Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brawo dla kucharza wątek zamknięty Dzisiaj byliśmy na obiedzie w mieście aniołów pierwszy raz,od razu powiem ze...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Właściwie żenada to bardzo mało powiedziane! Jest wekend 24,25.04. Miasto...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

bramkarze do przerzucania gnoju wątek zamknięty Przywitanie na wejściu: " nie wejdziecie w adidaskach" - kumpel w mustangach,...
~turysta adidas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Nigdy wiecej wątek zamknięty Jedynie co tam moze byc to wystroj bo nic innego. Obsluga nie mila, nie...
~Gdanszczaninka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

tragicznie powolna obsługa wątek zamknięty na kartę czekałem 10 min na zamówienie 1h20 min pierwszy i ostatni raz w...
~tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

Obsługa po zawodówce. wątek zamknięty Jeśli panowie z ochrony posiadają jakikolwiek profil moralny to na pewno...
~PABLO
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2010

Panowie " Ochroniarze" wątek zamknięty Nie wiem czy to była chęć pokazania kto jest kim w klubie ale , nie...
~M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Klub bardzo fajny wątek zamknięty Obecnie ze wzgledu na Dj Romeo, ktory niegdys grywal w Galaxy/Curacao Sopot,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

2011 - opinia wątek zamknięty Wszyscy zawsze mowia o wielkim miescie aniolow. Jednak ja si eprzeliczylam....
~2011
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Andrzejki i nie tylko wątek zamknięty Ogółem klub spoko klimacik ok muzyczka super polecem
~madzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Szczególne wyrazy uznania dla szefa kuchni! wątek zamknięty Kilkakrotnie byławam gościem w restauracji "Miasto Aniołów" i jestem wręcz...
~Blanka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Super imprezownia wątek zamknięty Fajna impreza klimacik ok polecam! Napewno jeszcze zawitam :)
~jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

:))) wątek zamknięty Witam Chciałabym podziękować Kubusiowi za super drinka:) Jak dla mnie Kuba...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Hallowen w Mieście aniołów wątek zamknięty Pierwszy wypad do mista aniołów....lekkka porazka;-( Hallowen na...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

Porażka wątek zamknięty Do bani! Jestem ogromnie zawiedziona! Wynajęłam miejsce dla vipów -...
~alex
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

bleeeee wątek zamknięty Muza okropna i ten wstęp o 3:30 ,10 zł za godzine przebywania w tej klubie.
~KAROLINA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 listopada 2009

Gdzie_ten_moj_kelner?? wątek zamknięty byłam wielokrotnie w MIESCIE ANIOLOW... Zamówiłam może ze 3 x ...bo...
~A.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

fatalna obsługa wątek zamknięty muzyka bardzo,super fajna,dużo ludzi ale to chyba plus!ale za to obsługa...
~ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

no comments wątek zamknięty Zaczne od początku...zaczepia mnie na Długiej babeczka z ulotką i namawia na...
~Macifey
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

Moja opinia. wątek zamknięty Miałam tam być okazję jedynie raz, na 18stce kolegi z klasy na początku maja...
~Koliberek1990
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
608

postów

358

wątków

do góry