Widok

O kobiecym rugby

Z kobiecym rugby jest tak, że zespołów jest mało, a ich trenerzy są zawodnikami, stąd też nawet przy spotkaniach pomiędzy Ogniwem, Arką i Orkanem nie można rozgrywać tych meczy, bo przeciwni są temu (i chyba słusznie) trenerzy seniorów. Poza tym nie ma funduszy, żeby dziewczęta z trójmiasta mogły jezdzić na turnieje siódemek (bo tylko tak grają dziewczyny w Polsce) bo przy tej ilości zawodniczek i zawodników jeden autokar już nie wystarczy. Dodatkowo brakuje jakiejkolwiek odpowiedzi ze związku w sprawie licencji dla dziewcząt, a co za tym idzie ubezpieczenia ich. Po trzecie nawet nie ma kto kwestii dziewcząt podnieść na zarządzie, choć i Sopot i Sochaczew ma swoich ludzi w zarządzie!! Wówczas byłoby na pewno łatwiej. Tak się przedstawia sytuacja na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam wszystkie zawodniczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję, że na dzisiejszym zarządzie będzie poruszony temat kobiecego rugby. Z tego co wiem to Niemcy bardzo chętnie widzą nasze dziewczyny na ich turniejach siódemek. Jednak potrzebna jest kasa oraz usankcjonowanie rugby kobiet w Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o zwiazek to nikt nie mial najmniejszego zamiaru zaczac tematu o dziewczynach. jedynie na zakonczeniu odezwal sie tylko G.kacala. Mowiac szczerze zwiazkowi w ogole nie zalezy na dziewczynach, bo nikt nie chce sie nimi w zwiazku zajac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzmy sobie uczciwie, ze to ze rozgrywamy 2, 3 mecze w ciagu roku to jest ... hmmmm smieszne......... A zwiazek jak zaczynalysmy grac bardzo sie tym szczycil ze bedzie mozna powiedziec ze mamy tez RUGBISTKI, a w tej chwili wyglada na to ze o nas sie zapomnialo ;( no coz.... trzeba przyznac , ze nie jest too nic nowego, ze duzo sie obiecuje a malo sie realizuje z tego...
W kazdym razie my szczycimy sie tym , ze potrafimy i chcemy grac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie do zwierzątka?

A ja się chciałbym Ciebie spytać: w jaki sposób doszłaś do wniosku (wypowiedź pod ostatnim artykułem), że zawodniczki Arki to nr 1 w Polsce? Bo jak narazie jedyny tegoroczny turniej z udziałm całej trójki wygrały Sopockie Piranie! A poza tym to pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam , zgadza sie wygraly z Arka "malymi punktami" ale w meczu jesieni pomiedzy Arka - Sopot, Ogniwo (dziewczeta) zostaly pokonane.... 15:10 ..... ;))
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie dziewczyny z Sochaaczewa mają wykupione licencję Polskiego Związku Rugby!!!!!!!!!! To tylko zaradność działaczy, w Sochaczewie sobie poradzili a na Wybrzeżu?????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Jak tworzyć dzwonki do połączeń (3 odpowiedzi)

Pierwsza usługa dzwonków komórkowych do pobrania została stworzona w Finlandii w 1998 roku i...

do góry