Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
badanie usg / rozczarowanie wątek zamknięty Byłam tam prywatnie, ponieważ termin badania jamy brzusznej i piersi z NFZ...
~Magdalena MK
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Dr. Andrzej Zinkiewicz wątek zamknięty Zgadzam się z moją poprzedniczką. Fantastyczny lekarz, bardzo miły, uprzejmy,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2009

Medycyna pracy wątek zamknięty Moja firma jest pod opieką Nadmorskiego Centrum Medycznego i jesteśmy bardzo...
~kadrowa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2012

joanna - opinia wątek zamknięty Skandaliczna forma rejestracji pacjentów. Usiłowałam dostac sie do lekarza...
~joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Cytaty z Jagiellońskiej przydatne dla pacjenta wątek zamknięty 1. Ma Pani szczęście, że dała radę przyjechać do nas z pracy, bo pełno ludzi...
~Anna Dąbrowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

jak to jest z lekami refundowanymi w przychodni Jagiellońska..? wątek zamknięty Dr Jaworski przepisał lek clexane bez refundacji pacjentowi, który spełnia...
~zniesmaczona
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Przychodnia nieprzyjazna pacjentom wątek zamknięty Usluga-zadna, poniewaz nie mozna dostac sie przez prawie miesiac do lekarza...
~jjkbtb4
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

wdzięczny pacjent - opinia wątek zamknięty Mile rozczarowany, miałem przyjemność korzystać z usług ortopedy dr...
~wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

nie nie nie i jeszcze raz nie wątek zamknięty Problemy z dostaniem się do lekarza mimo dzwonienia od 6 rano, jak...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

jd wątek zamknięty Korzystałam z Poradni K - jestem bardzo zadowolona , kompetentny personel....
~jd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Fatalnie funkcjonująca REJESTRACJA wątek zamknięty Tak źle działającej rejestracji nie ma chyba w żadnej przychodni. Po pierwsze...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Zadowolona wątek zamknięty Mimo tego , że opinie o służbie zdrowia, przychodniach i poradniach itp. są...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

fatalna wątek zamknięty Mając skierowanie ze szpitala do ortopedy dziecięcego (inny w ogóle nie chce...
~bardzo rozżalona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Koszmar rejestracji wątek zamknięty Przydarzyło mi się zapalenie korzonków. O godzinie 7 rano, zamiast do pracy -...
~aloiram
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

NEUROLOG? wątek zamknięty Chodzi ktoś do neurologa na Jagiellońskiej?Bo musze się zapisać ale nie wiem...
~Maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

ortopeda dr.P.J wątek zamknięty Starszy człowiek ledwo stoi "o kulach" a siedzący "lekarz" prawie krzyczy ,że...
~oszołomiona
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

ortopeda dr.P.J wątek zamknięty starszy pacjent ledwo stoi "o kulach" a doktor na niego prawie krzyczy by...
~oszołomiona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Gdzie dr.Ślusarska-laryngolog? wątek zamknięty Wie ktoś może czemu już dr.Ślusarskiej nie ma w przychodni?
~Ewa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Czemu przychodnia ciągle zmienia laryngologów???????? wątek zamknięty Lecze się od kilku lat u Laryngologa a co przyzwyczaje się do danego...
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

POLECAM W 100% wątek zamknięty Osobiscie polecam przychodnie w 100%. Co prawda bylem tam pierwszy raz z 2...
~Emanuel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

76

wątków

do góry