Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriela - opinia nowy temat Od lat często gościmy w Klipprze (zimą też) i zawsze jesteśmy bardzo...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 15 minut temu

dodano: 19 września 2020

szybka reakcja na reklamację nowy temat Dziękuję ERGO-hestii za szybką i sprawną reakcję na reklamację w sprawie...
~Zbigniew Podczaski
1

ostatnia odp. 15 minut temu

dodano: 20 listopada 2018

Michał - opinia nowy temat Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera
~Michał
1

ostatnia odp. 30 minut temu

dodano: 23 września 2020

Piotr - opinia nowy temat Obsługa transakcji najmu mieszkania przebiegła profesjonalnie, sprawnie. Pani...
~Piotr
-

ostatnia odp. 45 minut temu

Darek - opinia nowy temat Sprzedajemy drugą nieruchomość w waszej firmie i jesteśmy zadowoleni z...
~Darek
-

ostatnia odp. 51 minut temu

Katarzyna - opinia nowy temat Bardzo polecam Panią Roksanę Korzeniowską. Współpraca przebiegła niezwykle...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

Dominika - opinia nowy temat Polecam! Oprocz podpisu pod dokumentami nic nie musiałam załatwiać i o nic...
~Dominika
1

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 22 września 2020

Anna Kurkiewicz - opinia nowy temat Firma bardzo szybko przystąpiła do realizacji zamówienia. Pomiary - na...
~Anna Kurkiewicz
1

ostatnia odp. 3 godziny temu

Kasia - opinia nowy temat Jestem baaaardzo zadowolona z wizyty w salonie. Po raz pierwszy wyszłam od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

TomStar - opinia nowy temat Wszystko bardzo smakowało, zarówno krem z pomidorów jak i każdy z trzech...
~TomStar
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

Norbert & Iwona - opinia nowy temat Polecam współpracę z Panią Katarzyną Krawczun z gdyńskiego oddziału. Pełen...
~Norbert & Iwona
-

ostatnia odp. 14 godzin temu

Dominika - opinia nowy temat Pan Mariusz jest świetnym doradcą finansowym ! Wnioskowanie o kredyt i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 14 godzin temu

Dagmara - opinia nowy temat Miałam niewypowiedzianą przyjemność krótkiej (i to jest plus) współpracy z...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

Lexie - opinia nowy temat Mimo małej dyspozycyjności udało się znaleźć dla mnie grupę. Pani lektor też...
~Lexie
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Marta - opinia nowy temat Wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania, elastyczność w doborze terminu...
~Marta
-

Krystian - opinia nowy temat Super szkoła, profesjonalne podejście do ucznia, w bardzo krótkim czasie...
~Krystian
-

Kamil - opinia nowy temat Bardzo polecam szczególnie osobom chcącym przełamać barierę językową w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

Anonim - opinia nowy temat Cudowne Pani kierowniczki, piękny uśmiech Pani Patrycji
~Anonim
-

Nieznany - opinia nowy temat Nigdy w życiu tak miło nie spędziłem czasu na nauce języka obcego....
~Nieznany
-

Zadowolona klientka - opinia nowy temat Super szkoła, profesjonalna obsługa, świetne zajęcia i super lektorzy. Na...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
328834

239286

wątków

do góry