Widok

ile wódki, napoi na wesele...???

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka ja biore 0,7 litra na osobe,i 3 litry napojow w tym woda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
agnes, z tego co sie orientuje to liczy sie 0,5l na glowe:) a napoje chyba 2-3l, tak jakos:)))))

WYMARZONA SUKNIA NA TWÓJ ŚLUB:)
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-suknie-z-salonu-Marietta-t222164,1,130.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z poprawinami liczy sie 0,7 tzn my tak liczymy bez poprawin 0,5 na łeb;)

a napoje my liczymy tak
gazowanych mialo byc 1,5l wyszlo 1,8l / leb
sokow chyba 1l (jeszcze nie mamy ale tyle przeiwdujemy)
wody hmmm 0,5l

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, my mielismy 120 gości - 1l wodki na głowę - nie uwierzycie ale zostało nam 60 litrów wodki!!! szok. zabawa byla tak rewelacyjna ze nikt nie mial czasu pić hihihi - a to wszystko dzieki DJ Robertowi Jakubkowi!

Napoje: 3l/głowę + woda - też sporo zostało!


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ekonomiczne wesele bylo hehe;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mojego brata byl 1 litr na glowe (50 osob) zostalo 30 litrow wodki.



popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy z poprawinami i liczymy ok 0,7l na glowe, 15 but. wina, na poprawiny dodatkowo beczka piwa
sokow napoi i wody - na glowe ok 3litry

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my już po, a liczylismy po 2,5 l na głowę (bez poprawin)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z poprawinami mamy litr wódki na głowe, napoje+ woda ok. 3 litry na głowe

image[/URL]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo bardzo Wam dziewczyny dziękuję:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy kalkulator przeliczający ile napojów trzeba na wesele znalazłem na http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
Moze nawet warto sobie szacunkowo wyliczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z doświadczenia radze tylko aby więcej kupić napojów niegazowanych-tzn soków bo wbrew pozorom goscie więcej piją właśnie niegazowanych my liczylismy też ok 3 litry napojów w tym tylko litr soków i zabrakło juz po kilku godzinach wesela wiec trzeba było świadka do sklepu wysyłać:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę miała wesele na 60-65 os. latem i neiwiem mysleliśmy żeby wziąść 4l na osobę wody+napoje nieg. a wódki 1l na parę. Myślicie że starczy????
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na www.wyjatkoweokazje.pl możesz obliczyć ile litrów alkoholu potrzeba na osobę. Jest też tam fajny konkurs w którym można wygrać tydzień miodowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy 1l na głowę (porten abent, wesele i poprawiny), 2l napoi na głowę, do tego 10 butelek wina i 25l beczka piwa :) mam nadzieje ze niczego nie zabraknie :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny ten kalkulator, przyznam, że zapomniałam, że jest taka wódka jak Pan Tadeusz - bardzo elegancko wygląda. musimy się z moim narzeczonym nad nią zastanowić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezły ten kalkulator :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten kalkulator to nic innego jak reklama odradzam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my liczyliśmy:
1l wodki/os wesele plus poprawiny
4 l napoju/os 2.5 gaz reszta sok
1l wody niegaz.

zostały nam soki i troche wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestesmy swiezo po weselu i wyszlo tak:

bylo 80 osob, na kazda osobe zeszlo
0,5 l wodki
0,5 l soku
0,6 l napoi gazowanych
0,5 l wody
niestety nie pamietam ile zeszlo wina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro temat wodki, to chcialbym sie zapytac jakie macie doswiadczenia, czy przy takich ilosciach goscie sie upijaja? bylam w sobote na weselu i wodka lala sie strumieniami, goscie dosc mocno sie wstawili, szczerze mowiac malo elegancko to wygladalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety wesele weselu nie równe ale zeby ci nic nie zbrakło to w lato z poprawinami policz 0,7 wódki i 4l napoi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem Ci, ze przy mojej ilości którą podałam powyżej goście bawili się bardzo przyzwoicie....oczywiście mieli w sobie troche procentów ale nie było obrzydliwie, nikt nie szalal i burd nie robil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm a razem z poprawinami czy bez? Bo ja już sama nie wiem... wydaję mi się, że 0,7 (jak proponują inni) nawet z poprawinami to raczej sporo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawde sporo zależy od gości - na weselu na któym byliśmy ostatnio zeszło wódki prawie 2 razy wiecej niz na naszym (w przeliczeniu na osobe)

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej żeby zostało niż ma zabraknąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dokładnie nigdy nie wyliczysz sama znasz soją rodzinę najlepiej i wiesz ile piją:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my nie robilismy poprawin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas na 80 osób zeszło:
0,5 l wódki/os.
ok. 12 butelek wina

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama osobiście rozmawiałam z przedstawicielem na którego namiary znalazłam właśnie w tym serwisie i nie dość, że cenę niezłą nam dał, to jeszcze kilka litrów dostaliśmy gratis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm a mi się wydaje,że nie ma co przesadzać z tą wódką. Za każdym razem okazuje się,że zostaje niemal połowa. chyba,że wesele jest drętwe i ludzie tylko siedza przy stołach, no to wtedy piją wiecej ;-) Poza tym, z tego co ja widziałam na weselach to kobitki wypijaja kilka kontrolnych kielonków na toasty,ale wola raczyc sie winem, więc raczej powinno sie mniej wódki "przeznaczać" dla prawei połowy gości. no i ważne też są wielkości kieliszków. Wiadomo,że dla Panów to wstyd nie wypic jednym łykiem toastu, nawet jak kieliszki maja pojemność połowy szklanki ;-))) Oj wtedy to szybko goście zalegają ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy kupione 1 l wodki na osobe, musi wystarczyc na poltra, wesele i poprawiny. wiem ze to duzo, ale w tej sprawie nie mialam nic do powiedzenia. jak zostanie to sie sprzeda albo bedzie na inne okazje. wesele na okolo 100 osob planujemy. a z tego co wiem to towarzystwo, ktore u nas bedzie lubi sobie wypic, wiec lepiej sie zabezpieczyc. nie wiem jeszcze ile i jake napoje kupic. pora roku to koniec pazdziernika.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z 3 litry na każdy litr wódki myślę że wystarczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
0,5 litra na glowe, bez wzgledu nawet czy beda to dzieci. Dobrze jest postawic tez wino na poczatku, zeby jak ktos woli pil wylacznie wino :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm ja myslalm ze liczy sie 1l wodki na głowe....... a wino nie wiem jak liczyc????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, w ciagu paru godzin nikt tyle nie wypije.
Wino to musisz mniej wiecej wiedziec kto lubi, zeby nie przesadzac
z kosztami. 1 butelka na 5 (doroslych licz i raczej kobiety) osob, to mysle, ze maks.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paru godzin????hmmm to nie wiem ile u was trwa wesele bo u mnie przewaznie masz jest w okolicy najpuzniej na 16 i o 17 juz na sali i wesele gdzies tak do 3/4 rano no to to chyba nie jest pare godzin tylko liczac ze o 18 zacznie sie pierwszy toast to 10/11 godzin jest.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napierw jest obiad i sie wszytko przeciaga. To i tak maks 8-9 godzin wesela. Jak by kazdy wypil swoje 0,5 litra to by od stolu nie wstal :)
Napierw schodzi troche wodki, ale po 2-3 godzinach wszyscy maja juz dosc. Dokup najwyzej troche piwa i jak zmieszaja to z wodka to ich zetnie i tak, a ty nie ogolocisz sie finansowo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeee piwo na weselu? nie.....na poprawiny piwo to tak ale na weselu to nie bardzo..... mysle ze wiecej wypija bo jak ktos sie bawi to wypoci to co wypił i dalej pije wiec napewno wiecej zejdzie niz ty przewidujesz....chociasz byłam na weselach gdzie młodym duzo wodki zostało.....to zalezy od gosci jak sie bawia.....cieszka sprawa......a ty jestes juz po weselu ze taksie znasz? czy z jakiejs firmy jestes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duzo ludzi daje piwo, i to jest duza atrakcja !
Jak sie poci to stezenie alkoholu we krwi rosnie i czlowiek coraz
bardziej lewituje. Wypij sama na probe pol litra to zobaczymy jaka
mocna jestes ;)
Znam sie bo bylem na roznych weselach i widzialem oraz czytalem duzo opinii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bywam czesto na roznych weselach i wiem ze jak sie duzo bawia ludzie (tanczą) to ich tak nie kosi, bo jakby sie ciagle tylko siedziało i piło to by niezle zawrociło w głowie:) ja sam potrafie wiecej wypic jak duzo tancze niz jakbym miała siedziec tylko i pic......chociaz w sumie to mi za duzo nie trzeba zeby mi sie w głowie zakreciło:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze mozesz zaryzykowac i kupic wiecej wodki, tylko po co ?
Co najwyzej zostanie na chrzciny ;)
Lepiej wiecej napoi kupic niz wodki, ale kazdy robi jak umie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba sie dobrze zastanowic nad tym:) lepij zeby zostało niz miało zabraknac......och z tymi weselami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wesele z poprawinami i liczyliśmy po 0,7 L wódki na osobę, do tego jeszcze 18 butelek wina, jeżeli chodzi o napoje to koło 4 litrów na osobę. ślub był na początku czerwca i było dość ciepło. Wszystkiego po trochu zostało ale nie jakoś specjalnie dużo.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy (wesele+poprawiny) 0,7 wódki, 3 litry napojów, 0,5l wody na osobę :) mam nadzieję, że starczy:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele na 140 osób i poprawiny na tyle samo bo zapraszaliśmy jeszcze innych gości na same poprawiny (od 14 do 21) Wódki miałam 170 butelek (0,5l) Licząc wesele, poprawiny, 12 bramek i nagrody za zabawy weselne, to maksymalnie 90 butelek poszło! Resztę rozdałam gościom praktycznie co druga rodzina albo nawet każda dostała na odchodne i jeszcze mam jeden karton. Z winem jeszcze mniej. Mieliśmy 90 butelek (białego i czerwonego wina) 0,7l i bardzo dużo zostało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
aha jeszcze miałam piwo: 2 beczki nie wiem jakie bo lokal dawał. Poczatkowo miało być tylko na poprawiny ale przez małe nieporozumienie pół beczki poszło pierwszego dnia drugiego poszła reszta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale goście pili stosunkowo dużo wina wiec 15 butelek to napewno za mało. U nas poszło gdzieś z 50 -60 butelek 0.7l. My dokupowaliśmy wino dzień przed weselem bo wczesniej 4 koleżanki miały wesele i okazało się że wina idzie stosunkowo najwięcej i rzeczywiście tak jest. Ja miałam dużo gości co zawsze tylko wódkę piją a jednak znaleźli się i koneserzy wina. Nie wiem jak to jest z tym alkoholem może jak goście więcej siedzą niz tańczą to alkoholu z idzie wiecej u mnie parkiet był okupowany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam piotrusiek ja 0,5 to przez całe wesele sama wypije i niejestem pijana i na codzień niepije alkoholu ani nie imprezuje często na weselu się dużo tańczy i to mi pomaga ide na jednego i to wytańcze jak dla mnie na weselu niemusi być wódki można się swietnie bawić bez niej ale większość naszych rodaków powiedziałaby co to stypa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak ja planuję wesele na 150 osób, a poprawiny do ok 24 na ok 100 osób to ile mam tego kupić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miaam wesele na 150 osob i poprawiny od 13 do 20 i kupilam 0,5l na osob i zostalo duzo wodki mialam 60 butelek wina i na poprawiny 2 beczki piwa. Na poprawiny mialam zaproszone tez nowe osoby. Wino tez zostalo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o widze ze wczesniej sie tez wzpowiadalam z czasem dane sie troche zmienija widocznie zacieraja wiec aktualne jest to co wyzej napisane bo teraz to juz tak dobrze nie pamietam a to bylo tylko pol roku temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wypowiem się tak: picie zależy od rodziny tak na prawdę. Przykład wesele mojego brata - 70 gości. poszło 30 butelek vódki (wliczając bramy i 3 konkursy) oraz 55 butelek wina. Były poprawiny... na których zeszło wino i piwo tylko. Vódki nie było czasu pić:) wszyscy na parkiecie się bawili a szła praktycznie przy toastach. Taka rodzinka mało pijąca;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej my na 100 osób kupiliśmy 156 butelek 0.5 i zostało około 50 butelek w to wliczone były też poprawiny. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJKA, MY MAMY NA 60OSÓB I ILE KUPIĆ WÓDKI ..?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mielismy 51 osób- 60 połówek wodki- zostało 28. 24 wina, zostało 5
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli 60 osób- 70 połówek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mężem podczas planowania własnego wesela także zadawaliśmy sobie pytania: ile wódki na wesele i poprawiny, ile napojów na wesele. Każdy z otoczenia doradzał coś innego. W końcu usiedliśmy przy komputerze i zaczęliśmy szukać. Trafiliśmy na stronę https://kalkulatorpromili.pl/ile-wodki-na-wesele i postanowiliśmy z niej skorzystać. Naprawdę polecamy! Strona przelicza zarówno ilość wódki jak i wina, napoi, soków. Po weselu mogę powiedzieć, że ilość napoi była trafiona w dziesiątkę i zostały nam zwrócone naprawdę niewielkie ilości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My na 122 osoby kupiliśmy 21 kartonów wodki i 30 litra piwa plus daliśmy 6 win otwarte zostalo jedne ale mieliśmy drink bar zostało nam 11 kartonów.

https://wayoflifestyle.pl/gdzie-kupowac-tani-alkohol-na-przyjecia-zobacz-porady/

Ogólnie polecam zajrzeć sobie tutaj. Na stronie jest wiele porad na temat tego, gdzie kupić tanio alkohol na wesele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz sprawdzonego internetowego sklepu monopolowego to polecam zajrzeć na stronę https://taniahurtownia.pl/pl/p/Jack-Daniels-40-700ml/170. Posiadają szeroki wybór alkoholi. Znajdziesz u nich alkohole, które ciężko dostać w normalnym sklepie a dodatkowo oferta wzbogacona jest o luksusowe trunki, wódki ozdobne dobre na prezent, bankiet czy też wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My na 100 osób kupowaliśmy 100 butelek. Jeśli planujesz swój ślub i wesele polecam Ci zajrzeć na stronę https://cozweselem.pl/. Posiada ona bardzo dużą bazę usługodawców obsługujących wesela i wszystko to w obrębie jednej strony, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Polecam, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liczyliśmy 1,5l na parę z poprawinami. Jeżeli chodzi o wódkę drink bar miał swój alkohol poza wódka, musieliśmy dać im karton. Co prawda zostało nam ale mamy jeszcze multum innych imprez na których ją wykorzystamy. Dodam, że dawaliśmy też każdej parze/rodzinie/osobie samej na odchodne. Jeżeli chodzi o wino mieliśmy po 2 butelki każdego rodzaju i poszła jedna i duuuużo piwa
https://ebull.pl/hurtownia-alkoholi-szeroki-wybor-dla-imprezowych-okazji/
Alkoholi warto jest szukać na pewno w hurtowni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele wysokiej jakości trunków sprawdzających się idealnie na każdą okazję znajdziecie w https://www.taniahurtownia.pl/oferta/wodki To miejsce daje swoim klientom możliwość wyboru interesującego go alkoholu w bardzo korzystnej cenie bez konieczności wychodzenia z domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednym z moich ulubionych sklepów w którym można znaleźć wiele produktów spożywczych jest https://ritex.pl/pl/c/Cava/168 W ich asortymencie znajdziecie wyśmienite wina. Realizacja zamówień jest szybka a ceny bardzo przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zaplanowania i przygotowania ślubu i wesela polecam firmę Wesele z Naturą. Perfekcyjnie wszystko zaplanują, aby młodzi i ich goście byli zachwyceni uroczystością. Nasze wesele było bajeczne dzięki tej firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są w Internecie kalkulatory alkoholi i napojów na wesele, powinny pomóc. No i dobrze zadać sobie pytanie co mogą chcieć pić goście na naszym weselu :) Jakie mają gusty.

U mnie wiele osób zrezygnowało z wódki na rzecz wina. Dla kobiet można zaproponować również drinki:
https://amarone.pl/alkohole/cognac/aperitif-bitter

Na przykład z aperolem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie 0,7 na osobe ale są i tacy co potrafią sami dwie takie wypić więc żeby wystarczyło co najmniej 200 szt 0,7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry