Widok

Listonosz czarna góra

Od około 3 miesięcy dostarcza listy nowy pan listonosz. Od tego czasu docierają do mnie tylko listy polecone. Czy ktoś z mieszkańców tego rejonu ma też ten problem. Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie kwestia listonosza. Część przesyłek przejęły teraz firmy kurierskie (m.In IN POST) i niestety od tego czasu większość przesyłek ginie. Dotyczy to Bojana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się ja z INPOSTU nie dostaję od 4 miesięcy gazetki z selgrosu sprawę już zgłoszono Selgros był w szoku bo od nich wszystko wychodziło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie podobał się poprzedni to teraz jest lepiej,bo wrzuca listy jak popadnie.W mojej skrzynce list sąsiadów się znalazł,ja oddałam ale inni może nie chcą robić sobie kłopotu i wiadomo gdzie takie listy lądują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
jeśli wszyscy z was mieli by numery budynków w widocznych miejscach to nie było by takiego problemu, listy docierały by do swoich właścicieli.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja numer mam widocznym miejscu i na budynku do,którego ten list był adresowany numer też widoczny.Z czego wniosek że to nie jest przyczyna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogólnie Poczta Polska to zrobiła się jedna wielka żenada. Zamówiłem przesyłkę tydzień temu usługą Paczka48. Miała iść dwa dni. Nie doszła do dzisiaj, a w monitoringu pokazuje, że wczoraj była nieudana próba dostarczenia. Oczywiście cały dzień gniję w domu bo szanowna poczta może przyjść. D**A, a ni ebyła próba doręczenia. Ostatni raz pożałowałem kilka złotych. Tylko kurier z konkurencyjnych firm, ewentualnie Paczkomaty.
A dziadostwo ma czelność jeszcze narzekać na słabe obroty. Jak podchodzą do klienta, tak klient do nich.
Prezesi POBUDKAAAAA!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałem podobną sytuacje, zamówiłem przesyłkę poleconą priorytetową, na stronce podano że przesyłka awizowana była. Tego dnia dostałem inne awizo bo mnie akurat w domu nie było,ale awizo zamówionej przesyłki nie było. Babka w urzędzie jeszcze pretensje do mnie miała że jak to mogło go nie być i że pewnie zgubiłem.

No i jeszcze zdziwiona była wielce, skąd wiem że UP Koleczkowo przyjął przesyłkę... :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

do góry