Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ODRADZAM!!! wątek zamknięty Naprawiali mi laptopa z ubezpieczalni.Był zalany,w protokle sprawozdawczym...
~Janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

NIE POLECAM !!!!! ODRADZAM !!! wątek zamknięty Niestety nie polecam serwisu choć by ze względu za jakość obsługi klienta....
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty Laptopa zostawiłem aby wymienić tylko przycisk na touchpadzie. Obsługa...
~Max
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

NAPRAWA PRZEZ HESTIE wątek zamknięty Popieram wcześniejszą opinię odnośnie naprawy przez ubezpieczyciela HESTIA...
~HANYS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Naprawa ukadu graficznego w lapopie wątek zamknięty Oddałem sprzęt którymi się popsuł, poprosiłem aby naprawę wykonano w miarę...
~Tomasz W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Odradzam - naprawa przez Hestia wątek zamknięty Naprawa była wykonana w tym serwisie gdyż tak chciała ubezpieczalnia Hestia,...
~lukus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

"MEritum wątek zamknięty Witam Jakiś już czas temu oddawałem Wam na gwarancję laptopa. Komputer...
~JOhn Doe
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Polecam wątek zamknięty Trudno wystawić opinię pozytywną bez "słodzenia", więc jednym słowem,...
~Dariusz B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Z dala od tego serwisu wątek zamknięty 11 maja wysłałem laptopa do tego pseudo serwisu. Doszedł do nich 15 maja...
~fisher81
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Zepsuli bardziej niż był zepsuty wątek zamknięty Omijajcie MERITUM szerokim łukiem. Oddałem laptopa do naprawy (do wymiany był...
~jjeerry
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2010

Polecam ! wątek zamknięty polecam serdecznie , sprzet naprawiony sprawnie , przystepna cena ,wysylka...
~VASAGO
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Nie warto wątek zamknięty Od trzech miesięcy staram się żeby mój laptop został w końcu naprawiony przez...
~Rafał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Niewłasciwa diagnoza wątek zamknięty Kilka tygodni temu oddałem do sprawdzenia komputer stacjonarny który przestał...
~Sekol
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2011

NIE POLECAM, istna żenada!!! wątek zamknięty Witam, nie polecam ze szczerego serca tego serwisu. Oddałem laptopa do...
~kolejny (nie)zadowolony klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2010

jednak warto... wątek zamknięty Serwis MERITUM polecił mi mój znajomy. Początkowo byłem sceptycznie...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

miłe zaskoczenie... wątek zamknięty w porównaniu z innymi negatywnymi opiniami ja mam bardzo odmienną i to mega...
~Adam W. Grudziądz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Jest dobrze wątek zamknięty Osobiście gdy zawsze kupuje w Meritum nigdy nie spotyka mnie żadna przykra...
~serek10
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

nie radze naprawiac w tym serwisie plyt glownych!! wątek zamknięty nie polecam zostawiac do naprawy kompoterow w tym sklepie, ten pseldo serwis...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

brak slow.... wątek zamknięty Wyslalem zapytanie do sklepu czy maja na stanie potrzebna mi...
~Mickey
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

39

wątków

do góry