Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak dostaw w weekendy wątek zamknięty Paranoja jest że nie dowoza w weekendy gdzie jest największy ruch w tygodniu....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Nigdy wiecej ! wątek zamknięty Pomylka. W menu "szynka" to najgorszego sortu szynkiwa ktora...
~Oszukani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Majówkowy obiad. wątek zamknięty W majówkę po ówczesnej rezerwacji stolika wybraliśmy się z rodziną (7 osób)...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Obsługa to jakaś pomyłka... wątek zamknięty Od razu gdy zjadłam, kelnerka zabrała talerze i przyniosła rachunek wraz z...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Nie mam słów. wątek zamknięty Czy głównym kryterium przy przyjmowaniu kelnerek jest stopień ich powolności...
~zdenerwowana
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Cena a jakość a przede wszystkim ilość na plus. wątek zamknięty W knajpie byłem co prawda tylko jeden raz, po mimo raczej w większości...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Obsługa tragiczna wątek zamknięty W maxx pizzy jedzenie troche barowe, ale dobre. Nie mam do tego zastrzeżeń,...
~Kjh
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Nie polecam wątek zamknięty Byłem w XXL dwa razy.Za pierwszym razem zamówiłem polędwicę,niby fajna...
~Jędrek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Pierwszy raz tak się zawiodłem dziś na obsłudze i daniu!! wątek zamknięty Dnia 29.09.2017 wieczór. Jestem stałym klientem ale obsługa przez dziewczynę...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Masakra wątek zamknięty Nie polecam zimna ,nie do końca dociete kawałki ogólnie masakra kiedyś było...
~Kam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Super miejsce z Super obsługą i Mega Super Jedzeniem !!! wątek zamknięty Byłem w tym miejscu z rodziną wielokrotnie. Brałem też jedzenie na wynos....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

przepyszne i nie do przejedzenia wątek zamknięty świętowaliśmy zdaną maturę, 17-letni syn nie dał rady zjeść swojej porcji (a...
~mmm
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Marek - opinia wątek zamknięty Bywałem w Maxpizzy kilkakrotnie. Jedzenie jest na prawdę smaczne, może...
~Marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Ekstra Pizza! wątek zamknięty Jest taka duża, że nie dałem rady zjeść sam nawet połowy... Palce lizać....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Ostatni raz zamawiam pizze w tej pizzeri wątek zamknięty Jakiś rok temu uważałam maxx pizze za jedną z lepszych pizzerii w 3miescie,...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

obsługa straszna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty taj jak jedzenie jest smaczne tak ludzie których zatrudniają strasznie nie...
~paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

jesteśmy zachwyceni wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj z rodziną na obiedzie i jesteśmy zachwyceni. Porcje...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Ocena dobra wątek zamknięty Muszę przyznać że obsługa bardzo mnie rozczarowała. Kelnerki zero cieniu...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

porazka wątek zamknięty Jedzenie bardzo tłuste, zupa przypominała jakiś sos (nie zupe krem)w dodatku...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

nie polecam wątek zamknięty Właśnie jestem po obiedzie który cały wyladowal w koszu. Tragedia jeszcze raz...
~iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
219

postów

163

wątków

do góry