Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
506

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Cukiernia sowa nowy temat Cześć, chcemy zamówić na nasze wesele tort z cukierni sowa i chciałam zapytać...
~anonim
1

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Dj Krzysztof 'Limahl' Siergiejczyk opinie nowy temat Czy ktos moze cos powiedziec o tym dj? Mial ktos go u siebie na weselu? Jak...
Marta255
0

ostatnia odp. 21 godzin temu

Zespół lub DJ/ Wodzirej 24.06.2017 pilnie poszukiwany nowy temat Od ponad pół roku mieliśmy podpisaną umowę z DJ, który z powodów osobistych...
~Kasia24.06
4

ostatnia odp. 23 godziny temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Czcionka Allegro PL nowy temat witam czy któraś z Was poratuje czcionkę Allegro PL? szukam i nie mogę...
~Karcia
0

ostatnia odp. 1 dzień temu

SĘKACZE NA WESELE nowy temat Może ktoś wie gdzie można kupić sękacze?
~anonim
0

ostatnia odp. 1 dzień temu

BETLEJEM Lębork nowy temat czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja [%sig%]
żabka*
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 3 sierpnia 2006

Gdzie znajdę dobrego fryzjera ??? nowy temat Niedługo wesele w rodzinie. Potrzebuję namiary na jakiegoś dobrego fryzjera...
~mieszkanka
5

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Krawcowa, która przerobi suknię ślubną nowy temat Poszukuje krawcowej, która poszerzyłaby mi suknie ślubną. W internecie nie...
~MaGdA
0

ostatnia odp. 2 dni temu

wesele zielona brama przywidz nowy temat ponawiam temat, szukam opinii na temat wesela w Zielonej Bramie??
~Di
0

ostatnia odp. 2 dni temu

Makijaż ślubny nowy temat Cześć dziewczyny, poszukuję makijażystki na ślub, która poradzi sobie z...
~Kasia
5

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 29 marca 2017

KALINÓWKA nowy temat Witam :) Organizujemy wesele w Kalinówce, jeśli ktoś z was również, dajcie...
~Anna
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 5 marca 2017

lemoniada nowy temat Hej , poszukuję namiaru na firmę, która wstawi na wesele duże słoje z...
~Janka
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Wódka "Chrobry". nowy temat Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z wódką "Chrobry"? Polecacie,...
~z.
13

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 31 lipca 2012

Poprawiny nowy temat Witam, Czy organizował ktoś z was , bądź zastanawia sie nad takim...
~anonim
19

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 lutego 2017

jaka wodka najlepsza? nowy temat Dziewczyny mam problem bo tak wlasciwie to nie pije wodki i zastanawiam sie...
zabka_1983
25

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 25 maja 2007

Zespol Silverton ze Starogardu- opinie nowy temat Proszę o opinie o zespole Silverton ze Starogardu;)
~zuzia
27

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 lipca 2013

Podziękowania dla rodziców nowy temat Hej, chciała się dowiedzieć jakie macie pomysly/prezent dla rodziców ? My...
~Kasia
4

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 4 kwietnia 2017

buty ślubne nowy temat Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu...
~p.m
8

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry