowy temat Dziewczyny, mam na sprzedaż suknię ślubną kolor ECRU, stan oceniam na...
~PA
0

ostatnia odp. 2 dni temu

jubiler kontra klient nowy temat najbardxziej wkurza mnie jak przyjdzie stara babka ze sztuczna biżu i chce...
~aga
1

ostatnia odp. 2 dni temu

~Jogi777
20

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 15 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry