Widok

Koleżanka się do mnie nie odzywa ;(

Jak tu nakłonić ją do gadania? Ma full moich zdjęć z sylwestra a ani jej się widzi podzielić się nimi ze mną. Już sam nie wiem czy prośbą czy groźbą;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Powściągliwy, ale Ci się nudzi. Znowu nas karmisz zmyślonymi historyjkami? A nawet jeśli to prawda, to może boisz się, że uwieczniła, co jej zrobiłeś, zanim dostałeś z liścia? :P
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, jeżeli na zdjęciach jest coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego, to lepiej przeproś koleżankę, a najlepiej kup jej kwiatka:-)) trudno, ucierpisz strasznie finansowo, ale odzyskasz koleżankę, zdjęcia i reputację!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>ucierpisz strasznie finansowo

Graszka, kolejne dwie dychy w plecy? ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...jeżeli na zdjęciach jest coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego, to lepiej przeproś koleżankę, a najlepiej kup jej kwiatka:-)) trudno, ucierpisz strasznie finansowo, ale odzyskasz koleżankę, zdjęcia i reputację!"

Zależy co mogłoby być na tych zdjęciach. Kwiatek i przeprosiny mogą nie wystarczyć do tego żeby Powściągliwy się zrehabilitował.

Choć pewnie w rzeczywistości jest tak jak napisała Mikro:
"Powściągliwy, ale Ci się nudzi. Znowu nas karmisz zmyślonymi historyjkami?"
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może niezłego kwiatka to już jej zrobił, a teraz biedak nie wie jak to odkręcić ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezja-- dwie dychy to poważny wydatek dla autora wątku, Cross, poczekajmy, Powściągliwy ma bujną wyobraźnię, więc na pewno jest to ciekawa historia:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Powściągliwy ma bujną wyobraźnię

Dokładnie, poczekajmy, co jeszcze ciekawego powie w tym temacie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...co jeszcze ciekawego powie w tym temacie ;)

Koleżanka przysłała mi zdjęcia, ale nie wszystkie :((

Może to? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no jestem tu szczery i nic nie zmyślam. Zdjęcia nie są jakieś kontrowersyjne;) Ale 10 lat w górach nie byłem i miło by było mieć jakąś pamiątkę z tego wyjazdu. Zwłaszcza ,że sporo zdjęć zrobiła. No w tym sęk ,że ten liść za darmo zapewne nie był a żadne sposoby kontaktu nie skutkują. Iść osobiście trochę się obawiam bo z drugiej strony nie chcę być jakiś nachalny. Bądź tu mądry i pisz wiersze. Co lepsze kontakt z jej rodzeństwem też bez odzewu;/ Musiałem nabroić nieźle;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Zdjęcia nie są jakieś kontrowersyjne;) Ale 10 lat w górach nie byłem i miło by było mieć jakąś pamiątkę z tego wyjazdu."
Jak by były kontrowersyjne,to byś miał chociaż raty przez osiemnaście lat na pamiątkę;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>jestem tu szczery i nic nie zmyślam

W to akurat ciężko uwierzyć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściagliwy , nowy scenariusz do opery mydlanej piszesz ? :D Czekam na rozwój wypadków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie trzymcie mnie bo wyjdę z siebie i stanę obok. Ten scenariusz napisało życie droga Ruda:P I znikąd pomocy tylko podśmiechujki:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A dziwisz się? Czy mi się wydaje, że zapytałeś ostatnio, kto uwierzył w Twoje "bajki"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No a to nie jest tak , że znów nas w maliny wpuszczasz ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra teraz piszę poważnie. Z resztą ta historia w 90% jest raczej prawdziwa, bynajmniej moim spojrzeniem;p A to co teraz piszę w 110%. Nie wiem czy odpuścić olać to czy jej zrzędzić żeby wysłała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niech wyśle na Berdyczów;):)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpuść , to tylko fotki :) Jak będziesz jej truł , to Cie w końcu pogoni w diabły a fotek i tak nie dostaniesz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma to jak urwany film... same problemy nie piję już do końca życia i jeszcze jeden dzień dłużej;/ Chce ktoś ballantinesa bo stoi i się patrzy. A to źródło wszelkiego zła zwiozłem go z gór i ma chyba jakieś fatum;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>teraz piszę poważnie. Z resztą ta historia w 90% jest raczej prawdziwa

Ja już nie wierzę w ani jedno Twoje słowo...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chce ktoś ballantinesa bo stoi i się patrzy. A to źródło wszelkiego zła zwiozłem go z gór i ma chyba jakieś fatum;/"

Oddaj dziewczynie whiskacza, to ona odda Ci zdjęcia.
Wdr jak wymyśla historie, to przynajmniej ładnie rymuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Chce ktoś ballantinesa

Jestem chętny. Zrobię dla Ciebie dobry uczynek i zdejmę z Ciebie jego przenikliwe i dwuznaczne spojrzenie ;]

---
PS: dotyczy: 0,7 lub więcej. Po mniej d*pska ruszać mi się nie chce :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, mam pomysł, obal tego ballantinesa z Powściągliwym i naucz chłopaka, jak należy odnosić się do kobiet, żeby nie dostawać z liścia ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@μ:

Jedna flaszka może być mało :/
To proces, nie czynność :D

A na więcej czasu nie mam. Zarobiony jestem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Był litr ale ostało się może 0.4. Także chyba nie będzie mi dane korzystać z nauk:D Z resztą tu się zgodzę żeby mnie czegoś nauczyć to i karton by pewno nie starczył. Pozostaje mi liczyć ,że spotkam ją gdzieś kiedyś w świecie...ehhh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możliwe... jak dojrzejesz :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wierzysz w takie cuda bo ja nie:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po prostu musisz mniej pić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, nic a nic nie pamiętasz? Moze poproś kogoś, kogo lubi ta dziewczyna, żeby poprosiła za Ciebie o te zdjęcia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
No już nie piję. Ale źle to wygląda. Byłem ostatnio w klubie na trzeźwo...popatrzyłem to Sodomja i Gomorja. Po pijaku lepiej to wyglądało;) No i podpierałem ściany a tak zwykle coś tańczyłem z %%%;/ Graszka to co pamiętam to strzał w twarz i że byłem zły. Później ocknąłem się w jakimś lokalu. Właśnie osoby które znam i które ona lubi nie odzywają się do mnie. Zagadałem do jej kumpeli, którą poznałem to ani be ani me. Najgorsze ,że ona na 99.99% ma to w du... i pociesza się w czyichś objęciach a ja dumam;\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czyli obraziło się na Ciebie więcej osób...
Zadzwoń do kogoś, przedstaw sytuację jasno, może ktoś przypomni Ci co narobiłeś.
Jeżeli będziesz chciał nam to wyjawić, to wtedy będziemy mogli Ci doradzić co można w takiej sytuacji uczynić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powściągliwy...Ty jedź chłopie jeszcze raz w te góry i "naszczelaj" sobie miliony zdjęć i będziesz happy;)....zaś dyszka na koncie;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Taaaa 10 na koncie bo zaoszczędziłem na kwiatach i 200 zł w plecy za bilety... Interes życia:D Poza tym zdjęcia w górach a zdjęcia w towarzystwie takiej tap madyl to różnica;) Głupio tak po znajomych dzwonić i pytać "słuchaj za co ona mnie strzeliła w twarz?" Może będę czatował pod jej klatką i udam ,że przypadkowo na siebie trafiliśmy. Ewentualnie wynajmę jakiś ruskich windykatorów co zapukają i powiedzą "zdjęcia albo popamiętasz"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ewentualnie wynajmę jakiś ruskich windykatorów co zapukają i powiedzą "zdjęcia albo popamiętasz"

Twoja koleżanka na pewno nie kapnie się, kto ich na nią nasłał:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy , musiałeś dobrze dać czadu :)))))) . Przepraszam , że się śmieję , ale udało ci się tym pisaniem trochę poprawić mi humor :) Spotkaj się z nią podstępem , porób nowe fotki i też się z nią nie podziel.. bedziecie kwita :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo tak zabiorę ją na Polinezję Francuską narobię setki zdjęć w bikini po czym na koniec powiem figa z makiem:P A serio szanse spotkania są niczym śnieg w lipcu;( Ale cieszę się że swoim smutnym przypadkiem poprawiam komuś humor;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj tam :) Głowa do góry :) Trudna sprawa , najlepiej chyba odpuścić :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdy przyjdzie zapomnieć i w pamięci to zatrzeć lepiej milczeć przytomnie i patrzeć:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będą inne imprezy i inne fotki , trudno się mówi :) Czasem lepiej zapomnieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby tak ale to był ideał.. Nawet ryby lubiła łowić;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A długo ją znałeś ?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda, ciągniesz Powściągliwego za język, a to pewnie kolejna ściema w jego wydaniu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , może i ściema , ale przynajmniej coś się dzieje i można się ciekawych rzeczy dowiedzieć :D A może tym razem mówi prawdę ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, bardzo nie lubię, jak ktoś kręci...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przecież wiadomo , że na forum mało kto się uzewnętrznia :) Uznajmy , że Powściągliwy nie kręci , tylko dba o nasz dobry humor :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
>A przecież wiadomo , że na forum mało kto się uzewnętrznia

No, nie wiem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektórzy to nawet za bardzo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm.... możliwe , nie wnikam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam lubie takie historyjki.Nawet gdy wiem, że są zmyślone, lub ewentualnie trochę przejaskrawione:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja także.. pozwalają się oderwać trochę od rzeczywistości , spojrzeć na pewne rzeczy z dystansem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powściągliwy, powinieneś zmienić nick ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez moment Powściągliwy pisał jako Ściemniacz :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisałem, że ściemniacz bo mi w ognisko nie uwierzyliście... Z resztą jaka to ściema rozumiem ,żebym pisał, że zabrałem koleżankę prywatnym jachtem na rejs dookoła świata po czym na sam koniec się obraziła. A tak serio pewnie to wygląda na "trudne sprawy" Ale życie jest nieobliczalne jednego dnia ktoś Cie lubi mówi ,że rozumiecie się bez słów po czym robisz głupstwo i stajesz się wrogiem nr 1. Albo to ja jestem za dobry. Pewno gdybym znał takich panienek na pęczki tak jak ona zna facetów to bym olał sprawę. A tak sobie myślę jaki ja głupi ehhh;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
" Albo to ja jestem za dobry."

nie sądzę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja myślę, że najwyższy czas poprosić Milusio i Błyskawicznie Nam Panującego, o utworzenie podforum "Towarzyskich" o nazwie np."trudne sprawy". Żona się nie chce bzykać. O co chodzi facetowi z pracy. Za co dostałem plaskacza, bo nie pamiętam...

Z automatycznym crosspostem na dział "Kobieta" celem zwiększenia klikalności ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, a niby telewizji nie oglądasz
Kłamczuszek ;]

Mnie się te niby trudne sprawy na forumie podobają, odskocznia z big smajlem :)
Oby nie przesadzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ruda, ciągniesz Powściągliwego za język, a to pewnie kolejna ściema w jego wydaniu ;)"

Na 100% to ściema. Skąd wiem? Ano stąd że normalni faceci nie miewają takich rozterek. W takiej sytuacji facet o zdjęciach by zwyczajnie zapomniał a nad liściem w pysk przeszedł do porządku dziennego i żył dalej.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwłaszcza że to nie gó*niarz tylko facet lat 28 - coś tu nie gra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widać jestem 1 na milion. Niczym ostatni Mohikanin. Powinienem być dumny z tego faktu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
za przeproszeniem 1 pierdoła na milion :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
M. no dla Ciebie facet konkretny to jeszcze powinien jej oddać prawda;) Albo splunąć w ryj;P Wtedy jest taki maczoooo a nie pierdoła bo stracił koleżankę dobrą i narzeka;) Ale zmartwię Cię nie zmienię swoich zasad dla Twych poglądów:D Nie oddam choćby i 10 liści mi dała...przykro mi;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powściągliwy, widziałam jak piszesz o kobiecie. Jakich określeń używasz. Choćby teraz - splunąć w ryj. Który szanujący kobiety facet tak powie? Na pewno nie ten stuprocentowy. Dobrze, że kobiety od ciebie uciekają.
Poza tym za cos z liścia dostałeś. Widocznie po alkoholu tracisz kontrolę i może damski bokser z ciebie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ej ale przecież podobają Ci się tacy:)?? Bo jak pisałem normalnie to stwierdziłaś ,że pierdoła. Dlatego napisałem w stylu Twego wymarzonego faceta... I tez źle:( Weź tu zrozum kobiety;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co to znaczy, że napisałeś normalnie? Cały czas, w innych wątkach też, jeździsz po kobiecie aż przykro czytac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cross , normalni faceci nie miewają takich rozterek... ale nie wszyscy są normalni :D
Powściągliwy , daj spokój , skoro dostałeś z liścia to widać zasłużyłeś :) Są znajomości , które trzeba sobie odpuścić , i właśnie ta jest taką znajomością.. uwierz mi na słowo :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święte słowa! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiecie... To jest dla mnie wyzwanie. Co za problem zdobyć dziewczynę, której się wpadło w oko itp itd. Tu za to trzeba się wykazać. Obraziła się na amen i jeśli uda mi się powrócić do stanu sprzed to będę gość:D Wiadomo jak ktoś olewa zależy bardziej jak widzę ,że komuś zależy bardziej sam zaczynam olewać. Prawda stara jak świat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
"Tu za to trzeba się wykazać."

Taaa, cały czas się wykazujesz. Nie ma co.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
A nie bierzesz pod uwagę , że ona nie chce tej znajomości ? I to nie prawda , że jeśli kogoś olewamy , to temu komuś zaczyna zależeć .. każdy przypadek jest indywidualny .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhh zero w was woli walki;/ Nie odzywa się trudno zapomnij będzie inna. Pewno jak się pokłóci jedna z drugą z mężem to też zaraz rozwód bo po co się starać zmienić na lepsze...ehh Nic takiego zacięcia, że muszę zrobić coś po czym odzyska wiarę we mnie. Tylko najłatwiej odpuścić;/ Ale ja nie z tych łatwo poddających się niestety:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak, tak, pogadaj sobie jeszcze. Myślisz o jednej, bzykasz inne. Nie jesteś wart tej dziewczyny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jednym słowem nadaję się na smar do taczki;/ Na ściółkę dla kur z wolnym wybiegiem:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy na smar to nie wiem, z pewnością na bajkopisarza ;) cześć Powściągliwy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie bajki to samo życie szarego obywatela:P Tak sobie pomyślałem o urwanych filmach i z przykrością stwierdziłem, że poza sylwestrem ostatni raz miałem to na forumowych ognisku;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak to ktoś ostatnio zgrzebnie powiedział: dramat młodego człowieka... ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>poza sylwestrem ostatni raz miałem to na forumowych ognisku;/

Już Ci wierzę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postać krzesająca iskry w celu wzniecenia ognia miała:
a- czarną skórzaną kurtkę,
b- czarne spodnie,
c- czarną czapkę,
Dobrze zapamiętałem?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ktokolwiek to był - nie kojarzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kojarzę, ba nawet na zdjęciu widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podaj datę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie było to zimą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zimą nie aczkolwiek było zimno dopóki drewienka nie zaczęły się ładnie palić;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To chyba o różnych ogniskach mówimy
Na tych na których byłam, zawsze było ciepło, od początku do samego końca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie byłem na każdym także całkiem możliwe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żałuj :) A które pory roku opuściłeś ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie zależy którego roku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To wymieniaj rok i jego porę
Sprawdzimy czy się znamy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona, wierzysz w tę ściemę (kolejną)? Co robiłby Warszawiak w Parku Reagana? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego Warszawiak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oddawał hołd prezydentowi USA przy gorzałce;) no i czemu Warszawiak;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zajrzyj do wątku nt. spontanicznego wyjścia do Szafy...
Zaraz zacytuję, poczekaj :)

...Mam. To odpowiedź do mnie:
>Mniemam ,że pisząc na forum Trójmiasta nie mysli o znalezieniu kompana w Warszawie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehehe ale to Wy stwierdziliście, że ja Warszawiak;) A czemu bo chyba jakieś porównanie na poczekaniu dałem do Pałacu Kultury;) Nie chciało mi się z błędu nikogo wyprowadzać;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No cóż, mnie to nie dziwi ;)
Wszystko jest możliwe
Nawet picie z Warszawiakiem na jednym ogniku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie my, tylko sam tak napisałeś. Zatem kolejna ściema mistrzu krętactwa. Ech...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, powściągasz się od pisania prawdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie jakie Wy macie dziwne myślenie;> Chodziło mi o to że skoro laska jest na forum Trójmiasta no to nie szuka ludzi w Warszawie, równie dobrze mogłem napisac ,że skoro szuka na forum Trójmiasta to nie szuka w Nowym Jorku. A wy od razu, skoro dał porównanie do Warszawy to Warszawiak. w żadnym poście nie napisałem "pochodzę z Warszawy";)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Ale spokojnie dziś może zahaczę o Szafę:D Tylko Ciebie tam raczej nie będzie;p
>Mikronezja w moim mieście też jest klub Szafa. I tak się składa ,że tam się dziś wybieram:) Czy to takie dziwne
>Hmm, przejrzyj cały wątek. Nigdzie nie padła nazwa miasta. Skąd wiesz, o jakiej Szafie mówi autorka wątku? Może o tej samej?
>Mniemam ,że pisząc na forum Trójmiasta nie mysli o znalezieniu kompana w Warszawie;) Ale może rzeczywiście jestem mało domyslny;)

