Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bez pojęcia o normalnym strzyżeniu mężczyzny wątek zamknięty Dopiero w domu zobaczyłem, jakie mam schody z tyłu głowy, widoczne w...
~Marian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Naciąganie klienta na dodatkowe usługi wysokie ceny wątek zamknięty Trzeba bardzo uważać bo fryzjerzy bez wcześniejszego informowania klienta...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Pani Asia - rewelacja wątek zamknięty 2 tyg temu bylam w salonie na keratynowym prostowaniu wlosow. Zabieg...
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Fatalna wizyta, zmarnowana kasa wątek zamknięty Przyszłam do salonu skrócić długie włosy. Pani fryzjerka źle mnie zrozumiała...
~Kot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Polecam Panią Martę wątek zamknięty Nie ma lepszej fryzjerki! Jeśli chodzi o mnie z tego salonu od 2 lat wychodzę...
~Jp
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Koloryzacja na naturalnych włosach wątek zamknięty Fryzjerce "mistrzyni koloryzacji" zostało pokazane zdjęcie i kolor jaki...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Pani Ilonka - najlepsza!!! wątek zamknięty Pani Ilonka - cudowna, zawsze uśmiechnięta, wie "co robi" z Twoimi włosami.....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

i wszystko jasne... - opinia wątek zamknięty Mam wrażenie, że wszystkie opinie są autorstwa właściciela salonu...
~i wszystko jasne...
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Metoda Olapex wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu w Gdyni. W dniu dzisiejszym została...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

rewelacja wątek zamknięty Robiłam brwi metodą microblading u pani Anety. Jestem zachwycona podejsciem...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Gorąco polecam ;) wątek zamknięty Witam. Chciałabym gorąco polecić wszystkim ten salon. Po raz pierwszy wyszłam...
~Katarzyna Zmuda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Keratynowe prostowanie bardzo polecam! wątek zamknięty Zdecydowałam się na zabieg keratynowego prostowania włosów w tym salonie, bo...
~Justyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

rewelka wątek zamknięty powiem krótko po raz kolejny mistrzowsko!!!! Pani JULITA to fryzjer jakich...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Polecam !!!! wątek zamknięty Super klimat ,przystępne ceny.Pani Ilona jest REWELACYJNĄ fryzjerką.Polecam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Panna Młoda wątek zamknięty Polecam zdecydowanie salon fryzjerski ale również i kosmetyczny . Miałam tam...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Pośpieszna fryzjerka ;) wątek zamknięty Niestety byłam raz, na drugi się nie zdecydowałam... Pani do której byłam...
~kkkk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

paznokcie żelowe wątek zamknięty czy ktoś wie gdzie mogę znależć panią Monikę ?
~Luna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2014

joasia - opinia wątek zamknięty ODDAJCIE PANIĄ IWONKE DO GDYNI !!! Najlepsza fryzjerka u jakiej dotąd byłam....
~joasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Ogromne podziękowania wątek zamknięty Trafiłam do Pana Michała z polecenia mojej koleżanki. Poddałam się usłudze...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

FOCUS wątek zamknięty Gorąco polecam zabiegi na twarz urządzniem FOCUS. Zabieg jest bezbolesny, a...
~Gosia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry