Nic specjalnego
Obsługa miła, choć nie wie, że przystawkę daje się przed zupą a nie razem....
Obsługa miła, choć nie wie, że przystawkę daje się przed zupą a nie razem....
-
ostatnia odp. 13 lat temu
dodano: 8 lutego 2013