W takim razie pomyśl, jak następnym razem coś napiszesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No co tam skomplikowanego i niezrozumiałego. Jest na Forum Trójmiasto więc nie szuka kompana w Warszawie:) Teraz przetłumaczę prościej : jest na forum Trójmiasta czytaj : nie szuka osoby do towarzystwa w Koziej Wólce czy też innym Zadupiu. To że napisałem kompana w Wawie nie znaczy ,że ja miałem być tym kompanem. Sama sobie to dopowiedziałąś i stwierdziłaś ,że jestem z Warszawy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
>w moim mieście też jest klub Szafa

Głupa palisz, za przeproszeniem. Albo lubujesz się we wprowadzaniu czytających Twoje żale w błąd...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj od razu palę głupa. Zamiast się przyznać że to Ty błędnie odczytałąś to zwalasz winę na mnie;) Oj nie ładnie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz co, Powściągliwy? Naprawdę trudno mi uwierzyć, że masz tyle lat, ile podałeś...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieładnie to zaczynać i nie kończyć bądź specjalnie pisać tyle aby prawdy nie ukazać ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to czemu;> W moim wieku trzeba być grobowo poważnym czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikronezja, faceci dojrzewają emocjonalnie znacznie później niż kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mówienie prawdy a kręcenie się wkoło jest kłamstwem, z zasady, przynajmniej ja tak uważam :)

a jeśli masz tyle lat ile podałeś, odjąć jakieś 5 bo faceci później dojrzewają, wierzę ci na słowo :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chociaż Ty masz odrobinę poczucia humoru:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Mikronezja, faceci dojrzewają emocjonalnie znacznie później niż kobiety.

Graszka, z dużym naciskiem na ZNACZNIE ;)))

>Chociaż Ty masz odrobinę poczucia humoru:P

Powściągliwy, jak ktoś kręci na potęgę, to jest raczej mało śmieszne... I poczucie humoru nie ma tu nic do rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, są tematy o wiele ciekawsze, postaraj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka niby są ale sami ciągniemy te niby mniej ciekawsze i ot koło się zamyka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy jesteś z Pruszcza, Tczewa czy Kartuz ? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kościerzyna, Gniew czy coś tam dalej na M :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Srebrzysko? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo właśnie ! :D Miałam te słowo na końcu języka :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> coś tam dalej na M

Malbork, Mława, Moskwa, Madagaskar.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Miałam te słowo na końcu języka

O ile rozumiem, że kwiat na "G" to może być nagietek, to Srebrzyska na "M" nie rozumiem.
Juz prędzej na "N" ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może być:
- Możdżanowo
- Mrozy
- Mrówczy Zamek
- Mrówczyno
- Mrówkowo
- Mrzezino
- Murowaniec
- Murzynowo
- Muskowo
- Mutkowo
- Muza
- Mydlita
- Mysinek
- Mysze Góry
- Myszewko
- Myślice
- Myśligoszcz
- Myślimierz
- Myśliwka
- Mzdówko
.... :)

Sadyl, są rzeczy na niebie i ziemi, których nie zrozumiesz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>O ile rozumiem, że kwiat na "G" to może być nagietek

No to ja nawet tego nie rozumiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> są rzeczy na niebie i ziemi, których nie zrozumiesz

Fakt.
Ale próbować można i trzeba :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, racja N obok Srebrzyska jeszcze stoi, tzn chyba bo dawno tamtędy nie przejeżdżałam ;)

Ponti, naGietek, chyba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa.....na_Gie, ja mam problem z takim durnymi rzeczami...;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu trzeba znać Sadyla bo chyba nie o mnie to ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> N obok Srebrzyska jeszcze stoi

jeszcze stoi :D

> naGietek

toczno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona oczywiście, że nie o Tobie, o Sadylu też nie :)

Mówię ogólnie. Nieważne kto, czy znajomy czy nieznajomy, jak posługuje się takimi żartami, to ja tego nie chwytam....

No cóż, każdy ma jakieś wady ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi nikt nie zgadł:( Czas odejść w cień...ehhhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, bawisz się z nami w zgaduj-zgadulę? Gdybyś od początku był szczery, a nie pisał na forum, że zmyślasz i jeszcze pytałeś, kto w to naiwnie uwierzył, to może traktowalibyśmy Cię poważnie. Sam sobie "nagrabiłeś"...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściagliwy oj tam , oj tam - podpowiedź jakaś... azymut ?;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, był taki temat na forum, w którym forumowicze mieli rozpoznać, czy to prawda czy intryga.Dłuugo nie zapomnę o tym wątku.Tylko leżeć i płakać ze śmiechu...
http://forum.trojmiasto.pl/prawda-czy-intryga-t555369,5,1.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic już nie powiem zamykam się w sobie i tyle. Ewentualnie będę się żalił na czat wp... tam wszyscy mnie rozumieli:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha Powściągliwy, niedawno dostałam bardzo dobrą wiadomość, a teraz Ty rozbawiłeś mnie do łez :)) jak to dzień potrafi nagle stać się przyjemny... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie już dziś bardziej nie da się rozbawić , ale zaciekawić owszem... Powściągliwy , wymyśl coś nowego :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze żebym tak na żywo każdą do łez zabawiał to miałbym wokół siebie mały haremik:P W weekend może coś się wydarzy to jakieś nowe historie się pojawią;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty powinieneś pisać scenariusze do telenoweli :) A haremik nie dla Ciebie , wiesz ile to kasy by poszło?? Ty jesteś oszczędny , a gdybyś miał taki haremik to raczej w koszta byś poszedł :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam tylko więcej do wyżywienia. Jedna by to przyniosła druga tamto i gitara obiad gotowy:D Od czasu do czasu jakiejś bym ptasie mleczko w biedronce kupił żeby czuły się doceniane:P A w pozostałych chwilach bym bawił do łez;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ptasie mleczko byś w biedronce kupił? Jakiś Ty doobry:-D napewno grono kobiet zwiększałoby się:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy ja muszę wyjść !, przecież będę szła chodnikiem i cieszyła się sama do siebie... :D)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm , diabelnie kusząca perspektywa - ptasie mleczko z biedronki .. a jeśli będą wolały galaretki w czekoladzie ? :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a, tylko się cieszyć dzisiaj prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak Graszka :) po wczorajszej traumie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW--- wszystko jest w biednorce:-)
K.a, wreście usnę dziś jak człowiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszko , ale cena może być wyższa takich galaretek niż ptasiego mleczka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co jak co ale na matematyce się znam. Jak zechce dziś droższe galaretki to jutro będzie musiała zadowolić się zupką z kurzych łapek tak żeby bilans tygodniowy był zachowany:P Tylko jeszcze musiałbym obliczyć tygodniową kwotę. Średnio 15 zł na dzień w tygodniu a w weekend niech będzie 20 to mamy 115 zł tygodniowo... drogo;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście żeby nikt mnie nie miał za rozrzutnika te 115 zł to przyjęte dla siedmiu kobiet:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
już stoję w drzwiach i jeszcze czytam, co Ty tu wypisujesz ? :D))) jeszcze dolicz cukierki po 2,99 tez warte uwagi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściagliwy , trzeba było mi uwierzyć na słowo , ze na haremik Cię nie stać .. Nie lepiej jedną pannę znaleźć ze szczerym sercem?? To chyba nie takie trudne , nawet jak dla Ciebie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pannę nie trudne. Ze szczerym sercem już bym się kłócił;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłóć się , jeśli masz ochotę :) Ale spoko , swój swego znajdzie , więc prędzej czy później jakaś panna poleci na ptasie mleczko z biedry :))) I oczywiście na Ciebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie żadna nie chce;/ Choćbym i kino chciał postawić to nie ma komu ehhhh;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mnie żadna nie chce...."
Czemu ja się wcale nie dziwię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To znalazłaś jakieś wady u mnie prócz tego że jestem za dobry?? Wymieniaj chętnie poczytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówiłam, ze tak będzie - szłam i się śmiałam :D teraz ludzie w domach opowiadają, ze jak stali w korku to widzieli wariatkę ;D))
Powściągliwy - za dobry i za hojny ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>To znalazłaś jakieś wady u mnie prócz tego że jestem za dobry??

za jaki???!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
.k.a. dobrze , że ze śmiechu na krzaki nie weszłaś :D
Powściągliwy jest dobry i do tego szczodry... i gdzie ta perła się tak długo uchowała bez drugiej połowy ?? :D :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dodatku bez siedmiu drugich połówek ! ;D))))
a krzaków nie było, ale rowerzysta prawie mnie rozjechał, bo mu się na scieżkę wpakowałam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siedem drugich połówek to już chyba szczyt marzeń :)))
A taksówkarz się gdzieś nie pałętał po drodze?? Biedny człowiek :D Musi mieć traumę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW, jak przyjedzież do Gdyni i zobaczysz, ze krzaki są całe, to znaczy, że K.a tędy nie szła:-))))hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a pisała , że krzaków nie ma.... ciekawe gdzie się podziały :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW, właśnie... może wtedy też ich nie było?:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Były na 100% , niestety ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW, przypomniała mi się bajka, w której szpieg przebrany był za krzak i kogoś sledził.Może to właśnie było to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tak teraz o tym pomyślę , to wydaje mi się to bardzo prawdopodobne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... :D))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Krzaki zawija? ^^ Zwariował świstak :D :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a, tez mi przyszedł do głowy świstak:-)) niby zawijał w sreberka:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki nawał pracy, że nie ma czasu wejść na forum;/ Mówicie o hojności a ja wam zaśpiewam " miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty to też diabeł rogaty... miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże, ani całusy małe, duże..." ehhh:( A wam tylko kasa kasa prezenty w głowach;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powściągliwy, to może ja Tobie zaśpiewam:
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
mmm, orły, sokoły, herosy!?
Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
gdzie te chłopy!? - Jeeeee!

Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk,
drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere.
Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane,
gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane.
Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje
wykrzykuje taki w domu śmiesznym szeptem po kolacji,
śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy "?
No to odpowiem: istnieje taka zasada "z kim przystajesz takim się stajesz"
Chłopcy przebywają kilkanaście godzin dziennie z dziewczynami i skutek jest opłakany. A to przez wprowadzenie kilkadziesiąt lat temu przez socjalistów czegoś takiego jak koedukacja.
Inny negatywny skutek koedukacji to małżeństwa rówieśnicze. Wcześniej, przez całe 4000 lat spisanej historii, każdy facet brał za żonę dziewczynę, która była młodsza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Te orły herosy sokoły zauważyli ,że to nieopłacalne dla dzisiejszych kobiet i zrównali się do ich poziomu. Stąd jest jak jest. Jakiś odsetek orłów znajdziesz na wszystkich zakątkach świata szczególnie objętych wojną;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
cho...ra! to ja mam na wojnę pojechać...? ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdziwi mężczyźni istnieją Powściągliwy, ale nie chwalą się tym jacy są.Za to, jeżeli Twoim autorytetem jest jakaś wybrana grupa kobiet i z nich bierzesz przykład, to do orła i sokoła Ci baardzo daleko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę co się dzieje;/ Palą piją klną i wkładają na imprezach rękę w gacie;/ Kiedyś to było nie do pomyślenia:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Powściągliwy pisywałeś wcześniej na forum pod innym nickiem?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, zakładając, że Powściągliwy czasami pisze prawdę i rzeczywiście był kiedyś na ognisku (opisał tego, który rozpalał ogień, jako faceta w czarnej czapce, czarnej skórzanej kurtce i czarnych spodniach), to mógł już tu kiedyś pisać... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Między innymi dlatego pytam. Jego styl pisania mi kogoś przypomina.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam duże zaległości na forum. Obecnie z powodu "uziemienia" nadrabiam je i muszę Ci podziękować Powściągliwy, ubawiłeś mnie :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to miał być dramat a nie komedia;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tragikomedia ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo komediodramat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grunt, że może posłużyć, jako terapia ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy - czemu nie odpowiedziałeś na pytanie Crossa? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ktoś za mnie odpowiedział;) Możecie być ze mnie dumni. To był mały krok dla ludzkości ale wielki dla mnie. Byłem z 3 kumplami każdy chlał równo ja soczek. Potem pojechałem do koleżanek co miały być w klubie. Kupiłem sobie 0.2 gorzołki i mówie wypije i będzie git. I teraz zgadnijcie co;> Popatrzyłem na nią...ona na mnie...znowu ja na nią i w końcu powiedziałem "zrywam z Tobą";( I położyłem na bok. Poszedłem absolutnie trzeźwy. I było hu%^ jak nigdy;/ Standard jak jestem na trzeźwo. Ale i tak jestem zadowolony:D Pozdro!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>"zrywam z Tobą"

To byliście razem? To był jakiś związek? Chyba nie nadążam... Dziewczyna od wypiętego tyłka, liścia w sylwestra, która nie chciała dać Ci zdjęć i która nie chciała z Tobą rozmawiać? To ta sama? A co tu zrywać???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mikro....rzucając jednym okiem na wpisy Powściągliwego wysnułam wniosek,że chłopak gorzałkę wczoraj porzucił a nie dziewczynę.I tutaj pełne wyrazy szacunku,nie daj jej sobą zawładnąć bo będzie ciężko:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, no faktycznie, chyba nadinterpretowałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zrozumiałam że chodzi o gorzałkę, jeżeli tak, no to tak trzymaj chłopie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzę większość społeczeństwa umie czytać ze zrozumieniem:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powściągliwy, przyznaję, przeczytałam nieuważnie :). A skoro rzucasz wódkę, to u mnie też masz plusa ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę , Powściągliwy robisz postępy :) Bierzesz sobie chyba do serca nasze rady ? ;) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda pieniędzy i zdrowia, lepiej zaprosić koleżankę na kawę i ciacho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=_uonqMs5h4w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karczmarski....bardzo go lubię :)
Poeta, artysta, pijak, cały on.
Powściągliwy - nie spodziewałam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz niezbadane są wyroki boskie... Też go lubię słuchać. Tylko czasem myślę,że w moim wieku warto by coś weselszego..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kaczmarskiego bardzo lubiłam słuchać:-) najbardziej podobaja mi się Mury.Powściągliwy, jaki miałeś kiedyś nick?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powiem;) Ale nie miałem jednego. No mury jedne z bardziej znanych ale sporo fajnych ma. Gintrowski też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niezbadana to jest dusza człowieka.....
A kto powiedział że Kaczmarskiego trzeba słuchać w jakimś określonym wieku? Ja miałam 19 lat jak zakochałam się w jego twórczości, uważam, że to dosyć późno ale towarzyszyć mi będzie do końca moich dni.

Czemu nie piszesz pod swoim wcześniejszym nickiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo lepiej zachować anonimowość:P Zwłaszcza ,że nie pokazałem się tu w super świetle;) No ale niestety raczej opisałem rzeczywistość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj spokój, anonimowość? w internecie? ;D

Co za różnica co ktoś sobie o Tobie pomyśli? Nie zadowolisz każdego. Znajdziesz tyle samo przeciwników jak i zwolenników.
Nie będzie Ci głupio jak ktoś Cie rozpozna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dawaj, Powściągliwy :). Do odważnych świat należy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie nie nie nie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, bo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie nie bo nie - jak dziecko ;)

Powściągliwy bądź mężczyzną! ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy, ja Cię nie pamiętam z innego nicku, to znaczy nie pamiętam takiego stylu pisania, widocznie nie rzuciłeś mi się w oczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powiem bo nie powiem:F Myslałem ,że po weekendzie będę miał jakieś nowinki odnośnie nie odzywającej się koleżanki a tu d*pa:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakaś dziecinada.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka nie traktuj życia zbyt poważnie;) Jeszcze stara będziesz i będzie na to czas:) No chyba ,że już jesteś to zwracam honor;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z całym szacunkiem, ale to nie ja rozpaczam na forum po zdjęciach/koleżance? Bo już nie wiem co ważniejsze. Ja bym miała to gdzieś.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj ale Ty nie jesteś pępkiem świata, z którego ma brać przykład cała ludzkość. Przykro mi:(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masz rację. Twoje prawo robić z siebie błazna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie tak ja mam prawo robić z siebie błazna jak Ty zimną sukę;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko się nie rozplacz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie póki co mam dobry humor:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a w razie co lepiej mieć w pogotowiu czekoladę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry