Widok

Komu przeszkadzają dzieci na sankach pod kościołem?

Dziecko przed momentem mi powiedziało, że w szkole na apelu zakazano dzieciom jeździć na górce pod kościołem.
Dla mnie to jest jedyna znana pobliska górka, na którą mogę z nim chodzić.
Ciekawe komu znowu tu coś przeszkadza? Chyba nie tym od dzwonów czy syreny strażaków chociaż znając życie może komuś przeszkadza pisk uradowanych dzieciaków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niech drą mordę, ale u ciebie w domu. Zostańcie w domu z tymi swoimi przeklętymi bachorami! Nie umiecie ich wychować, to nie zmuszajcie innych do wysłuchiwania tego wiecznego pie****enia, wrzasków, płaczów, zgrywów, popisów. Nikomu w naszym kraju nie udało się nauczyć dziecka bycia cicho w miejscach publicznych. Gdzie nie pójdę - kino na filmie dla dorosłych, park, plaża, teatr, sklep, supermarket, autobus, pociąg .... nawet wykłady i warsztaty (też dla dorosłych) czy joga - są wszędzie!!! i wszędzie muszą ludziom "umilać czas". WON!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27
Bez przesady, nikomu korona z głowy nie spadnie, że dzieci pozjeżdżają z górki, a nawet jeśli trochę pohałasują. Rozumiem, że Ty nigdy nie byłeś dzieckiem. Czym innym jest roszczeniowa postawa mam z dziećmi (wszystko mi wolno, wszystko mi się należy, a reszta niech się dostosuje) czym innym normalne funkcjonowanie społeczne.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Smutne to, że masz tak zrytą banię. Jeśli dla ciebie zabawa dziecięca oznacza brak wychowania, to chyba się wychowywałeś w obozie koncentracyjnym.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
W tym Bojanie dużo prostactwa wyłazi tu na forum. Chciałem się tu przeprowadzić ale zaczynam się bać o swoje dzieci. Co to za ludzie piszą takie rzeczy ? Nastolatki czy dorośli tubylcy ? Namierzycie go po IP ? Chciałbym poznać tą osobę...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
najbardziej to pewnie przeszkadza życzliwemu właścicielowi terenu... bo nikt inny nie ma nic do gadania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
proponuje zapytać się dyrekcji szkoły kto zabronil dzieciom zjerzdzania na sankach z tej górki zapewniam ze właścicielowi na pewno to nie przeszkadza
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proboszczowi przeszkadza !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedyna górka w Bojanie, jedyne zimowe miejsce rozrywki dla dzieci i masz ci. Ciekawe komu i z jakiego powodu?
Niestety gmina nie zapewnia zimowej rozrywki na świeżym powietrzu, a koszt wcale nie jest kosmiczny ok. 300 tyś.. Na Orlikach można takie lodowisko wybudować tak jak np. w Redzie. Troszkę drożej wyjdzie syntetyczne, za to będzie całoroczne. Nie dość, że gmina słabo inwestuje w dzieciaki (owszem jest strongmen, piłka mundurowych, koszykówka ligowa, ale dzieci nie chcą tego oglądać), to jeszcze ktoś się znalazł komu przeszkadza mini górka.
Chociaż sorry, mamy lodowiska. Wystarczy z rańca iść z buta do głównej drogi. Gmina funduje każdemu darmową ślizgawkę bez względu na wiek, umiejętności i chęci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro szkoła się w to włączyła to może przeszkadza księdzu? To byłby skandal. Moje dzieci jeszcze częściej będą tam chodzić, poczekam, aż ANONIM będzie miał odwagę cywilną i podejdzie. Tchórzostwo zawsze anonimowo hejtuje .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Usłyszane od dziecka w szkole, że to droga, którą starsi ludzie uczęszczają do kościoła i żeby nie było tam zbyt ślisko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ksiądz chodzi górka na kolede czasem na pieszo widziałam parę razy i nic nikomu nie mówił. Pani dyrektor nadała zakaz właśnie bo starsze osoby nie mogą podejść do kościoła bo jest za slizgo ale teraz to już za późnojak juz wyjeźdzone jest.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma piękniejszych obrazów niż radość dziecka. Zjeżdżają na sankach i cieszą się i to komuś może przeszkadzać? To chyba potrzebny jest mu psychiatra.
Ważne aby dzieciaki był bezpieczne i niech rozrabiają ile wlezie.
Nie dajcie się, dzieciaki zgredom
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Starsze osoby dadzą radę pod górkę? Nie łatwiej drogą? Cisza, a i łagodniejsze podejście. Gdzież to się pchać na taką górkę, to ja młody idę drogą. Drodzy staruszkowie kochaj bliźniego swego jak siebie samego
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
w glowe sie walnij mnie dzieciaki nie przeszkadzaja, sam pamietam jak w ich wieku sie tam latalo z workiem, kiedys bylo wiecej takich i wiekszych miejsc, niestety przyprowadzki nowych ludzi swoje zrobily, wiec sie nie czepiaj, a swoje dzeci to pewnie na smyczy i z kagancem wyprowadzasz, co?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dotyczy to wszystkich starszych ludzi, ale tych, którym przeszkadzają dzieci i skarżą na nich księdzu. Wiem, że są też fantastyczni ludzie którym nie przeszkadza śmiech dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
droga do kościoła jest nieco inna ta wyasfaltowana a nie ta co dzieci zjerzdzaja na sankach jeśli komus jest slisko to można pojsc tamtędy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ksiadz to kto? jakis lokalny pan i wladca swoich katolickich poddanych? niech te mochery ida oglada tvp i tvn bo coraz bardziej maja mozgi przeorane... paranoja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziś byłam w biedronce i widziałam tę smętną górkę. To skandal, że komukolwiek przeszkadzała dzieciarnia zjeżdżająca w bezpiecznym miejscu. Rodzice powinni zareagować.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też dziś obserwowałam i widziałam starszego pana schodzącego z tej górki wierzcie mi omal nie upadł, ale pchał się na śliską powierzchnię. Bezpieczniej by mu było zejść od str. parkingu Biedronki, łagodniejszy spad,ale głupie ludziska pchają się tam gdzie nie trzeba. I później będą pretensje do dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przepraszam bardzo... jeśli droga piesza jest śliska, to posypuje się j ą piaskiem bądź popiołem. Koniec problemu. Dzieciaki nie mają tutaj ŻADNYCH atrakcji i nie rozumiem problemu z krzyczącymi przy zabawie dziećmi. Nie jeżdżą po 22 chyba, co? Wszystkim, wszystko w tym nowobogackim Bojanie przeszkadza. Dzieci mają prawo do beztroskiej zabawy! Lepiej, jak popalają e-papieroski i popijają piwsko? Zastanówcie się. Trzeba było wykupić działkę w lesie z kawałem lasu i mielibyście spokój.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Górka jest na terenie nie należącym do kościoła ani do szkoły .
A właścicielowi to raczej nie przeszkadza .
Ślisko ,to droga do kościoła jest wyasfaltowana.
A P. Dyrektor powinna przemyśleć - jak można zakazać jedynej frajdy dzieciakom w zimie gdzie śniegu jak na lekarstwo.
Ciekawe jakie zaproponuje zimowisko na ferie.
Żal !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. dyrektor niech walnie barana w sciane, jakim prawem mowi co dzieciakom wolno a czego nie bedac po za terenem szkoly po zajeciach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niech starsi ludzie chodzą po chodniku, a nie pchają się pod górkę. Czy nie bezpieczniej jest używać chodnika? Jeśli jednak jest to tak często używana droga, to dlaczego nie ma tam chodnika? A co się stanie jeśli starsza osoba się tam przewróci? Kto będzie płacił odszkodowanie? Zakazać ruchu pieszego i pozwolić dzieciakom mieć trochę radości z zimy. Księdzu też powinno zależeć, żeby to Kościół dobrze się im kojarzył. Z drugiej strony, gdyby księdzu to przeszkadzało, to powiedziałby to na kazaniu. Może jeśli to przeszkadza Pani dyrektor, to powinna zastanowić się jak szkoła może umilić dzieciom zimę: może lodowisko albo coś innego. Jeśli nie ma jednak propozycji, to niech pozwoli dzieciom mieć zabawę, a nie na siłę tworzy jakieś problemy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skończy się tak jak z drogą w Karczemkach. Ktoś poniesie uszczerbek na zdrowiu na tej górce, poda do sądu najpierw proboszcza, potem szkołę. Okaże się, że to nie ich teren. Wiec poda właściciela działki. Właściciel ją ogrodzi nie chcąc mieć więcej problemów. Koniec ślizgania w zimie. #kurtyna

A ludzie wtedy zaczną chodzić chodnikami i asfaltową ulicą Wawelską tak jak powinni to robić dzisiaj. Jedyni przegrani? DZIECI.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żadna władza nie jest wieczna, dyrektora szkoły też, Jeżeli dyrektor zna tylko nakazy i zakazy to nie ma kwalifikacji pedagoga i może wylecieć.To może być "dobra zmiana", a redukcje maja być.
No to p. dyrektor do roboty, są ferie i zima, proszę z radnymi i wójtem opracować plan i miejsce zabaw dla dzieci.
Dzieciaki nie dajcie się terrorystom.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najpierw przeszkadzały halloweenowe zabawy dzieciaków, teraz zwykła górka. Któryś już rok z kolei moje dzieci mają wbijane w głowę co jest niby dobre a co niby złe -na lekcjach religi-i przez Panią, która nawet swoich dzieci nie ma, nie wspomnę już o mężu. Do tego uczy dzieciaki przystosowania do życia w rodzinie, jeśli nie ma o tym zielonego pojęcia!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ksiądz niema z tym zamieszanie nic wspólnego to babcie skarżyły się pani dyrektor wiec ona by mieć spokój zakazala poprostu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze niech tam światła postawią... albo drogę naokoło wytyczą, co by do Kościoła był swobodny dostęp...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja sądze, że jakiś matoł anonim prowokuje. nie karmić trola
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja córka powiedziała, że pani od religii mówiła aby dzieci nie zjeżdżały z górki i nie wolno bo tamtędy ludzie chodzą kpina ? Więc nikt nie prowokuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
trzeba powiedziec pani od religi by zaczela uczyc o judaizmie islamie hinduizmie etc etc niech nie indoktrynuje szczylom lbow pitolami z nowego testamentu, swoja droga kiedy oni odrzucili stary testament?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
akurat Pani od religii mówiła dzieciom w klasie , babciom przeszkadz i ksiądz będzie się gniewał tak mówiła mi córka a wiem, że nie kłamie. Bo się przejęła tym, że nie wolno zjeżdżać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idzie odwilż, śnieg zginie a wy będziecie się dalej produkować. Chodnika tam nie ma a ścieżkę wydeptać mogą sobie ludzie w innym miejscu, jak ślisko posypać piaskiem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

do góry