Widok

Nie polecam!

Istruktorzy nie dopuszczają do egzaminu wewnętrznego. Wymuszają wykupywanie dodatkowych godzin. Nauka owszem cięzko mi szła ale nauka z instruktorem Mirkiem Karczewskim, który tylko potrafi dołować zle to zle tamto. W innych szkołach nie mają problemu z podpisaniem papierów. Nie mówi się komuś kto zostawia u was tyle kasy(wykupienie dodatkowych prawie 30h) że się powinno zrezygnować z nauki jazdy i przestać jezdzić bo się nie nadaje ktoś na kierowce. Jakoś wykupiłam jazdy w innej szkole i zdałam za 2 razem. Odradzam!!!! (...)
Moja ocena
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17

Odpowiedź obiektu

W Polsce ginie dziennie 11 osób w wypadkach samochodowych. Naszym zadaniem , jako szkoły jest nauczyć kursantów jeździć bezpiecznie i równocześnie ograniczyć ilość wypadków do minimum. Dlatego nasza szkoła jest inna niż pozostałe szkoły nauki jazdy, u nas nie wystarczy umieć ruszać i zatrzymywać się ( tak , jak w niektórych szkołach), u nas trzeba umieć skręcać w prawo, lewo, nie wymuszać pierwszeństwa, nie wjeżdżać w zakazy i ZNAĆ przepisy. Niektórych uda się nauczyć tego w 30 godzin, a niektórzy potrzebują więcej czasu i własnego zaangażowania , większość to rozumie i akceptuje zasady naszego szkolenia.
Szkoda, że musimy dyskutować w takiej formie, szkoda, że nie zgłosiła Pani problemu wcześniej, w trakcie szkolenia, wtedy możnaby było jeszcze coś zaradzić
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6
Na studiach też niedobrzy profesorowie nie dają zaliczenia? Za kury te prawo jazdy ma być? Twoja jazda była bez poważnego błędu? Serio? Chcesz kogoś zabić czy nauczyć się jeździć? Może tylko odwalić egzamin? W kawiarni, zanim możesz samodzielnie obsługiwać ekspres do kawy, trzeba przejść 24 godzinne szkolenie. Na prawko 30. Wszystkim wystarczy?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ktoś tu się bardzo zdenerwował moim komentarzem. Gdybym została w waszej szkole to nawet po 150h bym nie umiała jezdzić;) Ja napisałam prawdę każdy ma prawo do własnej wypowiedzi. Powinniście zmienić politykę szkoły bo tracicie klientów po prostu takim podejściem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22
tak i oczwiscie nauczył ciebie jezdzic w 10 godzin inny instruktor .dziewczyno wszystkiego nauczyl ciebie Mirek.!!!!! gratuluje ze zdałas teraz zycie zweryfikuje twoje umiejetnosci .
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aniulais, mniej jadu, wiecej usmiechu i zyczliwosci dla drugiego czlowieka. Dziala! A czy to wazne co powiedzial instruktor w tej szkole? Fajnie, że zdalas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22
Takie wypowiedzi uwierz mi demotywują tyle w temacie;)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Polsce ginie dziennie 11 osób w wypadkach samochodowych. Naszym zadaniem , jako szkoły jest nauczyć kursantów jeździć bezpiecznie i równocześnie ograniczyć ilość wypadków do minimum. Dlatego nasza szkoła jest inna niż pozostałe szkoły nauki jazdy, u nas nie wystarczy umieć ruszać i zatrzymywać się ( tak , jak w niektórych szkołach), u nas trzeba umieć skręcać w prawo, lewo, nie wymuszać pierwszeństwa, nie wjeżdżać w zakazy i ZNAĆ przepisy. Niektórych uda się nauczyć tego w 30 godzin, a niektórzy potrzebują więcej czasu i własnego zaangażowania , większość to rozumie i akceptuje zasady naszego szkolenia.
Szkoda, że musimy dyskutować w takiej formie, szkoda, że nie zgłosiła Pani problemu wcześniej, w trakcie szkolenia, wtedy możnaby było jeszcze coś zaradzić
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
A czy ten komentarz tak jak poprzedni nie po myśli właścicieli osk as również zostanie usunięty?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20
Prosze osobe z OSK AS komentujaca wpisy o rzetelnosc: rok 2014 - 3202 osoby zabite, rok 2015 okolo 2900 Teraz prosze kalkulator do reki i......
Brak dokladnosci widac tez w Panstwa postepowaniu np zdawalnosc wysoka bo nie dopuszczamy kursantow do egzaminu...prosze o tym informowac kandydatow
Ps mysle ze wszystkie wplaty za dodatkowe godziny potwierdzacie paragonem fiskalnym X
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Faktycznie dane są sprzed kilku lat, ale cieszy nas fakt, że wypadków jest coraz mniej, i pewnie chociaż w jakimś promilu przyczyniamy się do spadku tej liczby :)
Wypuszczamy na egzamin kursantów naprawdę radzących sobie w ruchu drogowym i niestwarzających zagrożenia ani sobie, ani innym, i jest to dla nas powód do dumy i OGROMNA ODWAGA na tle istniejącej konkurencji, która własnie działa głównie w oparciu o zasady ekonomiczne.

PS Paragony fiskalne są zawsze do odbioru w biurze, wystarczy po nie podejść :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
widze ze konkurencja działa dziłała . zal poprostu zal
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry