Widok

Ognisko 25.04.2015

Inne miejsce: http://mapa.szukacz.pl/?&lat=54.415450&lng=18.605674&z=0.36m&zzz=18&typ=h&poi=hotel&t=Klikni%C4%99ty_punkt
Uwaga: w dotychczasowym "stałym" miejscu ogniskowym ma się odbyć inne ognisko. TO info dla "świeżynek", które nikogo nie znają i mogą się zakręcić ;)
Dojścia są dwa:
1. Sprzed Biedry jak poprzednio. Idziemy prosto wzdłuż ścieżki rowerowej, tyle że jedną "przecznicę" dalej i skręcamy w LEWO (a nie w prawo) przed mostkiem nad potoczkiem. Dalej dróżka sama nas na miejsce zaprowadzi.
2. Od strony skrzyżowania Dąbrowszczaków z Jagiellońską. Idziemy prosto wzdłuż ścieżki rowerowej w stronę morza, kiedy dojdziemy do jeziorek, przed nimi skręcamy w prawo (żeby mieć większe jeziorko po lewej ręce)

Zasady:
- Każdy uczestnik bierze udział w ognisku na własną odpowiedzialność.
- Obowiązkowo zabieramy dobry humor.
- Wstęp 10 zł od uczestnika (na drewno oraz jego transport) płatne na ognisku u mnie lub Crossa. Tym razem nie ma możliwości przyniesienia jako "wpisowego" własnego drewna.
- Zaproszenie dotyczy Forumowiczów portalu Trójmiasto.pl. Każdy, kto czuje się jakkolwiek związany z Forum, może przyjść. Nawet jeśli to zupełna świeżynka. ;)
- Przedział wiekowy od lat osiemnastu w górę. Górnego limitu nie ma.
- Prowiant i napitki we własnym zakresie, co kto lubi. Proszę pamiętać o naczyniach/kubkach jednorazowych.. choć dla zapominalskich na pewno się znajdą.
- Brakującą aprowizację można zrobić w pobliskiej Biedronce (do 21:00).
- Dojazd autem: do końca Obrońców Wybrzeża (skrzyżowanie z Dąbrowszczaków). Tam można zaparkować przed Biedronką, albo lepiej: z tyłu, na dużym parkingu.
- Dojazd komunikacją miejską: Z SKM Oliwa autobusy 139, 199, 127. Z Przymorza podobnie. Wysiada się na przystanku Przymorze Wielkie.
- Start 17:00.
- Można się dowolnie spóźnić ;)
- Pogoda prawie na pewno będzie ładna (a przynajmniej taką mam nadzieję). A jeżeli nie to fajne towarzystwo zrównoważy niedostatki aury.
- Nie tolerujemy jedynie chamstwa, głupoty i rozmów o polityce :)
- Tel kontaktowy jakby ktoś miał np. problem z trafieniem: 888 939 I7O
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aż się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam tytuł wątku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak samo , że z takim wyprzedzeniem info :)))) ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może nasz Admin zobaczy i zmieni na poprawny.
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie mogłam się doczekać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę w okolicach 20tej :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Ci, Milusio i Błyskawicznie Nam Panujący!
Już data jest ok :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błyskawicznie to to nie było :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czepiacie się - czyżbyście uważali, że admin pracuje 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu? Też ma prawo do wolnego ;)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahahah Sadylku ten cytat Allena... tak bardzo cudownie trafny!!!! :D podbił moje serce :D

a na ognisku będę... a teraz czekam na łapki w dół, jak zwykle :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ciacho ode mnie masz w gore ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ode mnie też :)

P.S. Jeśli mój osobisty troll siedzi teraz przed kompem, to zaraz ja dostanę w dół :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mikro, siedzi ;) Wzroku od Ciebie oderwać nie może.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
oooo jesteście kochane :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I nawet ma 2 komputery, albo jest ich dwóch/dwoje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikro, Majka będziecie na ognisku?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wypowiem się w imieniu nas obu: wszystko zależy od tego czy będziemy miały opiekę do dzieci. Dziś jeszcze żadna z nas tego nie wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę się zaopiekować waszymi dziecmi... :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich. Będę musiała poczekać na kolejną okazję, by Was poznać, ponieważ akurat na ten dzień mam już plany, ale życzę bardzo udanego "biesiadowania" i pysznych kiełbatronów! :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pszemek, powiedziałeś mi, że będziesz, zatem co - rozdwoisz się? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> rozdwoisz się?

Uśpi dzieciarnię i przejedzie na ognisko. Proste :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, tak, Ty byś tak zrobił ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Karro:

Luzik. Z pewnością okazji będzie więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@μ:

Trochę mnie znasz.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę? ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow, jest was (moich trolli) siedmiu/siedmioro! Pozdrawiam serdecznie, jakby to powiedział pewien pan na ósmą literę alfabetu :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
cholibka, nadal pozostaję w tej kwestii gorsza od Ciebie Mikro :D tylko 6 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciastek, co przyrządzisz do żarcia na ognicho prócz kiełbasy z kija? :P
Sama będziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciacho nigdy nie jest samo, zawsze jest z... kremem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, głupia ja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie głupia, tylko Ruda ;P ;P ;P
Zabierzesz futrzaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Milordzik jeszcze nie wie czy przybędzie bo pracuje do późna więc możliwe, że będę sama (niestety), ewentualnie dojdzie...jak nie na do mnie to ze mną :D

Ruda, upiekę Ci chipsy z biedronki, może być? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak nie na do mnie to ze mną

Bardzo to pokrętnie zabrzmiało ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skumałem ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie powiedziałam, że nie, tylko że pokrętnie ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze, że Mordzik tak czy owak dojdzie, co jest zresztą oczywiste, znając Ciacho ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiedziała co bardziej lubi, czy na czy do :D Zapomniała dodać "/" :P

Cały ciastek..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Mordzik tylko Milordzik :D

na czy do... cóż to za różnica...wszak liczy się efekt końcowy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Nie Mordzik tylko Milordzik

Peseloza.. ech :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, nie mów, że Cię dopadła choroba?! ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krócej będzie jak nam powie, co go nie dopada już w tym wieku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciacho, Ty lepiej uważaj... na kręgosłup, jak będziesz na ognisku ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ten anatomiczny czy moralny?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na oba ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to biedronki już latają? Małe te czipsy będą.. :P

Mikro - Zabieram ze sobą tylko butelki Perełki :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro: nie bede.. opiekuje sie wtedy dziecmi ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Że niby moimi i Majki czy masz jeszcze jakieś na myśli? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@PSzemuś - ja tam odpowiedzialną matką jestem i mojego dziecięcia bym Tobie nie powierzyła :P
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
oj!!! ognisko,chyba nie przyjadę-chociaż chciałabym. Wiadomość do Sadyla: Chciałobym :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
otoja, dla chcącego nic trudnego, a Sadyla możesz przecież omijać szerokim łukiem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry...
Troche wam Tu zasmiece.
Mikronezjo czy ciezko trafic na Te ulice bulonska?
Nie wiesz czy lepiej mi od obwodnicy jechac czy od wrzeszcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o której godzinie zamierzasz jechać?

Żeby nie zaśmiecać, napisz na maila - zaraz zresztą lecę do pracy i zniknę z Forum.
mikronezja.1977@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolo 12.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tej porze obojętne, chociaż z Obwodnicy będziesz się musiała cofać do Niedźwiednika i wbijać do góry na Morenę jednym pasem. Jeśli z Wrzeszcza, to patrz uważnie na znaki, bo Morena jest w przebudowie kolejny rok i ciągle jest zmiana organizacji ruchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. Bedziemy mysieli wyjechac z zapasem Bo to obce dla mnie miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda, córka byłaby szczesliwa :P
mikro: na razie tylko waszymi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, i znów sobota. A my mamy młodego. Możemy z nim? Jest duży, ma 12 lat, ale jak gdzieś jedziemy (grille, ogniska, różne spotkania towarzyskie) to on zawsze jedzie z nami. Jest prawie jak dorosły, nie razi go ani picie piwa ani łacina podwórkowa, która czasami się przypadkowo wedrze w zdanie ;-) długo i tak siedzieć nie będziemy, bo ja w ciąży- ani za długo stać ani siedzieć, a chciałabym chociaż na te 2 godzinki zawitać :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Skoro ma 12 lat nie może na dwie godziny zostać w domu sam?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
Może, ale nie chcemy go zostawiać. Mamy go tylko w weekendy. A ognisko to zawsze jakaś dodatkowa atrakcja. Jeśli to problem, trudno. Młody jest ważniejszy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co to znaczy, że macie dziecko tylko w weekendy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
I życzę Ci, cross, żeby też ktoś tak kręcił nosem na Twoją obecność i powiedział "nie może zostać sobie sam w domu?" jak będziesz stary i samotny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12
Niulka, nie przesadzaj, Cross tylko zapytał czy dwunastolatek będzie mógł na dwie godzinki zostać sam.Niulka, spokój jest najważniejszy, zrobisz jak będziesz uważała za słuszne.Jego tata może z nim zostać:))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie, Graszko. Chciałam, by tata też przyjechał. No trudno.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bierzesz mój wpis zbyt osobiście. Uważam że takie ognisko to nie miejsce dla dwunastolatka (mimo iż na pewno byłaby to dla niego spora atrakcja). Mi osobiście Jego obecność mi nie będzie przeszkadzała ale jednym z warunków uczestnictwa jest pełnoletność więc decyzja o Jego ewentualnym uczestnictwie i tak nie należy do mnie.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wysilaj się, cross i nie przeceniaj. Często uczestniczymy w ogniskach i grillach. Na żadnym jeszcze nastolatkowie nie przeszkadzali, nic takiego się nie działo, by musieli zamykać oczy czy zatykac uszy. A u Was... no nie wiem. To może i lepiej. Dziękujemy, nie skorzystamy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18
Niulka...Cross ma rację...ja nie chciałabym żeby uczestnicy ogniska zaczęli przyprowadzać swoje małoletnie dzieci,bez przesady.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja z chęcią bym się pojawiła, ale akurat tym razem nie mogę. Natomiast w kwestii powyższej wymiany zdań (pozwolę sobie na luźną "opinię") - nie ma chyba sensu dorabianie większej ideologii, jeśli w regulaminie ogniska (czytałam) jest jasno napisane, że to spotkanie osób dorosłych. Nie znam Was, nie oceniam (nie oceniałabym nawet, gdybym znała), ale chyba zdecydowana większość ludzi dorosłych, myśląc racjonalnie, sama nie chciałaby, żeby dziecko słuchało przekleństw (nawet tych "przypadkowych") i ogólnie nie "ciągnęłaby" dziecka na spotkanie dorosłych. To moje zdanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karro, ja rowniez pozwolę sobie na refleksję. Na ulicę też dziecku korki zakładaj w uszy, bo jeszcze tam coś usłyszy ;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Niulka, odnosząc się do Twoich wypowiedzi - sama chcesz świadomie zabrać dziecko na spotkanie, o którym wiesz, że jest "dedykowane" dorosłym, zatem mając wybór decydujesz się na jawne serwowanie dawki zachowań dorosłych (oczywiście mogą być one różne, bez domysłów), zatem nie porównuj tego z kwestiami, które są wielokrotnie poza nami. Rozumiem Twoje podejście jak i osób, które są przeciwne, ale Ty po prostu nie przyjmujesz do wiadomości, że ma być 18+ i już :) Jasno postawiony warunek=jasno postawiony warunek.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
"zachowania mogą być różne"- w miejscu publicznym? Sorry, sami sobie wystawiacie opinię :-) mnie takie większe dzieciaki nigdy nigdzie nie przeszkadzały. Ale ja zawsze byłam normalna i ludzie z mojego otoczenia również zachowywali się normalnie. Widocznie to towarzystwo nie dla nas, dlatego już podziękowałam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
To takie podnoszenie sobie samooceny "nie dla ciebie, za młody jesteś" :-) ognisko to nie night-club, ale róbcie sobie jak chcecie. Skoro mam wybierać, wybór jest oczywisty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ech, te hormony. Niulka, bo zaszkodzisz młodemu ;)
Byłam na wszystkich ogniskach w zeszłym roku. Mam dzieci - i nawet przez myśl mi nie przyszło, żeby je ciągnąć ze sobą, chociaż muszę na ten wieczór załatwić opiekę. Tu nie o to chodzi, że się dzieje nie wiadomo co - ale to faktycznie jest spotkanie dorosłych ludzi a nie piknik dla całych rodzin.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to się bawcie. W gronie "dorosłych". Hahah
Ja opieki załatwiać nie muszę, bo młody jest już duży, ale nie zostawię go. Powodzenia!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Niulka...napij się melisy weź kilka głębszych oddechów,policz do dziesięciu i zanim coś napiszesz mocno się zastanów:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hmm, młodym nazwałam Twoje dziecko - a nie "pasierba", jak go nazywasz, czyli syna Twojego pana (jak go nazywasz ;)).

I przysięgam tu przy świadkach - jak kiedyś dowiem się, że baba mojego byłego nazywa moje dzieci pasierbami, to osobiście zrobię jej to, co Sadyl obiecał niedawno Ciachu ;P ;) :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zrozumiałam przecież.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>młody jest już duży

No chyba jednak nie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka, może Twój pan, nie obrazi się, gdy zostanie ze swoim synem na dwie godzinki w domu:) Ja bym nie ciągnęła takiego dziecka na imprezy dla osób dorosłych, 12 lat to jeszcze dziecko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napiłam się, inka soczku, wzięłam kilka oddechów, nawet trochę więcej i nadal mam takie samo zdanie. Zdziwiona? Ja nie. Nie piszę tego pod wpływem emocji, jak randall ostatnio popis dała... ale mam takie zdanie i żaden kolejny łyk czegokolwiek ani kolejny oddech tego nie zmieni. Sorry, ale nie zajmujecie w moim życiu jakiegoś specjalnego miejsca, bym musiała się zastanawiać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
"Twój pan" - ooo, grubo!!! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och, nie, Niulka, jak możesz, a ja tak pragnęłam zobaczyć Twoje czerwone włosy! Nie rób nam tego, przyjdź, pliiiis :D ;)))))))))))))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, przecież nie pani. Nie wnikam, co masz w głowie i jak to interpretujesz, karro.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie, Graszko :-) jesteś b.miła, ale mój pan nie robi problemów, bym gdzieś sobie poszła :-) to ja chciałam z nim przyjechać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie będę już nawet komentowała Twoich wypowiedzi. Życzę udanego wieczoru poza ogniskiem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka....jak mi na czymś nie zależy to zupełnie nie zajmuję się tematem,przeczysz sama sobie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, karro. Akurat będziemy na grillu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No tak! Teraz skojarzyłam, dlaczego młody ince nie w smak. Takie zabawy dla dorosłych :-D w takim razie już się zamykam i nie wpraszam nigdy więcej. Ja głupia, nie zaskoczylam wcześniej :-D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tak Niulka,dzikie orgie forumowego towarzystwa nie dla młodych:))))...ja wystąpię w stroju króliczka byłoby dziecko w szoku:))))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
No na forum flirtowalas nieraz, więc nie wiem, co by Ci mogło do głowy przyjść. Męża nie ma, młodzież Ci przeszkadza. Ja akurat pomyślałam o Twoich "niewinnych" flirtach, a Ty tak od razu z grubej rury... no ok :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Tak Niulka,pilnuj pana swego bo ja o niczym innym nie marzę jak tylko go uwieść:))))))...kobieto,czy Ty czytasz to co piszesz???
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Akurat nie pomyślałam o moim lubym, o niego jestem spokojna :-) kolejna, co się przecenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Właśnie Inka, Ty masz takie oczy ładne, które mogłyby uwieść nie jednego....kurczę, ja to normalnie się obawiam ;-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem Ci więcej, Mikro. Młody oświadczył mi ostatnio, że po ślubie będzie do mnie mówił mamo! I na nic matek zazdrości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niulka, to nie kwestia zazdrości. Rozumiem, że jeśli dziecko nie ma matki lub zostało porzucone - to śmiało może mieć taką przybraną mamę w postaci nowej żony ojca, ale jeśli młody mam mamę, z którą mieszka, która się nim zajmuje - jednym słowem jest dla niego prawdziwą mamą, to - przepraszam bardzo, ale sprzeciwiłabym się temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zajmuje się. Ona się sobą zajmuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka, ale on jest z nią na codzień, jest biologiczną matką,nie wyrzekła się jego. Jeżeli jednak syn twojego przyszłego męża tak chce, jego ojciec i rodzona matka również nie mają nic przeciwko, to w porządku.
Tylko, trzeba pamiętać, żeby zachowywać się w porządku w stosunku do jego mamy, wówczas gdy nie wyrazi zgody na to.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jest z nią. Jest sam. Albo z babcią. Nie znacie sytuacji, nie negujcie tego, co mówię. Potrafi jej kilka dni nie być, bo gdzieś zacpa. Dzieci czesto zostają same albo z babcia.
Poza tym to nie był mój pomysł tylko jego. Ja się na niego nie zgodziłam, sama mu powiedziałam, że mamę ma jedną. Już ze mnie taką zolze robicie, która dzieci zabiera matkom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka, ogarnij się w końcu - nikt niczego takiego nie powiedział - dlaczego znowu wmawiasz wszystkim, jak Ciebie odbierają? Przeczytaj uważnie co napisałam ja i Graszka. NIKT z Ciebie żadnej zołzy nie zrobił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka- fakt. Nie wiemy jaka jest sytuacja i dlaczego chłopiec jest z babcią, a nie z ojcem, nic nam do tego.
Nie robimy z Ciebie zołzy, gdyz to, ze chlopiec chce do Ciebie mówić per mamo, swiadczy o Tobie dobrze a nie źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopiec jest z babcią, bo jego szanowna mamusia nie raczy zadzwonić, że wychodzi na 2 dni. Ona przecież wychodzi zawsze "tylko na 15 min" i zostawia dzieci. Same albo ze swoją matką. Ech... dobra, nagadałam się. Trochę mam dziś nerwa, bo znów nawywijala. Tacy ludzie w ogóle nie powinni się rozmnażać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niulka, może młody chciałby z Wami mieszkać? lepiej by mu było zapewne. Niulka, z doświadczenia, wiem, że lepiej nerwy wypuścić na zewnątrz, niż trzymać w sobie i oszukiwać sie, ze wszystko jest w porządku.Tym bardziej w ciąży.
To nieprawda, ze w tym stanie nie wolno krzyczeć, czy tupnąć nogą.Nie wolno tłamsić w sobie żalu czy gniewu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka, dopiero teraz wszystko jest zrozumiałe. Ale przyznaj, że sama - pisząc te słowa: "I na nic matek zazdrości." doprowadziłaś do takiej, a nie innej reakcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo macie bujną wyobraźnię :-P Często matki są zazdrosne o byle co i nie powiesz, że nie. To nie jest mój pierwszy facet, który ma dzieci z poprzednich związków i nawet to, że dzieciaki zawsze do mnie lgnely wzbudzało zwykłą zazdrość. O nic. Ot tak, bo dzieci mnie bardzo polubiły i opowiadały mamie, że Niulka zabrała je tu czy tam albo zrobiliśmy wspólnie to czy tamto. A mamie się nie chce bawić w ciuciubabke albo w chowanego. Albo porysowac. I wtedy wyłazi zazdrość. A dzieci mi wszystko powiedzą, co mama mówiła :-P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jezu, Niulka, już mi się nie chce komentować. Urodzisz za chwilę swoje własne dziecko, może kiedyś zrozumiesz, o czym mówimy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka, niedługo poznasz smak macierzyństwa, słodkiego, a zarazem bardzo trudnego.
Mikronezjo, na pewno zrozumie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak pustej zazdrosci nigdy nie zrozumiem. Sorry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pustej zazdrości? O czym Ty teraz mówisz, Niulka? Kończę temat, bo widzę, że hormony przesłaniają Ci sensowne myślenie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak to sobie tłumacz ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystkie ciężarne o tej porze śpią - co Ty tu jeszcze robisz? :P ;)))

P.S. Nie baw się w pana H., bardzo Cię proszę :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam bezsenne noce, Mikro. Taki pech ;-)

Pan H! Właśnie muszę maila naskrobac do niego, sama nawet nie wiem co u niego słychać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej nie, poprzednio, jak Go ode mnie pozdrowiłaś w mailu, zjawił się i zagościł na jakiś czas we wszystkich wątkach ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
że wam się jeszcze chce z nią dyskutować...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Całe szczęście, że tobie się nie chce. Już pokazałas "klasę". Swoją. Jak randall. Ten sam poziom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niulka, po co wałkować wciąż te tematy? Wyraziłaś swoje zdanie, my swoje...daj spokój, zrelaksuj się jakoś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niulka? To ciacho- burak kultury nie ma. Jej sobie zwracaj uwagę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niulka, skoro napisałaś kolejny komentarz, to pomyślałam że masz do mnie i Mikronezji żal...z resztą trochę niesłusznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
brak kultury ;) a to ci dopiero :D czekaj, przejęłam się, serio :D haha

zajmij się dzieckiem byłej paniusi swojego kochasia i nie zawracaj mi gitary ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie wierzę... co za tępak :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
już? skończyłaś? więc zamilcz jak do mnie mówisz, nie życzę sobie żebyś do mnie i o mnie pisała. żegnam panią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z tobą nawet nie zaczęłam i nie mam takiego zamiaru. Tak nisko nie upadłam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obciach. Skończcie tę słowną przepychankę, bo zachowujecie się jak dwie smarkule. ;) ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ja jestem smarkula :-P przynajmniej tak się czuję :-P

Tak jest, mikro ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka nie wiem na ilu ogniskach organizowanych na forach lub prze inne osoby brałaś udział (w miejscach legalnych i przeznaczonych do tego) ale zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości w miejscach publicznych alkoholu się nie spożywa.
Cross czy Sadyl (plus osoby trzecie)którzy zajmują się organizacją ogniska występują o stosowne pozwolenia i odpowiadają za stosowne zachowaniem,bezpieczeństwo, porządek w miejscu organizacji ogniska.
Nie raz mundurowi zaszczycali miejsce imprezy swoją obecnością czy owe zasady organizowania ognisk są zachowane.
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Macie jakieś rozdwojenie jaźni? Wpierw mówicie, że zachowanie jest nieodpowiednie do tego, by patrzyli na to nastolatkowie, później nagle tacy porządni... Mój pan też przed momentem powiedział, że jesteście co najmniej dziwni i wcale nie chce was poznawać. Chyba podzielam jego zdanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Niulka, a jak myślisz o czym rozmawiają na ogniskach ludzie dorośli? chyba nie o klockach Lego;)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Sorry, sami sobie wystawiacie opinię :-) mnie takie większe dzieciaki nigdy nigdzie nie przeszkadzały. Ale ja zawsze byłam normalna i ludzie z mojego otoczenia również zachowywali się normalnie. Widocznie to towarzystwo nie dla nas, dlatego już podziękowałam."

Niulka tym wpisem zaliczyłaś wszystkich uczestników ognisk do osób nienormalnych (w przeciwieństwie do Ciebie i osób z Twojego otoczenia). Skoro tak uważasz i nie zamierzasz wziąć udziału w ognisku, bratając się z nienormalnymi spór o obecność młodego (jak zwykłaś Go nazywać) staje się bezprzedmiotowy. Po co więc go ciągniesz?
Swoją drogą także mam dzieci. Mój syn jest nieco starszy od Twojego pasierba. I zostaje w domu. :)
Może kiedyś zastanowię się nad organizacją ogniska w formie pikniku dla rodzin z dziećmi.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jako współorganizatorowi i założycielowi wątku wypada mi zabrać zdanie w kwestii, o jaką zapytała Niulka.

Punkt regulaminu, dotyczący pełnoletniości dotyczy uczestników ogniska. Chodzi o to, aby nie przychodzili na nie SAMODZIELNIE nastolatkowie.
Inna sprawa, jeśli uczestnikiem ogniska jest osoba (czy osoby) dorosła, które chcą poznać Forumowiczów a nie mając innej możliwości, chcą przyjść na krótko z dzieckiem (nawet małym). Moim zdaniem, nikt nie będzie miał zastrzeżeń. O ile oczywiście takie osoby w miarę szybko się "ewakuują". Nie chodzi o to, że po zmroku nastaje czas rui i porubstwa, ale o komfort pozostałych uczestników ogniska. Decydujemy się na spotkanie osób dorosłych a nie kinderbal.

Wiele osób powyżej wypowiedziało się w podobny sposób, tyle, że używając innych słów. Nikt Cię, Niulka, nie zaatakował. Po prostu, jak to Cross napisał: podeszłaś do tematu osobiście i emocjonalnie. Na zasadzie: "nie ma entuzjastycznego przyjęcia pomysłu, to się p#$dolcie. Mam was gdzieś." O to tak naprawdę Ci chodziło?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6
"Na zasadzie: "nie ma entuzjastycznego przyjęcia pomysłu, to się p#$dolcie."

To się właśnie nazywa opisać problem jednym zdaniem.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadyl...czapki z głów:D...dla Ciebie przyoblekę strój króliczka(niech się Niulka cieszy,trochę radości niech ma,co jej żałować;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
> dla Ciebie przyoblekę strój króliczka

Trzymam za słowo i nie mam nic przeciwko, ale może w mniejszym (najchętniej dwuosobowym) gronie i w bardziej kameralnych warunkach? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl...Niulka mi tego nie podaruje;)...Ale,ale,Ty też musisz przyoblec taki strój cobyśmy pasowali;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Ty też musisz przyoblec taki strój

To się rozumie samo przez się ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, w nosie mam co będziesz z sobą robić, nie wysilaj się tak. Zdziwił mnie twój wyraźny sprzeciw, ale rzeczywiscie, przypomniałam sobie twoje flirty, ok, już rozumiem, nie musisz już zwracać na siebie uwagi. Ubierz się w króliczka, swiniaczka, kogo tam chcesz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
>nie musisz już zwracać na siebie uwagi

Jedyną osobą, która stara się tu zwrócić na siebie uwagę jesteś Ty... I to przez cały dzień. Po co ciągniesz ten temat, skoro już podjęłaś decyzję? Niulka, Tobie się nie wolno niepotrzebnie denerwować, odpuść już.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Musisz mi wybaczyć, mikro. Korki na mieście, później dluuugi spacer z psem, teraz luby usnął zmęczony po obiedzie... ale zaraz jedziemy, także zawijam się. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, wybaczam ;).
Tobie również :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka....luzik;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj nie, Sadyl. Inka wyraźnie powiedziała, że nie chce. Ja chciałam Was poznać i szybko się ewakuować, co zaznaczylam w pierwszym poście tego watku. Ale niektórzy i tak się oburzyli.
Sadyl, spokojnie. Bawcie się dobrze, my się będziemy bawić gdzieś indziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajta chłopy! (bo wpis jest wybitkie seksistowski i adresowany jedynie do mężczyzn)

Potrzebuję kogoś, dyspozycyjnego w sobotę w godz 9-12, do pomocy w pocięciu i załadunku drewna. Cross niestety w tym czasie nie jest dyspozycyjny.
Jakby znalazł się ktoś chętny, proszę o kontakt na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Nie chodzi o to, że po zmroku nastaje czas rui i porubstwa
Jak to nie, jak tak :P

> Słuchajta chłopy! (bo wpis jest wybitkie seksistowski i adresowany jedynie do mężczyzn)
A są tu jacyś ? Pomijając Ciebie i Crossa nikt z panów swej obecności nie potwierdził ;)

Niulka, moim zdaniem drugi Twój wpis wywołał tylko niepotrzebny zamęt. Mnie osobiście chłopak by nie przeszkadzał, w 100% rozumiem dlaczego chcielibyście Go zabrać, tym bardziej, że nie podejrzewam abyście balowali do białego rana. Po drugie, to Wy jesteście za niego odpowiedzialni i wiecie co jest dla niego dobre, a co nie. To, że reszta uważa inaczej, nie zmienia chyba faktu, że nikt nie zabronił. Myślę, że wbrew pozorom, byłabyś zadowolona poznając "elytę" ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
>> Nie chodzi o to, że po zmroku nastaje czas rui i porubstwa
> Jak to nie, jak tak :P

Ale nie trzeba o tym pisać publicznie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boszsz, czy wszyscy muszą o tym wiedzieć? ;P ;P ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Boszsz, czy wszyscy muszą o tym wiedzieć? ;P ;P ;P

Chyba lepiej uprzedzić, coby zdziwka nie było w trakcie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A są tu jacyś ? Pomijając Ciebie i Crossa nikt z panów swej obecności nie potwierdził ;)"

Tak na prawdę dotychczas tylko Ruda, Kocio i Ciacho potwierdziły swoją obecność.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, z racji tego, że do jednej z w/w mam interes, też wpadnę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Cross, z racji tego, że do jednej z w/w mam interes, też wpadnę :)"

Łeeeeee. A ja myślałem że dla mojego towarzystwa. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba oczywiste, ten "interes" to tylko dodatkowy bodziec :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>zdziwka

jakoś mi się to inaczej skojarzyło w pierwszym momencie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak na stateczną matkę dzieciom miewasz dziwne skojarzenia. ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na "matkę dzieciom" się zgodzę, ale że niby "stateczną"? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stateczna czy nie skojarzenia i tak masz dziwne. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>jakoś mi się to inaczej skojarzyło w pierwszym momencie :P
Inaczej czyli jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, tam, za dużo byście chcieli wiedzieć ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@A są tu jacyś ? Pomijając Ciebie i Crossa nikt z panów swej obecności nie potwierdził ;)

A tu Ilona trzeba publicznie potwierdzić ;)
Przybędę na raty z Rumia city 17:00-19:30 i później 22:00-.... ale będę :D
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> A tu Ilona trzeba publicznie potwierdzić ;)
Pewnie, że nie trzeba, ale zawsze można :)
Nie ma co ukrywać, że im więcej deklaracji uczestnictwa, tym może więcej Forumowiczów zaszczycić swą obecnością :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem możliwe że masz rację ale jak ktoś ma wolną chwile i ochotę to przyjdzie :)
Tak więc zachęcając forumowiczów przyjadę na rozpalenie ogniska i na 2h wyskoczę na Tango argentyńskie i wpadnę znów co by kiełbaskię przekąsić z ogniska :D

P.S.
A chciałem niespodziankę zrobić i wyskoczyć z płomieni hehe :)
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy, że zatańczysz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś, dawno temu, była mowa o skokach przez ognisko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi, o nich nie tylko mowa była ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A odbyły się? Za wcześnie wyszłam, kurka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę optycznie ogarnąć to zatańczymy Kizombę Ilona ;)

https://www.youtube.com/watch?v=eI9yhLJbL5g&index=16&list=RD5Q_bWiB92gg
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A chciałem niespodziankę zrobić i wyskoczyć z płomieni hehe"
Zawsze możesz spróbować,czy ten portal działa w dwie strony;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Że się tak niektórym przypomnę z nienacka...
Na jednym z pierwszych ognisk bez wcześniejszej zapowiedzi przybyliśmy całym stadem tj z jedną sztuką małoletnią i naprawdę nikt złego słowa nie powiedział.
Fakt że byliśmy akurat po drodze i nie było innej możliwości a chciałam koniecznie być.
Przedstawiliśmy się, posiedzieliśmy dłuższą chwilkę i pożegnaliśmy się.
Dziecko nudziło się strasznie bo nie miało ani zajęcia ani tematów. A panowie pomilkli jakoś w obawie że przy dzieciach nie wypada używać łaciny i było trochę konspiracyjnie.
Ognisko fajna sprawa, ale akurat to nie jest dedykowane dla rodzin.
Aczkolwiek jak by ktoś przyszedł z dzieckiem bo by mu zależało to przeceż nikt by nie wygonił!! pewnie co najwyżej pilnował swojego języka który po % ma tendencję do nadmiernej rozwiązłości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z opowiadań starszyzny znam historię pierwszego ever forumowego ogniska. Tym bardziej zdziwiłam się, czytając powyższe reakcje.
Jednak po pierwsze, ekipa chyba już ciut inna, po drugie, ja jestem dziwna, po trzecie, nie mam dzieci więc się nie znam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Z opowiadań starszyzny...
___________ ^^^^^^^

No wiesz co...? image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja też jestem dziwna, bo dzieci nie chciałabym zabrać? Może dlatego, że w przeciwieństwie do Niulki, nie mam ich weekendowo, tylko cało tygodniowo i takie "wychodne" traktuję jak mały urlop od obowiązków i codzienności ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl ! Czy ja zawsze o Tobie tu prawie ? :P
Odpowiedź:
TAK :D

> Może dlatego, że w przeciwieństwie do Niulki, nie mam ich weekendowo
Podejrzewam, że właśnie dlatego, i dlatego nie widzę w tym nic dziwnego tudzież złego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uff, bo już zaczynałam czuć się jak wyrodna matka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro...jesteś normalną mamą a nie wyrodną:)
Przykro mi bardzo ale jedzenie ciastek ma swoje konsekwencje i niestety nie mieszczę się w strój króliczka;)w związku z powyższym nie pokicam tym razem z Wami ale do następnego ognicha zawezmę się i dokicam:D...bawcie się dobrze droga elyto i świeżynki również:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
E tam, ciemno będzie, nikt nie zauważy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie mieszczę się w strój króliczka

Zawsze możesz przyjść w stroju Glorii ;>

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl....pod warunkiem że Ty też;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powtórzę się:
To się rozumie samo przez się :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, przestań! Sadyl w takim stroju ! Buhaha ,:D
Chcę to zobaczyć! A nie, oczami wyobraźni już to widzę Lol :D:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem jedno...umarłabym ze śmiechu:)))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Chcę to zobaczyć!

Nie kuś... ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieładnie, dziewczęta, a ja myślę, że z tą piękną czerwoną parasolką Sadylowi byłoby do twarzy ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie jak Mary Poppins ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam się cieszę z braku dzieci na ognisku, bo
po 1. nie lubię dzieci,
po 2. byłam wychowana tak, że gdy dorośli pili i przeklinali to ja miałam swoje zabawki w drugim pokoju,
po 3. może nie jestem jakaś wielce dorosła ale irytuje mnie jak dziecko wtrąca się w rozmowę dorosłych swoimi 'złotymi myślami',
po 4. zwykle jest tak, że dziecko zaczyna w pewnym momencie jęczeć 'maaaaaamoooooo kieeedyyy idzieeeeemyy doooo dooomuuuuu'?,
po 5. będzie ciemno a w świetle ogniska i wśród tylu ludzi jeszcze ciemniej a nie chciałabym, żeby cokolwiek się komuś stało - ostatnie pare tragedii w tych okolicach powinny dać do myślenia.

No i mamuśki... czy to nie powinien być dla Was taki relaks, bez dziecka w ten dzień? Na co dzień się opiekujecie i martwicie o nie.
(Owszem wierzę, że na ognisku z dzieckiem też można się relaksować, ale to może przy innej okazji - jak Cross wspomniał - może kiedyś jakieś rodzinne ognisko i nie do godziń pózno nocnych)

Takie tam rozmyślania Rudej przed północą..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na chwile się odwróciłem od kompa a tu przybyło tyle wpisów , kurdes za dużo by czytac :( , pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mięczak :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy będę, czy się zdecyduję na przyjście, zależy czy moi znajomi nawiedzą mnie w piątek czy w sobotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie będę mogła przyjechać, ale bardzo postaram się następnym razem:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby ja ? a to czemu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda, przyszedł ten moment kiedy się z tobą zgadzam w 100% !!!

Niulka- nigdy nikomu wprost takich rzeczy nie mowię ale....jesteś pier***nięta. Jak można narażać 12-letnie dziecko na słuchanie wulgaryzmów, patrzenie na to jak ludzie piją a niektórzy się upijają (nie będę wytykać palcem :P ) ale oni mają do tego prawo bo są dorośli! nie odbieraj dziecku dzieciństwa zabierając je w miejsca dla dorosłych. Mam znajomą, która zabierała swojego 12-letniego syna ze sobą na spotkania towarzyskie...i pozwalała mu pić alkohol ale tylko kiedy ona widzi. Myślała, że jak przypilnuje w ten sposób dziecko i pokaże mu życie dorosłych to nauczy go w ten sposób życia... jak się później okazało syn wpadł w uzależnienie alkoholowe.
Takie zachowanie jak twoje jest skrajnie nieodpowiedzialne. jak można być tak głupią babą?!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Do tej pory myślałam, że ogniskowe spotkania są po to, aby poznać ludzi w realu. Godzina 17 w sobotnie popołudnie to nie jakieś nocne after party bez umiaru. Dalej nie widzę w tym nic złego.

A mianem pitolniętej powinnaś chyba określić swoją koleżankę, która pozwalała pić alkohol dziecku ! W życiu dzieciak by się nie napił w moim towarzystwie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie omieszkałam jej powiedzieć co myślę o takim sposobie wychowania ;) dla mnie tacy ludzie po prostu nie powinni mieć dzieci...albo powinny być im odbierane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ciacho, nawet nie będę czytać do końca twoich wypocin. Sama jesteś pi****nieta.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziewczyny, dajcie spokój - naprawdę warto ciągnąć ten temat???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciachozkremem napisałaś: ( ...)ale oni mają do tego prawo bo są dorośli!

Sądzisz, że dorosły, który jest wulgarny i nadużywa alkoholu ma do tego prawo i jest to jak najbardziej w porządku?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
czy wy jesteście poważne? skąd takie zacietrzewienie? w/g mnie temat obecności dziecka, dzieci, został wyczerpany. Każdy robi jak uważa.
Inna rzecz, że na podstawie tych wszystkich wypowiedzi, ja już raczej nie zawitam na tym ognisku, średnio mnie podnieca przebywanie w podpitym, przeklinającym towarzystwie, te niby flirty to bym pewnie jeszcze zaakceptował, ale nie tą resztę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
No, pięknie, ale się porobiło :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
hmmm ciekawe, że najwięcej w tym temacie mają do powiedzenia ci, którzy nie byli. Normalnie pijaństwo, orgie zbiorowe masakra.... Chyba nie na tych ogniskach byłam do tej pory ;-)
Ludzie ogarnijcie się, wyciągacie wnioski na jakiej podstawie? Część wpisów tutaj to żarty, część od osób, które nigdy tam nie były
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakie towarzystwo, takie zachowanie.

image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
> naprawdę warto ciągnąć ten temat???
Ja ciut zmieniłam problematykę :P

@ Tomek, nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorzucę coś od siebie coby oczyścić atmosferę i nie zniechęcić ludzi.Moje słowa skierowane do Niulki były jednym wielkim żartem i odpowiedzią na jej wyssane z palca bzdury.Wiele osób zapewne tak to odebrało:)....Byłam na ognisku,miałam okazję poznać przesympatycznych ludzi i spędzić miło czas bez wulgaryzmów i pijaństwa.Jeżeli ktoś uważnie czyta forum to chyba zorientował się że znaczna większość starych forumowiczów to ludzie na poziomie i ten poziom trzymają:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
@ inka-inka Jeżeli ktoś uważnie czyta forum to chyba zorientował się że znaczna większość starych forumowiczów to ludzie na poziomie i ten poziom trzymają:)
Niestety masz rację, nawet anonimowo nie ma się z kim tutaj pokłócić. Ech......Wasza umęczona i znudzona poprawnością tego forum- Trolica
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trolica przyjdź na ognisko. Będziemy się kłócić bez umiaru. ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie Mikronezja, nie warto.
W sumie skoro problem sam się rozwiązał ;)
mnie osobiście zszokował brak odpowiedzialnego myślenia...
ale może zakończmy temat dzieci na ognisku...przecież mamy się tam dobrze bawić a obecna atmosfera na forum (w tym wątku) wcale nie zapowiada dobrej zabawy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ciacho, trochę dzięki Tobie, co nie ? ;)

Inka, ja na poważnie odczytałam Twoje słowa o niechęci dzieci na ognisku, jednak jakoś nie przyszło mi do głowy, aby z tego powodu uznać Cię za bezduszną i rozpustną zołzę ;) Każdy ma prawo do swojego zdania i chyba należy je jako tako szanować ;)

Cross, a Tobie ciągle mało :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Cross, a Tobie ciągle mało :P"

Mnie? ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross - nigdzie nie idę. Ale już czuję jak w sobotę na forum będzie wiało nudą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
...w sobotę na forum będzie wiało nudą.

Ale tylko po południu, rano można szaleć ;) W ramach przygotowań do ogniska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cóż Ilona... nie czuję się ani mniej, ani bardziej odpowiedzialna za atmosferę biorąc pod uwagę wszystkich innych "winnych" tej dyskusji ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona...no dzięki że nie uważasz mnie za bezduszną i rozpustną zołzę:D
Dzieci uwielbiam ale uważam też że pewnych granic się nie przekracza szanując wolę innych:)...to tyle ode mnie i finito;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"@Cross - nigdzie nie idę."

Będziesz żałować 😊

Ponieważ z powodu braku entuzjastycznej reakcji Niulka odwaliła focha i na ognisku jej nie będzie, dyskusja na temat obecności na ognisku osób niepełnoletnich stała się bezzasadna. Proponuję więc żeby wszyscy w nią zaangażowani sobie odpuścili.

W kontekście podejrzeń o to jakoby po zapadnięciu zmroku na ogniskach dochodziło do pijaństwa, rui i porubstwa pragnę zauważyć że nieobyczajne zachowanie oraz spożywanie alkoholu w miejscach publicznych jest niezgodne z prawem. W związku z tym jako stały uczestnik ognisk dementuję wszelkie pogłoski o tym jakoby takie niezgodne z prawem sytuacje miały miejsce. 😉
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross, czy Ty na pewno wiesz, co to jest "ruja"? :P :P :P
Widzę, że to cytat z Sadyla ;) Nie zarejestrowałam wcześniej...
Oj, Sadyl - fuj, fuj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie wie, to mu Sadyl wytłumaczy :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross....... po zapadnięciu zmroku na ogniskach dochodziło do pijaństwa, rui i porubstwa pragnę zauważyć że nieobyczajne zachowanie oraz spożywanie alkoholu w miejscach publicznych jest niezgodne z prawem. .....może to nie były podejrzenia to mogły być marzenia he,he....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogły.

@Mikro owszem to był cytat z Sadyla. I wiem co to jest ruja. 😊
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też znam znaczenie słowa Ruja.......Dla tych ,którzy nie wiedzą wklejam objaśnienie (oczywiście z Wiki )
Ruja (gmina) Wikipedia, wolna encyklopedia
pl.wikipedia.org/wiki/Ruja_(gmina)
Ruja gmina wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie legnickim. W latach ... Według danych z roku 2002 gmina Ruja ma obszar 73,37 km²,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim właśnie znaczeniu użyłem tego słowa. 😉
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć! Witam Wszystkich TU obecnych.

Jako "zupełna świeżynka" mam ochotę dołączyć do Was na ognisko i poznać (jak mi się wydaje) sympatycznych ludzi.

Mam pytanie do organizatora/organizatorów: Drewno na opał załatwione, a co z kijkami do pieczenia kiełbasek? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno będziesz mile widziana. Kijki raczej we własnym zakresie. Choć nie wykluczam że ktoś się z tobą swoim kijkiem podzieli (zboczuchy bez podtekstów proszę 😉).
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> zboczuchy bez podtekstów proszę

I to się nazywa dobra znajomość Forumowiczów :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadylu, a mógłbyś zamieścić linka do mapki googla z znaczonym miejscem docelowym. Tak na wszelki wypadek żeby komuś na inną imprezę nie wejść i nie błądzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kocio, podjedź na samą górę wątku - w pierwszym zdaniu Sadyl zamieścił taki link, wystarczy kliknąć :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesooooo jak to daleko jest :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W odróżnieniu od Rudej Wrednej, będziesz Ruda Marudna ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda Wredna też bywa marudna :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, bardziej pasuje, bo się rymuje, Ruda Maruda ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och Mikronezja, ależ poezja :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnij otoju, w błyszczącej zbroi,
miedzy "elyte" foruma tegoż.
Okażże wszystkim, ze sie nie boisz
swojego wroga: Sadyla Złego ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Sadylu -Mój Ty wrogu
Zbroję mam, lecz nie przybędę
Bo gdy Ty przyjedziesz czołgiem
z mojej zbroi -puszka będzie.
Lecz pamiętaj,że nie wygrasz walki słownej z
gender-trollem,bo wiem,że Ty jesteś tchórzem,
który się Otojki boi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Schlebiasz sobie, gender-trollu ;]
Bitew słownych nie unikam.
Czas na uklepanym polu
dociec: ciota, czy kobita :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadylku-Krokodylku , Obraziłeś mnie!
Ty mnie naprawdę obraziłeś.
Sorry, ale nie chce mi się już dziś kłócić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Sorry, ale nie chce mi się już dziś kłócić.

Szkoda.. taka fajna okazja była... ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze może znaleźć się inny chętny do kłótni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam potyczka słowna wierszykiem pisana:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj-widzę,że nie tylko ja rano wstaję.
@ Graszka, temu Sadylkowi się chyba w głowie pomieszało.
To ja tu jestem po to aby się bezsensownie czepiać, nie on.
Sadyl " kradnie" mi moją forumową rolę.
To jest mój wróg najgorszy- gorszy niż Kargul.
PS. Kawa wypita-czas do pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy Forumowicz, pozwolicie, że przerwę Wam tę Sielankę poetycko - rozrywkową i wrzucę swoje trzy grosze do tematu:

http://www.youtube.com/watch?v=QADJMKpUgcY

http://www.youtube.com/watch?v=0AZf-S8GZXE

Tak na Dobry Dzień;-) Życzę udanej imprezy;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otoja, koniecznie musisz go zawołać, aby podszedł do płota, tak jak i Ty podchodzisz i wyjaśnić sprawę:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda Maruda... mi odpowiada :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W temacie kijków:
Poza zdekapitalizowanymi nieco kijkami, które obsługiwały poprzednie ogniska (Kocio: wśród nich są i Twoje! :) będzie nowy zestaw. Dzisiaj zrobiłem :D
Jutro tylko doczyszczę i naniosę nieprzywieralną powłokę węglanową na końcówki.
Zatem.. jaga.. nie martw się :)

@Art: Będziesz? Bo już chyba czas ten od dawien obiecany "wspólny toast" wznieść ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kijki też przyniosę dziś skoczę prze płot i coś się znajdzie w buszu :D
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl, toast chętnie, ale ten weekend niestety odpada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, uspokoiłeś mnie ;)
Suuuper! Kijki są, to kiełbaskę trzeba kupić.
Zatem do zobaczenia jutro! Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> do zobaczenia jutro!

Do zobaczenia :)

> Pozdrawiam

To już chyba jakaś choroba zakaźna jest..:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę , ale to nie a jakby co ( idę w zaparte )
no tak
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w ogóle mam wrażenie , że ostatnio wszędzie widzę same pozdrowienia :)) Zaczynam się w nich gubić ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze przestanac , ze skruszonąmina winowajcy siedzi gapiąc się w monitor , ale co mi tam , i tak pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od której będziecie pilnować dobytku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby od 17 ? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
16:00 jesteśmy umówieni po odbiór drewna. Na miejscu ok. 16:30-17:00
Cross zostaje i buduje ognisko. Ja muszę jeszcze skoczyć oddać przyczepę - zatem wrócę ciut później.

Piękna pogoda się zapowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie Wam pięknie...kurcze,że ten strój za ciasny;)...bawcie się dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie!

BTW: Skoro strój Glorii Ci nie odpowiada, może to przebranko? ;>

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl...litości nie masz!;)...ździebko gorąco by mi było;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
..a nie zimno ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr'ku - przyjdziesz na ognisko? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do tych co byli: Nie trzeba niczego pisać, bo wiecie.
Jedno z najbardziej udanych ognisk
Dzięki wszystkim !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl! Tobie zawsze się podoba :P

Czekam na zalogowanie się tych co dopiero się przeprowadzili ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. To było udane ognisko. Miałam okazję poznać bardzo sympatycznych ludzi. Dzięki za miłe przyjęcie "świeżynki" :)

~Ilonko, spokojnie. Zalogują się, a jak nie, to mam na nich namiary ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już nawet namierzyłam na mapie ;) także trzeba zorganizować najazd większą ekipą
I try to take one day at the time, but sometimes several days attack me at once...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ognicho było mega hiper udane :)

...tylko coś mnie dzisiaj głowa boli...to pewnie od tych kiełbasek :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadmiar kiełbasek często kończy się bólem głowy. 😉
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiełbasa z żubra tak ma :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z obietnicą .... tadam! jestem.

A swoją drogą ognisko, powiem krótko DUŻAAA RZECZ :)

Dzięki jeszcze raz wszystkim za super zabawę i atmosferę.
Mam, nadzieje, że jeszcze nie jedno przed nami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
..."
jaga
Potwierdzam. To było udane ognisko. Miałam okazję poznać bardzo sympatycznych ludzi. Dzięki za miłe przyjęcie "świeżynki" :)

~Ilonko, spokojnie. Zalogują się, a jak nie, to mam na nich namiary ;)
"...

AAaaaaaaaaaa.... nie wychodzę z domu !
Swoją drogą przed wszystkimi składam obietnice :) kolejnym razem będę miał największe kiełbasy ;) jakkolwiek to brzmi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Swoją drogą przed wszystkimi składam obietnice :) kolejnym razem będę miał największe kiełbasy ;) jakkolwiek to brzmi~

obiecanki macanki...
I try to take one day at the time, but sometimes several days attack me at once...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest udany wieczór :)
Czy afterparty odbyło się gdzieś? :))))

p.s.

Szybko się zawinęliście spod biedry więc zahaczyłem jeszcze o salsaclub na Żabiance :)
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Wszystkim,

Zgodnie z obietnicą jesteśmy już zalogowani.:)
Dzięki bardzo za super wieczór- mam nadzieję, że nie ostatni.
Następne spotkanie u nas.

Pozdrowienia dla wszystkich,

M.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahh ta salsa :P

no właśnie szkoda, że nie było afterparty :P

może byśmy kiedyś skoczyli na jakiś...dansing czy coś :D ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mat, wydawało mnie się, że afterparty na parkingu trwało wieczność ;) oczywiście, nie narzekam, broń boże ! :)

@Piotr, pamiętaj, że wiemy gdzie mieszkasz, a jeśli nie wiemy, to i tak Twój balkon znajdziemy ;)
Co do kiełbasy, nie uwierzę, dopóki nie zobaczę :P

@Martioszka, pewnie, że nie był to ostatni raz, co najwyżej przedostatni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ilona
..." @Piotr, pamiętaj, że wiemy gdzie mieszkasz, a jeśli nie wiemy, to i tak Twój balkon znajdziemy ;)
Co do kiełbasy, nie uwierzę, dopóki nie zobaczę :P ..."

Haha ! jak już zaczniecie poszukiwania to dajcie znać ... :) ale będzie ubaw jak będziecie organizować imprezę pod każdym balkonem w mieście ;) W sumie... chętnie dołączę :) Nie wiem tylko jakie stanowisko przyjmą mieszkańcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*** ZDJĄTKA ***

Pierwsza seria zdjęć (z aparatu Crossa) jest dostępna do ściągnięcia stąd: http://sadyl.vot.pl/docs/Ogn150425a.zip (ok. 13,5MB).
Za chwilę wyślę hasełko "starym" Forumowiczom, do których mam adresy mailowe.

"Świeżynki" poproszę o kontakt na priv i podanie mi adresu. Nie wysyłam hasła przez portal trojmiasto.pl, sms-em, telepatycznie, gołębiem pocztowym ani w żaden inny sposób :)

Być może jutro uda mi się zdobyć zdjęcia z aparatu Takiego Tam.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BTW: byłem na wizji lokalnej. Wszystko ok. Służby porządkowe wywiozły śmieci. Został tylko pestkowy chlew po jednej z Forumek ;]
Po naszym ognisku jest ślad. WIdać, że było tu ognisko i to całkiem spore.
W drugim, "starym" miejscu wygląda, jakby ktos może ze dwie popielniczki opróżnił :D Aż szkoda, że dla takiego maleństwa musieliśmy miejsce zmieniać :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla wszystkich uczestników ognicha za super nieprawdopodobne towarzystwo .

