Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawde dobrze ucza!!! wątek zamknięty w sumie poszedlem na prawko bo rodzice mnie wyslali. jednak juz po pierwszych...
~mariusz_ag
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

POLECAM :) wątek zamknięty Nauka w fantastycznej, przyjaznej atmosferze, profesjonalnie prowadzone...
~Piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

Nie żałuję i polecam innym wątek zamknięty Posłałem tam w ub. roku córkę na naukę angielskiego. Jest zachwycona....
~aandy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

Bardzo miło wątek zamknięty Zapisałem sie na kursik i jak na razie jest OK. Pozdrawiam wszystkich z grupy...
~Artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

Pozdrowienia wątek zamknięty Jak ktoś wątpi w umiejętności Marka to niech ze mną porozmawia , coś wiem na...
~Krzysztof.K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2007

zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam za pierwszym podejściem!Szczerze polecam Elke school.Czas...
~Anita Broszkow
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2007

Dorota - opinia wątek zamknięty Zdałam za drugim razem :) Dziekuję za dobre przygotowanie panu Jackowi oraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2007

Szkoła na medal:) wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę, naprawde warto w niej uczyć sie jeździć....
~DJ
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2007

Polecam szkołę "D.Śmiarowski" wątek zamknięty Od początku do końca trwałem przy tej szkole jazdy. Zdałem za drugim razem,...
~Przemysław Sempruch
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 października 2007

~rafi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Sorriso i tylko to!!!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!!! Polecam gorąco tą szkołę!!! Atmosfera jest...
~Gonga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Serdecznie polecam wątek zamknięty Panie w przedszkolu profesjonalnie przygotowane najważniejsze jest dla nich...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Każdemu kto chce się czegoś nauczyć a nie tylko dostac papier za opłatą to...
~sebastian pko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

DZIEKANAT JEST OK!!! wątek zamknięty Chyba jakiś sfrustrowany student, który nie może zaliczyć jakiegoś...
~SEBA307
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

MAŁO SIĘ ZMIENIŁO wątek zamknięty Szkoła poszła w tym roku trybem "ważna jest ilość, a nie jakość". Przedmiotów...
~STUDENT OBSERWATOR
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Dziękuję :] wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla całego ABC za wspaniałą atmosferę podczas kursu...
~Moni
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

PAN OPIELA- TO TYLKO KIT,ŻE JEST TAKI CUDOWNY!!! wątek zamknięty ZDAŁAM!!!MOJE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.MOIM INSTRUKTOREM BYŁ NIESTETY P.JANUSZ...
~BUNIA
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

uśmiechniete SORRISO :) wątek zamknięty nadal jestem kursantka.... i co wazne zadowolona kursantka.... nauka...
~kursantka Hajdiii!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

Najlepsza szkoła jazdy w Trojmiescie:) wątek zamknięty Serdecznie polecam kazdemu kto bez problemów chce zdac egzamin na prawo jazdy...
~Kasia L. :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

Jaaaaazda na kurs!! wątek zamknięty nawet sie nie zastanawiaj tylko smigaj zapisac sie na kurs do Jankaru! zero...
~Łukasz G
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52144

postów

37625

wątków

do góry