Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam nowy temat Najlepszy PUB w Gdyni Miła obsługa, pyszne drinki i domowy klimat
~Krzysiek
0

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Szkoła Policealna nowy temat ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!!! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie....
~NOVA
22

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 13 lipca 2017

nie polecam nowy temat Nie polecam. Czekałam na dostarczenie pizzy ponad 1,5h, a gdy zadzwoniłam do...
~A.
1

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 15 sierpnia 2018

nie polecam !! nowy temat Byłem 10.08.18 na strzyżeniu męskim po godzinie 17 u młodej dziewczyny...
~Kacper
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 19 sierpnia 2018

KK Lingua to najlepszy wybór nowy temat Uczestniczyłam w kursie przygotowującym do egzaminu CAE i jest to szkoła...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

Warto !!! nowy temat Jestem osobą której do tej pory wydawało się że nigdy nie nauczy się jeździć....
~Magda
0

ostatnia odp. 7 godzin temu

Fajna firma nowy temat Polecam. Na początku troche się balem, wiele się słyszy na temat pożyczek pod...
~Darek M.
0

ostatnia odp. 8 godzin temu

Gorąco polecam! nowy temat Serdecznie polecam szkołę jazdy-Delta z wiadomych względów: -wykwalifikowani...
~Weronika Zuzanna Czarnowska
0

ostatnia odp. 9 godzin temu

Najlepszy escape room w Gdańsku nowy temat Urządziliśmy wieczór kawalerski w Escape Gdańsk, lokal ma świetną...
~Kawalerski
0

ostatnia odp. 13 godzin temu

On The Rocks Bar - Polecamy! nowy temat Bardzo profesjonalna obsługa barmańska, przepyszne drinki, super pokaz...
~Jakub
0

ostatnia odp. 14 godzin temu

Usluga prawnicza nowy temat Miałam przyjemność korzystać z usługi prawnej mecenasa Bartosza...
~Ewa
0

ostatnia odp. 14 godzin temu

Wesela nowy temat Byłem na weselu gościem kompletny brak wentylacji i klimatyzacji temperatura...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 16 godzin temu

Polecam! nowy temat Serdecznie polecam Pana Adriana jako masażyste! Około 2tyg temu to była moja...
~Dorota
1

ostatnia odp. 17 godzin temu

Wspaniała Szkoła! nowy temat Jestem bardzo zadowolona z kursu! Miałam super nauczyciela - Pana Marka,...
~Daria
0

Polecam nowy temat Wczoraj byliśmy w Kolorowych Talerzykach. Jesteśmy pod silnym wrażeniem....
~Basia z Warszawy z rodziną
0

Kabaret wliczony w cenę nowy temat Osoby, oceniające pizze na 6 najwidoczniej jeszcze nigdy nie jadły naprawdę...
~Tomasz
0

ostatnia odp. 18 godzin temu

Dokończenie nowy temat Było tam co prawda kilka akwariów z rybka i, niektóre były ciekawe ale...
~Łukadz
0

ostatnia odp. 20 godzin temu

Tragedia nowy temat Masakra jakaś. Co to wogóle jest? Same plansze i wypchane rozpafajace się...
~Łukasz Kaszak
0

ostatnia odp. 20 godzin temu

super impreza nowy temat Rzeka nie tak trudna jak opisuje przewodnik. Spora ilość zwalonych drzew...
~Paweł Pawlus
0

ostatnia odp. 21 godzin temu

SKANDAL nowy temat Notorycznie ta sama sytuacja a mianowicie czas dostawy. Jestem wyrozumialym...
~Grzechuu
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 28 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
323982

211824

wątków

do góry