Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajne biuro i fajni ludzie - polecam nowy temat Wystawiałam z nimi swoje mieszkanie na wynajem, bardzo szybko udało się...
~Paulina
0

ostatnia odp. 9 minut temu

dodano: 18 października 2018

Książka sanepidowska nowy temat Nie polecam tej opcji czekalam długo na orzecznika i gdy wkoncu miała być...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 22 minuty temu

dodano: 16 października 2018

Wdrożenie strony www nowy temat Gorąco polecam! Nasza współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie.
~Norbert
1

ostatnia odp. 47 minut temu

dodano: 19 września 2017

Polecam!!! nowy temat Profesjonalna obsługa, bardzo miłe przyjęcie i szybkie załatwienie sprawy....
~Anna
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

Egzamin zdany za 1 razem nowy temat Dzisiaj rano miałem egzamin praktyczny i udało się zdać za pierwszym razem !...
~Mateusz Gajewski
0

karygodne praktyki i zachowanie fedex ! nowy temat Podejmują przesyłki jak leci, jeśli wszystko jest ok i uda się przewieść...
~Paulina
0

Najlepsza poczta kwiatowa nowy temat Korzystałem z usług Laflory już kilkukrotnie i zawsze spisywali się na medal....
~Karol
1

dodano: 7 stycznia 2018

SOR nowy temat Chciałabym pewnie jako kolejna osoba skrytykować SOR szpitala w Gdyni. Jestem...
~Kasia
0

ostatnia odp. 4 godziny temu

Kreatywnie i ze smakiem nowy temat Zlecałem im przygotowanie aranżacji mojego mieszkania. Myślę, że sprawili się...
~Zenon
0

Polecam ! nowy temat Bardzo miła obsługa i biurze , wykłady na wysokim poziomie. Bardzo poleam...
~Julia
0

Super miejsce nowy temat Bardzo mile spędzony czas na relaksującym masażu stóp. Od samego wejścia czuć...
~Alicja
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Polecam jazdy z Arturem nowy temat W GD prawko jeździłam z Arturem. Instruktor rzetelny, kompetentny i...
~Alicja
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Koszmar nowy temat Po raz kolejny dałam się zwieść. 30 km w strasznych korkach dojazd do salonu...
~Olga
0

ostatnia odp. 8 godzin temu

Warszawa - Gdynia nowy temat Nie ukrywam, ze namiar do odadoz otrzymalam od znajomego z Gdanska. Panowie...
~Kamila Gostek
0

ostatnia odp. 12 godzin temu

dramat nowy temat Do morza bardzo daleko, bez auta nie ma opcji. Pokój malutki, każdy sobie...
~ania
0

ostatnia odp. 13 godzin temu

maxnet - znow polecam nowy temat zmiana sprzetu na laczu swiatlowodowym, przesiadka z 2 cisco 7301 na mikrotik...
~kramer
1

dodano: 17 października 2018

super salon polecam! nowy temat Super obsługa!!! Panu Robertowi Bardzo dziękuję za śliczny kolor.Wyszedł...
~Żania
0

Nie polecam nowy temat Lekarka wykonujac usg krzyczala na i tak wystraszonego i przerazonego psiaka....
~Ja
0

Codowne przedszkole, opieka na najwyższym poziomie ! nowy temat To przedszkole o którym marzy każdy rodzic i dziecko ! Bardzo się bałam jak...
~Izabella
1

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 8 lutego 2017

Obsługa fatalna!!!! Nie kupujcie w tym sklepie!!! nowy temat 15 września zamówiłam 2 lampy. Jedna była w magazynie, drugą trzeba było...
~Hania
2

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 16 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
326603

214468

wątków

do góry