Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
P - opinia Bardzo często zamawiałam od was jedzenie ale dziś to był ostatni raz!! Już od...
~P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Anonimus12 - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre, dzieciom smakuję bardzo się cieszę
~Anonimus12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

ja - opinia wątek zamknięty odmowilam przyjecia jedzenia poniewaz kierowca nie mial maseczki, wiec...
~ja
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Mamalaga - opinia wątek zamknięty pierś faszerowana przyprawiona czymś cuchnącym nie do zjedzenia,kucharz chyba...
~Mamalaga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Costa - opinia wątek zamknięty Pizza bardzo dobra. Jedzenie placek capito żurek Przepyszne. Mega odsluga....
~Costa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pizza poraz kolejny przyjechała zimna.... po zjedzeniu placków zgłosiłem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy pizze mieszkając od lokalu niecałe 5 minut. Czekając prawie...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lutego 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Na pizzę trzeba było trochę poczekać, ale jest to zrozumiałe w obecnej...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

klient - opinia wątek zamknięty Wszystko świeże, na czas i bardzo sprawnie,grzeczna i pomocna obsługa . Łatwo...
~klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Wszystko w porządku, dużo i smacznie. Polecam.
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Anonymous - opinia wątek zamknięty Pizza z dużą ilością sera, świeże, pyszne składniki. Dostawa nawet przed...
~Anonymous
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Jedzenie zawsze jest bardzo dobre u gorące.Porcje są ogromne.Zastrzeżenie mam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Niezadowolony Klient - opinia wątek zamknięty Pizza zamówiona o godzinie 21:15 dojechała o 23:10. Nikt nie poinformował że...
~Niezadowolony Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Tragicznie wątek zamknięty Zrobiłem zamówienie przez internet, po 10 min dzwoni Pani, że nie ma dorsza i...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

ohyda wątek zamknięty Pomylone sosy, kurczak w panierce bez panierki, szpinak o konsystencji...
~klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Tragedia !! wątek zamknięty Zamówiliśmy pizze 50 cm o godzinie 21:04 a przyjechała 23:30 . Na dodatek...
~Crazy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Porazka wątek zamknięty Zamówiłam naleśnika z mięsem, połowa knajpy pusta, ludzie, którzy przychodzą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2019

absolutnie nie polecam !!! wątek zamknięty Zamówienie z dostawą (przez Pyszne.pl) przyjechało po 2 godzinach (!) : zupa...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Chyba ostatni raz wątek zamknięty Mam bardzo podobne odczucia, jak inni którzy byli tam ostatnio. Na dzień...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Ciasto wątek zamknięty Zamawiałem grube ciasto, otrzymałem cienkie. Przez tel usłyszałem od...
~Luk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
186

postów

162

wątków

do góry