Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobrej jakości pieczywo. nowy temat Od wielu lat jestem stałym klientem. Ceny może nie jak w markecie ale za...
~Roman
1

ostatnia odp. 53 minuty temu

dodano: 5 czerwca 2019

Trenująca przez 6 lat w klubie - opinia nowy temat Polecam, mega atmosfera, trenerzy miodzio - pełen wachlarz! Każdy z trenerów...
~Trenująca przez 6 lat w klubie
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Władysław - opinia nowy temat Dla mnie w brażny nieruchomościach jest tylko jedna osoba w Trójmieście - Pan...
~Władysław
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Iwona - opinia nowy temat Totalnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Za tę cenę domy są naprawde...
~Iwona
1

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Wojtek - opinia nowy temat Mało zawracanie głowy a dużo efektów - polecam
~Wojtek
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Karol - opinia nowy temat Wymiana opon w Lagunie. Dodatkowo free sprawdzili zawieszenie. Polecam
~Karol
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

Dorota - opinia nowy temat Gorąco polecam. Osobą prowadzącą sprzedaż mojego mieszkania była Pani Beata...
~Dorota
1

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 20 marca 2020

Ewa - opinia nowy temat Polecam Apartament Nieruchomości a zwłaszcza Panią Jolantę Sędłak z czystym...
~Ewa
1

Damian - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej właśnie szkoły. Oprócz zajęć...
~Damian
-

Urszula Nawrocka - opinia nowy temat Mam bardzo dobre zdanie na temat Sklepu meblowego Agata . Miła obsługa ,...
~Urszula Nawrocka
-

Tomek - opinia nowy temat Cała transakcja przebiegła OK. Koszty, dostawa, montaż- wszystko wg. umowy....
~Tomek
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

Daria - opinia nowy temat Kancelaria z bardzo profesjonalną obsługą prawną. W trakcie rozmowy klient...
~Daria
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

Kaśka - opinia nowy temat Bardzo profesjonalna firma. Szeroka gama produktów, doskonała obsługa, bardzo...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 23 godziny temu

Monika - opinia nowy temat Fantastyczne podejście do klienta, Pani Mecenas wzbudza zaufanie, jest...
~Monika
-

ostatnia odp. 23 godziny temu

Krzysiek - opinia nowy temat Jeżeli chcesz ubezpieczyć samochód to tylko tutaj.Pan Hubert profesjonalnie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

Mietek w212 - opinia nowy temat Precyzyjnie spasowane mojego mietka części nawet zamienniki na które się...
~Mietek w212
-

dodano: 2 kwietnia 2020

Magdalena - opinia nowy temat Polecam Pana Karola Sawerskiego eksperta finansowego. Pan Karol zawsze...
~Magdalena
-

Omijać szerokim łukiem nowy temat Jestem wykonawcą mebli i nieszczęśliwie trafiłem na tego człowieka. Wykonałem...
~Jonatan Widawski
2

dodano: 16 listopada 2018

Joanna - opinia nowy temat Serdecznie polecamy Pana Daniela - najlepszy Specjalista ds. kredytów. Szybko...
~Joanna
-

Wojciech - opinia nowy temat Pozytywne i konkretne ,nudzi zaufanie
~Wojciech
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
323721

233721

wątków

do góry