Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pawel18315 - opinia wątek zamknięty Było super ! Terapia grupowa dla młodzierzy była świetna ! Wcześniej...
~Pawel18315
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Synek brał udział w tygodniowym turnusie. Pani Hanna...
~Bartek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Ania Czerniak - opinia wątek zamknięty Nasz synek uczęszczał na terapię logopedyczną u Pani Hani przez rok. Przez...
~Ania Czerniak
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty U syna niepłynność mówienia pojawiła się gdy skończył 4 lata. W tym czasie...
~Rafał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Nasz synek chodził przez cały rok do Pani Hanii. Pełen profesjonalizm i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lipca 2021

PiotR - opinia wątek zamknięty Wizyta w gabinecie Pani Hanny była jedną z lepszych decyzji w życiu. Literka...
~PiotR
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Pani Hani i Pani Oli. Metody są nowoczesne i przede...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Jako dorosły klient Pani Hanny, jestem bardzo zadowolony z efektów terapii....
~Karol
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Karolina C - opinia - opinia wątek zamknięty Do Pani Oli uczęszczam od września 2020 roku, kiedy wraz z rozpoczęciem...
~Karolina C - opinia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam usługi u Hanny. Korzystałem z terapii płynnego mówienia i usługi...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Mama Jasia - opinia wątek zamknięty Do Pani Hani uczęszczaliśmy rok czasu. Atmosfera miła, zajęcia prowadzone z...
~Mama Jasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

J.Tlałka - opinia wątek zamknięty Niedawno zakończyłem terapię u Pani Hani. Szczerze mówiąc z początku...
~J.Tlałka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

A. Werno - opinia wątek zamknięty Pani Hania jest bardzo kompetentną, pomysłową, otwartą i kreatywną osobą....
~A. Werno
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 września 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty W pełni polecam Panią Hanie, bardzo kompetentna, z dużą wiedzą w zakresie...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Z naszą wnusią trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Kacper Grzesiuk - opinia wątek zamknięty Serdeczne polecam Panią Hanię każdemu, kto ma problem z niepłynnością mowy....
~Kacper Grzesiuk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Córka przez 4 lata pracowała nad poprawą wymowy pod opieką trzech różnych...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Z synkien trafiliśmy do pani Hani w zeszłym roku. Dziś śmiało mogę powiedzieć...
~Paulina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Do Pani Hani trafiłem we Wrześniu tego roku z bardzo duża niepłynnością mowy...
~Kacper
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Wspaniały logopeda wątek zamknięty Nasza córka Igunia ma skończone 4 lata. Jej zasób słów w sierpniu był bardzo...
~Mama Igi
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry