Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jsb construction nalepsza obsluga nowy temat Szybka i fachowa obsługa. Montaż 1 dzień. Miła obsługa.
~Chojnice Wróblewskiego 15
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 13 października 2019

Basia - opinia nowy temat Czytanie zawsze stanowiło duży problem dla mojej córki, a lektur było dla...
~Basia
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 1 października 2019

Tragedia - Nie polecam! nowy temat Niestety, pomimo tego, że byliśmy stałymi klientami i zawsze polecaliśmy...
~Byli klienci
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 30 września 2019

Tomasz S - opinia nowy temat Najlepsze Gabinet Fizjeterapii w Trojmiescie. Polecam.
~Tomasz S
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

Jestem zadowolony nowy temat Mimo niezbyt dobrych opinii jestem zadowolony z usług tego salonu. Niedawno z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

Tragedia nowy temat Nie polecam. Zamówiłam pizze ktora była zimna przesmarowana koncentratem...
~.
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

Zdecydowanie polecam nowy temat Najsolidniejszy Deweloper w trójmieście :-)
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

Szczerze polecam nowy temat Serdecznie polecam to biuro nieruchomosci. Mega profesjonalne podejscie,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 14 godzin temu

polecam!!!!! nowy temat Przygotowanie praktykanta w kwestii teoretycznej oraz praktycznej 100%....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 12 października 2019

fotografia od podstaw - warto było nowy temat dwa dobrze spędzone dni w sympatycznym towarzystwie i miłej, spokojnej...
~Hanna
-

Zadowolony klient :) nowy temat Profesjonalna podejście do sprawy. Szybko, dobrze i naprawdę dobra cena....
~Daniel
-

nie polecam nowy temat Szczerze nie polecam, wlasciciel bardzo nieuprzejmy a wrecz wulgarny. Liczy...
~sylko
-

Polecam !!!!! nowy temat Witam. Warsztat taki jakiego oczekiwałam Super kontakt, fachowa i szybka...
~Patrycja
-

Piotr Masuhr - opinia nowy temat Od początku działalności naszej apteki korzystamy z usług biura Wektor....
~Piotr Masuhr
1

Bardzo dobra pizza ! nowy temat Jesteśmy stałymi klientami już od kilku lat i zawsze wpadamy na pyszną pizzę...
~Marta
-

Problem z wejściem nowy temat Zgadzam się z przedmówcą. Sklep nie spełnia standardów dla osób...
~Klient
1

dodano: 15 października 2018

wesele w gdańsku hotel holiday inn nowy temat niesamowite wesele w sky bar bardzo polecam
~OLKA
-

Bardzo fachowa obsluga nowy temat Na mpja prosbe wyniki badan dostalem z wyprzedzeniem. Bardzo mila Pani w...
~Jac
1

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Najlepsza szkoła jazdy OSK Delta nowy temat Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy z dobrym podejściem do kursanta.
~K.Mickielewicz
-

ostatnia odp. 2 dni temu

Nie polecam!!!! nowy temat Jakość pracy tego warsztatu to czysta porażka. Zupełny brak kompetencji i...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 11 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
341956

227249

wątków

do góry