Widok

Nigdy więcej

Zamówiłem pizzę Sciliana na dwie osoby. Po ponad pół godzinie czekania, dostałem zamówioną niby pizzę, z tym, że nie było w niej pieczarek, szynki i salami. Za to składała się ona z peperoni i piekielnie ostrej papryki typu jalapeno do tego konserwowej i sera. Do tego ciasto o silnym zapachu oraz posmaku drożdży. Ogólne wrażenie negatywne, kto inny przyjmuje zamówienie, kto inny obsługuje. Osoba obsługująca nie wie co było przez kogo zamówione i pyta się klienta co zamawiał. Szczytem nietaktu było podanie dla dwóch osób jednego talerza wolnego i jednego z pizzą, w wyniku czego jedna osoba jadła trzymając pizzę w ręku, bo nie było gdzie jej odłożyć. Ogólne wrażenie dno i kupa mułu. Z każdą wizytą coraz gorzej zarówno pod względem smaku jak i obsługi. Jednakże dziś był to ostatni raz! Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimo, że mieszkam o rzut beretem, bo w sąsiednim budynku, korzystam z Leone dosyć rzadko. Wolę sam coś upichcić :)
Ale na tyle , na ile korzystałem, zastrzeżeń zero. Pyszne, dobrze podane i z sympatyczną obsługą.
Nie miałem i nie miałbym najmniejszych skrupułów, żeby przyjść z kiimś znajomym na obiad.
Fakt, ze obsluga zdarza się nieco gamoniowata. Ale na jakość jedzenia to nie wpływa. A jestem dosyć wybredny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry