Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam! nowy temat Bardzo polecam szkółkę OSK Vektra. Dziś zdałam prawo jazdy kategorii B za...
~Michalina
-

ostatnia odp. 40 minut temu

dodano: 22 maja 2019

- opinia nowy temat Jedzenie pyszne, miła swobodna atmosfera, ogródek dla dzieci do zabawy to tez...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

... chce się wracać nowy temat Szukając salonu w pobliżu miejsca zamieszkania, znalazłam... I trafiłam w...
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 godziny temu

Dziękujemy za wspaniałą dekorację ślubną :) nowy temat Chcielibyśmy z mężem podziękować za wspaniałą dekorację Kościoła, sali...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 5 godzin temu

Naprawa instalacji pomiędzy zaworem a kotłem nowy temat Szybka, sprawna, fachowa i bardzo czysta naprawa nieszczelności gazowej....
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Polecam nowy temat Szczerze polecam tą placówkę. Doceniam nie tylko samą ofertę edukacyjną ale...
~Natalia Wit.
-

Polecamy nowy temat Jak najbardziej polecamy - wszystko ok: kontakt, oferta i załatwienie całości...
~Karol Waszkinel
-

Powiększenie piersi implantami nowy temat Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką piersi:D i to jakich:D...
~szczęśliwa posiadaczka biustu
5

dodano: 23 lutego 2018

JK - opinia nowy temat Świetne produkty, które służą na długie lata
~JK
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

- opinia nowy temat Pan Rafał najlepszy instruktor w Trójmieście ! Polecam
~anonim
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Odradzam ! nowy temat Pan Rafał nie wywiązał się z umowy, pobrał zaliczki, których nie zwrócił,...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

grażynka - opinia nowy temat Bardzo dobry laryngolog; rzeczowy, konkretny i bardzo sympatyczny.Bardzo...
~grażynka
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

Katarzyna - opinia nowy temat Spotkałam sie z karygodnym zaniedbaniem czy niedopatrzeniem . Opinia dotyczy...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 14 maja 2019

posiłki dietetyczne do polecenia z ręką na sercu nowy temat Z synem już od jakiegoś czau zastanawialiśmy się nad dietą . Ale jak tu...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

Deratyzacja obiektu nowy temat Patrol w nazwie chyba nie wziął się bez kozery :) Szybka reakcja i szybkie...
~Alex
1

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 9 maja 2019

Brak profesjonalizmu nowy temat Zostalam wprowadzona w błąd w kontekście leczenia wady zgryzu - brak...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

super as taxi nowy temat Dziękuję za sprawną, szybką i miłą obsługę.Dawno już nie spotkałam tak...
~ka2018
1

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 29 grudnia 2018

profesjonalizm - delikatność - siła nowy temat Serdecznie pozdrawiam uprzejmych Panów z firmy Bullet-Trans, którzy za...
~Elżbieta z Osowej
1

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 21 maja 2019

jestem na TAK! nowy temat Dzięki Pani Agacie przeszliśmy przez projekt i teraz zaczynamy remont wiedząc...
~anonim
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

100% polecam! nowy temat Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera i rzetelnie wykonana praca...
~Marzka :-)
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
335412

221722

wątków

do góry