Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zmiany na gorsze wątek zamknięty Jesteśmy klientami Maxx Pizzy od wielu lat.Porcje są coraz mniejsze chociaż...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

zmiany na gorsze wątek zamknięty Duzy lokal jest ok. Bardzo nie podobaja sie okna bez zadnych zaslon. Mysle ze...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Polecam obiad rodzinny wątek zamknięty Bywam tam czasem teraz po zmianie lokalizacji lokal zmienił się na duży plus...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Nie wiem skąd takie niskie oceny wątek zamknięty Jestem stałą klientką od wielu lat, ale oni tego nie notują. Mieszkam blisko,...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

TOTALNA PORAŻKA!!! wątek zamknięty Nie polecam!!!Pomyłka na Maxa!!!Pizza z mięsem mielonym i sosem ostro-słodkim...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

totalna porazka wątek zamknięty Zamowilam w dniu dzisiejszym dwie duze pizze. Pizza spalona z brzegow , mieso...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Tao Tao ? wątek zamknięty Zamowilem dwie pizze 65 cm Mexicana.To co dostalem przewyzszylo Monty...
~Johnny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

masakra wątek zamknięty po 1,15 min.czekania dostalam zimna i nie nadajaca sie do jedzenia pizze,to...
~Kaska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

kicha wątek zamknięty Najwiekszy rozmiar.....sos bez łaski ale nie ma...capriciosa zamiast szynki...
~bober
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Tragedia!!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! wątek zamknięty Stanowczo nie polecam, zły kontakt ze sprzedawcą, sprzedawczyni pomyliła...
~Mirek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

MAXX PIZZA moja opinia wątek zamknięty Chodzę do maxxa już od wielu lat,mimo iż nie często jest to najlepsze miejsce...
user_138018041623
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Nigdy wiecej wątek zamknięty Tak jak w tytule-nigdy wiecej nie zamówie nic w tej pizzerii. Pani...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Coraz gorzej wątek zamknięty Plusy: niewątpliwie wielkość dań- można się najeść na 2 dni miła obsługa...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Na pewno nic nie zamówię w najbliższym czasie... wątek zamknięty Mam nadzieję, że właściciele tej pizzerii przeczytają wszystkie opinie i...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Na miejscu a na wynos wątek zamknięty Bywałam w tym lokalu wiele razy w dłuższych odstępach czasu. Wszystko (może...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Rezygnuję wątek zamknięty No niestety jak w tytule. Byłam klientką jakieś 5-6 lat i koniec. Rozumiem,...
~Zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

polecam wątek zamknięty Widze że tylko niezadowoleni klienci mają czas na pisanie komentarzy więc...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Wszystko tak proste, a jednak.. wątek zamknięty Wszystko wydaje się tak proste a jednak.. Drodzy Klienci czasami sytuacja...
~Taki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Nigdy więcej wątek zamknięty Byłem tam 2 raz pierwszy to jakieś 5 lat temu. Teraz zdecydowałem się na...
~były klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

popsuło się, kiedyś było lepiej. wątek zamknięty Pizza okropna - dużo sera, i to raczej nie mozzarelli, bardziej w stylu...
~am
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
219

postów

163

wątków

do góry