Widok

Literacka

Bywam często w Spd , moim zdaniem poprawiło się bardzo wiele .Obsługa nie naganna ,potrawy domowe i bardzo smaczne . Wystrój w lokalu jest bardzo klimatyczny. Co do nazwy "Spółdzielnia Literacka" jest bardzo na miejscu, ponieważ dużo osób z środowiska poetyckiego można spotkać w owej restauracji np. Jakobe Mansztajn.
Oby tak dalej .
Pozdrawiam
Moja ocena
Spółdzielnia Literacka kategoria:
obsługa: 6
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pozdrawiam bardzo serdecznie!! MFr (miapiagrey.bloog.pl)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry