Widok

Odśnieżanie w Bojanie

To chyba jakaś kpina aby po takich opadach śniegu ulice w Bojanie nie zostały odśnieżone. Ludzie trzeba dzwonić do gminy im więcej telefonów dostaną tym szybciej będą działać. Teraz to po prostu żart. Święta się zbliżają to szukają oszczędności na swoje nagrody dlatego nie odśnieżają.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
trzeba dzwonić do radnych i sołtysa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sołtys ma to głęboko w d...e i tyle w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To jest, chyba subiektywna opinia. Jadąc z pracy około godziny 17 minąłem dwa pługi zgarniające breje na różnych odcinkach dróg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie subiektywna ale obiektywna,przecież pan z kopareczki to nasz wiejski celebryta :-P,w panoramie gdańskiej już gościł....dlatego szybciutko wziął się do roboty.....zobaczą jak odśnieżam,jak się sprężam hmm jaki jestem wiarygodny i niezawodny....może TVN albo Polsat się odezwie.....jakaś ścianka,paparazzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na początku ubiegłego tygodnia ul. Hebla była szeroko, starannie odśnieżona. I co? ZzA luku z niemałą prędkością wyjechał młody kierowca, niemal ściął mi lewą stronę samochodu, koło siadło, drążek kierownicy. wygiety, lusterko i kołpaki"odfrunęły" . Przejście niemal przez piekło na mrozie i wietrze. gwarantowane. Przejeżdżało wiele samochodów, kierowcy zwalniali i się przyglądali. Jak myślicie, czy ktoś się zatrzymał i zapytał, czy może potrzebuję pomocy? Nikt. Tacy jesteśmy, ale wymagania mamy niebywałe. Że o komórkach w łapach podczas jazdy nie wspomnę. Pomyślmy na drodze o innych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kpina a nie odśnieżanie barany nic nie robią a ten gość od odśnieżania chyba z problemami wzroku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

każdej owcy powinni przydzielić pług, Tyle pługów ile domów. i pewnie znalazłaby się jeszcze jakaś czarna owca niezadowolona.
Ludzie ogarnijcie się w mieście mają większe problemy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do "koba" w sobotę rodzice pochowali tego młodego chłopaka więc odpuść sobie z pretensjami proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstrząsnęło mną. Nie atakowałam chłopaka, na śliskiej nawierzchni nie ma mocnych, poza tym on jeden zachował się jak należy. Nie odjechał, poczekał do przyjazdu kierowcy z lawetą, odwiózł mnie do domu i nawet miło ze mną rozmawiał. Był jakiś cofnięty i zagubiony.. Wiem, że dzwonił do matki, która miała mu odpowiedzieć, że mu nie pomoże. Było to dla mnie dziwne., dla mnie nie było by to obojętne.O Jezu, chyba zabrakło bliskiej osoby i nikt mu nie pomógł. Wprost nie wierzę, że to on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Znalem chlopaka I rodzicow jak masz takie bzdury pisac to juz lepiej wogole sie nie odzywaj razem z tym twoim zalosnym samochodem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety to prawda, sprawdziłam w parafii i wiem co się stało, tylko dlaczego? .To był miły, starannie ubrany, grzeczny chłopak. Rozwaliło mnie to kompletnie. Coś go złamało,. Ja traktowałam go z życzliwością bo mam takich rocznych kierowców w rodzinie. Niebywały dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozostaje tylko liczyć że po drugiej stronie ma się dobrze. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Petycja, doniesienie o popełnieniu przestępostwa na koordynatora i wykonawcę. Bydlak z gminy io sołectwa smieją się... Płacimy podatki nie na nagrody dla darmozjadów. Jeszcze przyjdzie Ci samemu odśnieżać. Jakbymm nie płacił podatku to sobie groge mogę sam odśnieżyć. Jeszcze ci przyjdzie niepoRadny po pieniądze na drogę bo gmina dała ciała i terminy na wykorzystanie pieniędzy się kończą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

do góry