Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia nowy temat Jestem wdzięczna kancelarii RIO za pomoc i doradztwo i fachową obsługę...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 minut temu

dodano: 29 listopada 2020

Zuza - opinia nowy temat Bardzo pomocni! Miałam duże problemy z kręgosłupem, bolało tylko okresowo ale...
~Zuza
2

ostatnia odp. 57 minut temu

dodano: 17 września 2020

Wilecka - opinia nowy temat Wspaniali rehabilitanci, polecam po urazie. Postawili mnie na nogi już...
~Wilecka
1

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 27 października 2020

Jan - opinia nowy temat Moja wizyta w tut.salonie Suzuki Motor Centrum przebiegła pomyślnie. Na...
~Jan
1

ostatnia odp. 2 godziny temu

Magda - opinia nowy temat Niestety nie jestem zadowolona z tego żłobka. Panie się zmieniają, dyrektorka...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

Katarzyna - opinia nowy temat Bardzo serdecznie dziękujemy panu Markowi i pracownikom firmy MWR Marek...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

Tadeusz - opinia nowy temat Zamówiłem golonkę z dostawą była tak wysuszona w mikrofali że może 20%...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 24 listopada 2020

Igorek - opinia nowy temat Super lekarze. Super podejście do zwierzaków. Odpowiedzą na każde pytanie...
~Igorek
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Piotr Walenda - opinia nowy temat Polecam- 30 lat doświadczenia , robili dla nas impreze integracyjną na zamku...
~Piotr Walenda
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

Brak poszanowania godności człowieka...Jednak służba zdrowia kuleje, c.d. cz. 3. nowy temat Dopiero pomogła mi jedna kobieta, widać, że osoba z dłuższym stażem pracy,...
~Barbara
1

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Karina - opinia nowy temat Niezwykle utalentowany i kreatywny zespół profesjonalistów, który z...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Osoba - opinia nowy temat Z czystym sumieniem polecam tą kwiaciarnie! Bukiety są piękne, robione od...
~Osoba
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

Daniel - opinia nowy temat Korzystałem z wynajmu nieruchomość z tym biurem, zależało mi abym wprowadził...
~Daniel
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Aneta - opinia nowy temat Polecam współpracę przy wynajmie mieszkań z Panem Pawłem. Nie bajeruje i zna...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Rozczarowana - opinia nowy temat Nie polecam tej firmy, chyba że wrogowi. Zero profesjonalizmu. Projektant...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

Agnieszka i Adam - opinia nowy temat Jeśli będziesz chciał wziąć kredyt hipoteczny i będziesz szukał doradcy...
~Agnieszka i Adam
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 28 listopada 2020

Mariusz - opinia nowy temat Super ekipa! Punktualnie, sprawnie, miło. Dobra cena. Bardzo polecam!
~Mariusz
-

Daria - opinia nowy temat Polecam z ręką na sercu! Załatwianie spraw dotyczących mieszkania, w moim...
~Daria
-

Daria - opinia nowy temat Pan Mecenas jest bardzo pomocny. Dał się poznać jako osoba bardzo...
~Daria
-

Kasia Pulawski - opinia nowy temat Doskonale jedzenie z obsługa kelnerska i kucharzem w domu! Było pysznie,...
~Kasia Pulawski
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
330575

241821

wątków

do góry