Dla odprowadzających i przyprowadzających mnie (wiadomo o kogo chodzi:) ) wysyłam buziola,czułam się bezpieczna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie poczułam się obrażona za oskarżenie mnie o zrobienie chlewu... na szczęście nie tylko ja jadłam ten słonecznik.. uffff :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@RudaMaruda:

Wiem, ze nie tylko Ty, ale głównie! ;)
Jak bonie dydy.. na kolejne ognisko kupię wiadro słonecznika ŁUSKANEGO (dla smaku) i długopisy do składania (dla zaspokojenia anankastycznego nawyku manipulacyjnego :D

Pogonimy złożone długopisy i kolejne ognicho będzie za free :D

--
btw: u Was też jest burza? Pierwsza w tym roku?
Boszzz... trawnika mi trzeba :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To życzę smacznego, bo ja łuskanego nie jadam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że nikt nie wpadł na to, żeby Rudej podstawić jedno z wiader do gaszenia ogniska - śmiało mogła je zapełniać łuskami :>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasne, siedzę na powietrzu i będę celować do wiadra - dobry żarcik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lubię dobre żarciki ;)
P.S. Ruda, nadal nie wiem, jak to się stało, że masz aż 6 futrzaków - powiesz kiedyś? :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Obejrzałam fotki. Wyszły bardzo naturalnie (w końcu były robione z zaskoczenia). Mnie się podobają. Dobra robota CROSS :)

Sadylku, a Ty się nie czepiaj ;) Jeżeli będziesz potrzebował namiar do Takiego Tam, to posiadam Jego wizytówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> posiadam Jego wizytówkę.

Chcesz mi zaimponować? :>
Też ją mam i skorzystałem :) - stąd info, że jego zdjęcia będą prawdopodobnie jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Jaga
Obejrzałam fotki. Wyszły bardzo naturalnie (w końcu były robione z zaskoczenia). Mnie się podobają. Dobra robota CROSS :) Sadylku, a Ty się nie czepiaj ;) Jeżeli będziesz potrzebował namiar do Takiego Tam, to posiadam Jego wizytówkę.

Pfff.... ja też mam :)

@CROSS
Dobre fotki :)

@~Edyta
Jakoś tam specjalnie odprowadzać to Ciebie nie trzeba było :) Doszłaś sama więc jest ok :) a poważnie mówiąc to ciesze się, że czułaś się bezpiecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Doszłaś sama

Jednak.. ruja i porubstwo ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahahaha.... ok lekki edit :)

Doszłaś sama do DOMU :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> lekki edit

Oj tam.. Blond rozpustnica z wisienką (a nawet dwiema;) się nie odzywa, to w zastępstwie ja muszę świntuszyć ;]
Mam nadzieję, że nikt urażony się nie poczuł, szczególnie: moja sąsiadka Julietta :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyl a widziałeś jak blondyna się świeci na zdjęciach?:D normalnie blask włosów prześwietlił każde zdjęcie ze mną :D haha

poza tym świntuszę tylko czasami :D i sam jesteś rozpustnik :P o! (ale ci pojechałam! hu hu :D )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross, @Sadyl, wielki szacun za organizację.
Mi osobiście miejscówka się bardzo podobała. Z jednej strony park, z drugiej jeziorko. Pogoda dopisała, towarzystwo też, więc co więcej można chcieć?
Ognisko było śliczne samo w sobie. Były ławeczki dookoła i było,cieplutko.
Można było przyjść, posiedzieć przy wielkim ognichu i patrzeć jak ogień drobinkami świetlistymi ulatuje ku niebu! Było naprawdę ślicznie :)
I dzięki @Mat owi była muzyczka z radyjka i były tańce i swawole :)
I kiełbaski były a sadyl zrobił naprawdę profesjonalne widłaki do kiełbasek.
Po prostu dla każdego coś dobrego! Warto być chociażby na chwilę, posiedzieć sobie w takich pięknych okolicznościach przyrody.
Podobno lisek był, i jakaś kaczka na nas z jeziorka kwakała.
Coś niesamowitego :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pięknie ujęte w prostych słowach :)
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tak o mnie,bezemnie? Oczywiście Sadylku że nie jestem obrażona- na Ciebie , w życiu:)))
Piotr ja zawsze dochodzę :)))
ale w tym przypadku nie chciałabym skończyć jak Wieczorek,różnie to bywa.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za miłe towarzystwo i też potwierdzam , ze było to udane ognisko , zdjęcia jutro dotrą , sam dopiero dotarłem do domu i dlatego dopiero teraz je zgram , bez zdrożnych mysli , a zresztą mogą być zdrożne , po prostu pracowałem i dopiero teraz dotarłem do domu
Zostane zapewne wreszcie zbesztany , ale i tak sobie pozdrowię wszystkich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe...
To się nazywa after-party :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
After-party to miał Nudi, jak po ognisku zniknął na kilka dni, grając na Molo :D

Z Takim Tam jestem umówiony na jutro wieczór na odbiór zdjęć.
Jak tylko będą, wrzucę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie zapomnij pozdrowić TakiegoTamFenicjana ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Z Takim Tam jestem umówiony na jutro wieczór na odbiór zdjęć.
Jak tylko będą, wrzucę"

Nieśmiało pozwolę sobie zapytać gdzie są te obiecane zdjęcia?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są poddawane selekcji ;) I dopiero potem będą udostępnione uczestnikom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, z racji słusznego wieku, który to był przedmiotem wczorajszego wątku w "Poznajmy" się, myślę, że Sadyl po prostu... zapomniał ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@μ:

Co prawda peselozę mam już znacząco zaawansowaną, ale akurat o zdjęciach pamiętałem. Końcówka kwietnia to był czas ostrego PITolenia... a wczoraj byłem wyjechany ;)
Zdjęcia będą dzisiaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*** ZDJĘCIA 2 ***

Zdjęcia z aparatu Takiego Tam, podzielone na dwa pliki, dostępne są tutaj:
http://sadyl.vot.pl/docs/Ogn150425b.zip (28 MB)
http://sadyl.vot.pl/docs/Ogn150425c.zip (27 MB)
Hasełko to samo, jak do zdjęć z aparatu Crossa
Dużo jest niewyraźnych, ale usunąłem jedynie te najbardziej skopane, na których nie było widać zupełnie nic :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli jakie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było być, znałbyś i hasełko :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duszą byłem z wami ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A miałam wrażenie, że ktoś ciągle za mną stoi, a to byłeś Ty! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa , jak czułaś mrowienie tu i ówdzie oraz motylki w podbrzuszu to pewnie byłem ja :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej ciarki na plecach! ;P ;P ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
EEEeee to tylko garb tobie rośnie ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świnia :P

wdr'ku, potrzebny jesteś na HP, w wątku vi, vol.6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Panowie ;-) za kolejne fotki.
Może powtórka z rozrywki w niedalekiej przyszłości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością :D
Jak to Ilona pisała: nie jest to ostatnie ognisko a co najwyżej przedostatnie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze , że usunąłeś a tak ogólnie to tylko swoje widziałem i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie otrzymałeś hasełka do pozostałych fotek? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie , chyba , ze juz jest , nie sprawdzałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli podałeś maila Sadylowi to na pewno dostałeś. Sprawdź pocztę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaraz się przejdę, tylko założę frak , chwilowo wylazłem z wanny .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadasz frak w garderobie? Elegancki mężczyzna z Ciebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po pra pra pra dziadku , takie dziwactwo rodzinne :D a tak na poważnie to mam tylko garnitury i jakis surdut :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Surdut dobra rzecz. A żupan też posiadasz? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie , nie gram w sztukach a strój dawno wypadł z mody:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale na bal karnawałowy byłby jak znalazł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze, zupełnie się zagapiłam z ogniskiem ;(
wszystko przez tą przeprowadzkę ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć kosmitko, dawno Cię nie było:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Kosmitko :) Ognisko będzie na pewno, słyszałam coś o 6 czerwca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ zasiedziałaś się w tym kosmosie;)...witaj na Ziemi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmos wciąga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna dziura ją troszkę pochłonęła;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka, dopiero teraz się okaże czy pochłonęła mnie czarna dziura czy jestem na drodze mlecznej ;)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry