Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ODRADZAM wątek zamknięty Byłam z 20 miesięcznym dzieckiem na WIZYCIE ADAPTACYJNEJ - trwała 2 minuty,...
~Basia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Wszystko świetne! wątek zamknięty Wszystko jest świetne. Przez miesiąc chodzenia do tej szkoły nauczyłem się...
~Michał
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Polecam wątek zamknięty Decyzję o zapisaniu się na kurs podjełam spontanicznie :) Bardzo się cieszę,...
~ANNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Bez rewelacji wątek zamknięty Zawsze po pizzy w telepizzy mam rozwolnienie :/ nie wiedzieć czemu, moze...
~Alina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam OSK "Jankar", gdyż genialnie naucza przyszłych...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

TOTALNA PYRANOJA!! :) wątek zamknięty Megaodjazd. Odwiedziłem dziś lokal z moją 3letnią pociechą i tak dobrej szamy...
~Iga,Tala & Biedrona Team
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Rzenująca obsługa wątek zamknięty Obsługa komisu fatalna, facet wyskakuje z krzykiem, że się samochód ogląda,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Zdałam za PIERWSZYN RAZEM !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła nowa, ale instruktorzy doświadczeni, od samego początku byłam...
~Kawka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

matka - opinia wątek zamknięty nie polecam tego zlobka !!! zdzieraja kase jak tylko sie da brak opieki nad...
~matka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

bardzo fajny basen wątek zamknięty bardzo fajny basen
~nieważne
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Polecam w 100 % wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK JANKAR oraz instruktora Darka! Jestem w totalnej...
~Mała
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

fatalna obsługa wątek zamknięty Kilka razy odwiedziłam smakosza - pierwszy raz myslałam ze to zły dzień...
~julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Perfekcyjna szkoła jazdy ! do egzaminu praktycznego podchodziłem 6 razy ;/...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Mateusz - opinia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porzadku . Była jedna poprawka ale wszystko było...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Afrojack637 - opinia wątek zamknięty Owa firma oferuje tani druk ulotek reklamowych, dla mojej firmy był to...
~Afrojack637
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Legal Salutaris -Polecam wątek zamknięty Godna polecenia zarówno ze względu na porady prawne, kompleksowo wyczerpujące...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

polecam bywąjacym w okolicy wątek zamknięty Za pierwszym razem się rozczarowałam, okazało się jednak że niedosmażone...
~nowa stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Zabieg wykonany w higienicznych warunkach, co jest dla mnie bardzo ważne...
~Sylia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Fantastyczna firma. Trafiłem do nich zupełnie przypadkiem, a teraz będę...
~janekmi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

mama - opinia wątek zamknięty Przedszkole jest rewelacyjne, opieka super, Panie wkładają wiele serca w...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376111

postów

290180

wątków

do góry