Widok
Literacka
Bywam często w Spd , moim zdaniem poprawiło się bardzo wiele .Obsługa nie naganna ,potrawy domowe i bardzo smaczne . Wystrój w lokalu jest bardzo klimatyczny. Co do nazwy "Spółdzielnia Literacka" jest bardzo na miejscu, ponieważ dużo osób z środowiska poetyckiego można spotkać w owej restauracji np. Jakobe Mansztajn.
Oby tak dalej .
Pozdrawiam
Oby tak dalej .
Pozdrawiam
Moja ocena
* maksymalna ocena 6