Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zabiegi w otc to czysta przyjemność połączona z efektem wątek zamknięty Też jestem klientką, która do tego salonu trafiła przez grupona. Nie zgadzam...
~demba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

alicja - opinia wątek zamknięty JESTEM NIE ZADOWOLONA, POWIEM WRĘCZ ZDEGUSTOWANA..Obsługa wykonuje zabieg z...
~alicja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Jet care wątek zamknięty bardzo dobry zabieg.Skora gladka.
~crewbarstar
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Wizyta z gruponu wątek zamknięty To był prezent od męża. Wart około 700 zł (teraz nie pamiętam). W cenie 3...
~Karis
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

EMS wątek zamknięty Bycie mamą ma piękną, radosną stronę życia - ma tylko jedno ale....wygląd...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Jestem rozczarowana wątek zamknięty Wykupiłam z Grouponu kupon, umówiłam się na zabiegi, ale coś nie dawało mi...
~Ja
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

JESTEM ZADOWOLONA wątek zamknięty Na wizytę w OTC namówiła mnie koleżanka. Na początku ten pomysł wydawał mi...
~Kaczyńska Cyryla
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Warto przyjechac z daleka! wątek zamknięty Moja wizyta w OTC była wynikiem starannej selekcji i nader ;-) podejrzliwego...
~Ewa Marcinkowska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

POLECAM!!! :) wątek zamknięty Profesjonalny salon kosmetyczny i bardzo miłe, kompetentne panie kosmetyczki...
~Iza
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Jak zawsze warte polecenia. Skorzystałem z pakietu 10+2 EMS i rezultaty są...
~Robert Dz.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Zadowolona wątek zamknięty Jestem szczęśliwa,że trafiłam do salonu OTC. Jestem w trakcie korzystania z...
~Barbara D.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

rewelacja!!!!!! wątek zamknięty polecam p. Kinge - pelny profesjonalizm we wszystkim. Nastepna wizyta w...
~Ania M.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Coś wspaniałego ! Należą się wam 7-ki a nie 6-ki :) wątek zamknięty Najpierw byłam na darmowym zabiegu. Profesjonalizm, nowoczesność i bardzo...
~Monika
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

Ems + Narl jako pomoc w kształtowaniu sylwetki wątek zamknięty Skorzystałem na przełomie sierpnia i września z pakietu NARL + EMS. Efekty są...
~Robert
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

Polecam zabiegi EMS ! wątek zamknięty Przez wakacje korzystałam z zabiegów EMS-elektrostymulacja mięśni. Od...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Efekt - rewelacyjny wątek zamknięty Od kilku lat walczyłam z przebarwieniami na twarzy. W OTC terapeutka...
~Barbara
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

To naprawdę działa! Bez ściemy :-) wątek zamknięty Długo decydowałam się czy skorzystać z zabiegów, ważna dla mnie była...
~Dąbrówka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Sześć zalet , jeden "mankament" :) wątek zamknięty Chcąc usunąć dwie głębokie zmarszczki odwiedziłam w lutym w sumie 4 znane...
~jaga
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

W porównaiu z innymi - nie ma porównania ! wątek zamknięty Od 2 lat korzystam z Waszych zabiegów. Z ciekawości, chcąc porównać z...
~Aldona
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

polecam :) wątek zamknięty Skorzystalam z zabiegu oczyszczajacego jet-m i i zlotej maski. Jestem bardzo...
~madzik
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

95

wątków

do góry