Widok

Koniec Tino/Titino?

Czy ktoś wie, czy Pizzeria Tino/Titino jest zamknieta czasowo czy na stałe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokale w s7 też mają być stopniowo zamykane, a w ich miejscu mają być magazyny paliwa lotniczego, ale to nic bo i tak wszyscy tylko narzekają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie wiem stary co bierzesz, ale zastanów się czy tego nie odstawić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okey.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo zmień dilera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo bierz połowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wracając do wątku - na stałe. Chyba że znajdzie się nowy najemca/właściciel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
fuhhhhhhhhhhhhhhh....a ja myslialem,ze bedzie o narkotykach watek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
kur....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wracając do tematu, naprawdę Titino jest zamknięte?? przecież oni tam mieli ogromny ruch i naprawdę smaczne jedzonko... ktoś wie dlaczego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też jestem mega zdziwiony. Dzwoniłem do nich jakoś po 1 stycznia i już nikt nie odbierał. Cholernie szkoda, bo tu w okolicy takiej pizzy nikt nie robił,a wydawało mi się,że klientów mieli sporo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co słyszałam to sporo klientów odeszło do Kebaba bo tam teraz robią pyszną pizzę . Osobiście jadłam i uważam że jest naprawdę na razie najlepsza w Baninie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
To dziś jadę, jaką brać? Z góry dzięki za newsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc byłem w tym Kebab express i spróbowałem tej pizzy. Masakra to zbyt słabe słowo, żeby nazwać to co zobaczyłem w pudełku i spróbowałem. Jak to można porównywać to coś do Titino?? Chyba, że rodzinka właścicieli pisała ten post powyżej... Pizza na bardzo cienkim cieście, jedząc to coś, a właściwie chrupiąc, zastanawiałem się co za kucharz coś takiego stworzył ? A porównywać to z wręcz wzorową pizzą jaką robiło Titino, to już wyższy stopień absurdu polecać taką "knajpę"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Każdy lubi co innego. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Lepinio

Nie do końca zgodzę się z tym co napisałeś. Owszem kiedyś pizza w Titino była rewelacyjna. Od ponad roku popsuła się i to jest fakt. Za każdym razem jak zamawiałem musiałem prosić o to, aby pizza była niewypieczona, bo w przeciwnym razie dostawałem prawie spaloną na chrupiącym jak suchary cieście. Składnik też był gorszej jakości. Co zrobiłem? Przestałem tam zamawiać. Jak można tak traktować klienta, że nie zauważy iż pizza jest przypalona.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety to prawda od dłuższego czasu pizza w Titio była spalona, dania obiadowe też bardzo się popsuły
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również miałem wrażenie, że w Titino zaczęli oszczędzać na składnikach i pizza była o wiele gorsza niż kiedyś. Czosnek granulowany, produkt seropodobny itp. Mama nadzieję, że wkrótce otworzy się coś z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak przyszły restaurator wejdzie nie daj Bóg na to Wasze forum, to będzie stąd uciekał i to w podskokach. Szybciej mu w Chwaszczynie wyjdzie interes niż w Baninie. Ja zamawiałem z Titino gdzieś od 3 lat i może z raz byłem niezadowolony z powodu wypieczenia, poza tym na około 30 razy jak zamawiałem, było perfekcyjnie. Pizza mi bardzo smakowała,innych dań nie zamawiam,więc się nie wypowiem. Ale u Was drugiej szansy nie ma, no to smacznego w kebab express życzę, oczywiście ciekawe na jak długo...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kebab express = obrzydliwe jedzenie kompletnie bez smaku, w ogóle nie używają przypraw, wystrój wiocha no i brudno jakoś tak. Przydałoby się w Baninie jakieś porządne miejsce z jedzonkiem bo Bar u Daniela to też niestety kiepski bar, pachnie tłuszczem starym i spalonym na kilometr, do tego zajrzyjcie sobie na podłogę za "punktem obsługi" brud straszny. Obrzydliwość!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
a Gó...no ! Pizza jak wszystkie raz lepsza , raz gorsza. Zapewne zależne od mąki i innych, ale i tak niebo w gębie było. Zeżarłem tego z 200 szt przez 5 lat ! SZKODA > Lepiej by kościół zamknęli :D WON DO PIEKŁA K>> WŚCIEKŁA ;D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
tutaj jest wytłumaczenie, dlaczego restaurator zamknął interes >
https://www.youtube.com/watch?v=Z6AGN4SGmgg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki jest cel wpisywania postów, które nic nie wnoszą do dyskusji? Rozwaliliście jedyną fajną knajpkę gdzie można było smacznie zjeść, może się w końcu ogarnijcie, bo jakoś musicie w tym Baninie ze sobą żyć
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
kto rozwalił knajpkę? potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Ludzie to bzdury takie piszą ,że zęby bolą jak się czyta takie teksty. Forumowicze knajpkę rozwalili o losie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Major, każdy ma inne poczucie smaku :)
Mooocno Ciebie poniosło z tym, że to my, forumowicze, "rozwaliliśmy" tą "knajpkę". Szczególnie, że wątek ten powstał jak Titino już się zamknęło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znając Was, forumowiczów, już wcześniej pewnie latały wpisy po forum, że przywieźli Wam coś przypalonego...Sorry, ale ogarnia mnie frustracja, że jedyne miejsce gdzie po pracy brałem sobie pizzę i jechałem do domu, upadło. A dlaczego upadło? Ktoś tu pisał,że nie wytrzymało konkurencji z tym kebab express. Jak woleliście kebab, to już więcej pytań nie mam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dlaczego masz pretensje, że ktoś wolał kebab aniżeli pizze z Titino? Każdy ma prawo wyboru i zdecydowanie nie przez coś takiego padła ta pizzeria.
PS mam nadzieje, ze nie chodzi teraz głodny po pracy? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
jadaliśmy w Tino od czasu wprodzenia do Banina czyli od jakichś 8 lat. Kiedyś było nieźle ale końcówka smutna. Facet stał się chamski dla klientów (no chyba, że tylko dla mnie :-) i pizza też przestała im wychodzić. Najwyższy był już na nich czas.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja się z tym nie zgodzę, pizza cały czas mi smakowała i mojej rodzinie. A kolega wyżej,co to się tak martwił o mój brzuch, spokojnie, jadam tylko w domu, raz wziąłem z kebaba i mi wystarczy wrażeń z chrupania pizzy. Skutek taki,że już w Baninie kasy nie zostawię. Dziękuję za uwagę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Widziałem , ze właśnie robią tam remont :)
Mam nadzieje , ze nowy wlasciciel wprowadzi nową jakość i będziemy mieli super knajpkę .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam bym wolal jakis bar zeby mecze mozna ogladac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiadomo juz cos ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
widziałam dziś baner "u Przyjaciół"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Sowy już nie wypada: ) zostali przyjaciele
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego akurat u Sowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
bo Sowa już nie ma przyjaciół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brakuje mi w Baninoe miejsca , gdzie mogła bym napić się dobrej kawy , w miłym wnętrzu :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jest w Bania Luca. Byłam i mają tam expres i kawę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pizza z dowozem

Gdzie w Baninie albo okolicy mozna zamowic dobra pizze z dowozem do domu, oprocz Kebabu Express i Daniela ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Przyjaciół, podobno jest dobra.
Nie zamawiajcie w Kebabie pizzy!
Raz mąż się tak zatruł pieczarkami, że wymiotował 2 dni!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni niestety nie maja dowozu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aisha Zukowo - mają dowóz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tzn dawna aisha- obecnie beherat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Daniels Pub, z dowozem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
U Przyjaciół taka sama jak w Kebabie. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie przesadzaj.Strulam się tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry