Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Nie polecam lunet na molo. Tylko jedna z trzech działała...kasa stracona.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Paula - opinia Zawsze chętnie przyjeżdżamy do Sopotu i odwiedzamy Molo, dzieciaki uwielbiją...
~Paula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Aleksandra - opinia szkoda, że płatne, ale rzeczywiście piękne i warte sprawdzenia.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Monika - opinia Jak co roku odwiedziłam Sopot w majówkę.Molo jak zawsze zachwyca... Ma...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

GDA - opinia Cisza, spokój, szum morza, piękne jachty ...
~GDA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Patryk z łodzi - opinia wątek zamknięty Ochrona Grom kasuje 30zl za osobę za wejscie na molo nocą, tak bylo wczoraj.
~Patryk z łodzi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

as - opinia wątek zamknięty Wejście - ceny z kosmosu. Atrakcja mierna gdy się jest n-ty raz.
~as
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2020

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty jestem pierwszy raz w Sopocie i bardzo mi się podoba, z pewnością i wrócę tu...
~Korn
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

tur32 - opinia wątek zamknięty byłem z rodziną w majówkę, zimni ale w słońcu molo super sie prezentuje,...
~tur32
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Miałem ochotę zobaczyć Molo wątek zamknięty Na tym się skończyło, nie przyszło mi do głowy , że za coś takiego pobiera...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

platna toaleta na molo wątek zamknięty czy molo powinno byc platne to juz kwestia dyskusyjna, bo przyznam ze malo...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Tragedia wątek zamknięty Cena kompletnie niewspółmierna do atrakcji. Wielkie kolejki do kasy. Samo...
~mz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Stopa w stopę wątek zamknięty Na molo byliśmy poza sezonem, więc na szczęście nie było ani tłumów, ani...
~mollin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

bez sensu wątek zamknięty tragedia zdzierstwo bilet rodzinny obniżka o 1 zł no po prostu super!!!
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Molo "przyjazne dla zwierząt" wątek zamknięty Brak możliwości wejścia na Molo z psem - dlaczego ?!!! Uczcie się od innych...
~PiotrK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Koszt biletu budzi (delikatnie mówiąc) zdziwienie. Skuszeni slawą sopockiego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Sopockie Okno Na Horyzontu Kres wątek zamknięty Czy masz trudności z wyświetleniem tej wiadomości e-mail? Kliknij...
~Bogdan Maciej Pruszak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Molo w Sopocie wątek zamknięty Fajne molo. Ciesze się, że takie mamy i możemy się nim cieszyć. Jednak chyba...
~Adriana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

wysoka cena biletów wstępu na Molo wątek zamknięty Jestem mieszkańcem Zakopanego,uważam że cena za wstęp na molo 7,00 PLN to...
~Karol
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Brawo Sopot!!! Myślę że wejście na Molo jest za tanie. Rozsądna cena za osobę...
~Katowicki Centuś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

36

wątków

do góry