Widok

Naprawa skrzyni automatycznej

Witam
Gdzie w woj. pomorskim zdiagnozuje i naaprawię asb? Chodzi o kogos kto ma pojęcie a nie naciaga na wymianę po kolei..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

różne opinie o kilku warsztatach krążą, jedni narzekają na sosowskiego na Śnieżnej a kloega robił u nich i jest bardzo zadowolony ale lżejszy o 5tys, więcej pozytywnych opini ma warsztat w Mikoszewie ale znajomego chyba próbowali lekko naciągnąć - osobiście bym chyba wybrał jeden z tych dwóch lub Poznań - tam z tego co słyszałem same pozytywne opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hukałowicz -Rusocin, Auto-mat -Miszewko, Automatik Serwis Gdynia Oksywie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hukałowicz. Zdecydowanie odradzam. Skasowali ode mnie mnóstwo pieniędzy za naprawę, a po kilku kilometrach okazało się, że usterka wróciła. Reklamacji nie uznali. Oczywiście skasowali dodatkowe pieniądza za kolejną naprawę. Sądząc po opiniach to standardowe postępowanie tego warsztatu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłem https://prakticer.pl/kiedy-potrzebna-skuteczna-naprawa-skrzyn-biegow/ super fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka skrzynia, jakie auto, co sie dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Toyota Corolla MMT '04 po krótkiej jeździe wywala na luz (N) i zapala się kontrolka ... kalibracja ? styki ? olej w skrzyni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia ul. Kolejowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz się wybrać do serwisu - http://www.autodrive.pl Zarówno jak chodzi o naprawę jak i przegląd skrzyni to można na nich liczyć. Znają temat bardzo dobrze więc faktycznie będą w stanie dobrze się zająć takim pojazdem. Jak szukasz dla siebie sensownej propozycji i dobrego mechanika to na pewno warto z nimi współpracować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brawo ty, myślisz że po 3 latach jeszcze szuka fachowca do skrzyni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również interesuje ta kwestia. Przykro, jeśli samochód używany nabyłeś, nawet wewnętrzne akcesoria dla niego ze strony interntetowej https://www.autobrat.pl/interer-i-eksterer/ kupiłeś, samochód wygląda super, ale doszło do awarii w skrzyni. Spróbuję sam naprawić, ale myślę, że w każdym przypadku będę musiał odwieźć go do warsztatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko firma Auto-MAT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warsztat avanti wykonuje regenerację części samochodowych co jest świetną alternatywą dal zakupu nowych elementów. Polecma ich usługi bo są najlepsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli w moim aucie coś zaczyna szwankować, kieruję się do serwisu Niedźwiedź-Lock. Jest to świetny warsztat, gdzie szybko i sprawnie naprawiają usterki w aucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry