Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dawno nie byłem na tak dobrej imprezie. wątek zamknięty Znakomicie bawiłem się w Mieście Aniołów. Nie byłem tam pierwszy raz, ale ta...
~Karol
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Po raz kolejny się nie zawiodłem :) wątek zamknięty Ostatnia piątkowa impreza przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wraz ze...
~Bartek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Polecam:) wątek zamknięty Byłam drugi raz i jestem zadowolona;) muzyka super, dla każdego coś...
~Asia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

horrendalna cena teatrzyku dla dzieci! wątek zamknięty Ostrzegam wszystkich rodziców - za teatrzyk płacicie nie tylko za dzieci, ale...
~Beata
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Opinie wątek zamknięty Mega miejsce! najlepszy klimat i muza nie z tej ziemi! rezydenci i goscie...
~ruuuda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Najlepszy klub w Trójmieście + przepyszna restauracja wątek zamknięty Świetna muzyka, dużo ciekawych osób. Polecam!
~Adam
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

POLECAM :D wątek zamknięty Polecam. :) Bardzo dobre wrażenie i super zabawa.
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Super imimprezy :) wątek zamknięty Bylem pierwszy raz i jestem milo zaskoczony... Caloksztalt przyciąga :)...
~martin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Marta - opinia wątek zamknięty Miejsce fajne, duzo ludzi, fajna muzyka. Jedzenie ok....a z tym barmanem to...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Najlepszy klub w Trójmieście wątek zamknięty z*******y klub! Super muzyka, barmani dają z siebie wszystko a kelnerki są...
~Robcio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Sobotnia impreza. wątek zamknięty W zeszła sobotę wpadłem do Miasta Aniołów ze znajomymi najpierw na jedzonko,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Opinia i przestroga wątek zamknięty Miejsce jest rewelacyjne jak na Gdańsk - seksowne kobiety, świetna atmosfera...
~AA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Imprezy sobotnie wymiatają wątek zamknięty Za każdym razem jak przychodzę jest fantastycznie.Pozdrawiam cala ekipe😊
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo mi sie podoba sie nie ma malolatow...w Klubie wszyacy...
~Tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Kiepska obsługa wątek zamknięty Obsługa, a konkretnie mocno opalony barman, kasuje piwo po wyższej cenie niż...
~Gdańszczanin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

najlepszy klub w trójmieście! wątek zamknięty Super klub ! Gorąco polecam ! Można wybawić się na całego ! W całym...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

najlepiej wątek zamknięty Swietny klub ! Najlepszy w trojmiescie ! Cala obsluga idealna, usmiechniete...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Dominik - opinia wątek zamknięty Świetnie dobrana muzyka pod kątem imprez tematycznych, alkohol się leje,...
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Klub :-) wątek zamknięty Sam lokal rewelacja , kelnerki zawsze miłe i uśmiechnięte , dj znakomicie...
~Kamila
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Świetne jedzenie wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie krótki czas oczekiwania miła obsługa, restauracja...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
603

postów

355

wątków

do góry