Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wielbicielka filtrowej - opinia nowy temat zdzierają pieniądze za zęba chcieli 2500 ja zrobiłem to za 300 zł na...
~wielbicielka filtrowej
-

ostatnia odp. 32 minuty temu

dodano: 27 listopada 2022

Remigiusz - opinia nowy temat Profesjonalne podejście do Klienta. Serwis spełnił moje oczekiwania w...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 44 minuty temu

Vilk - opinia nowy temat Jadam tu regularnie zawsze dobre pizzę przemiła obsługa i przystępne ceny !
~Vilk
-

ostatnia odp. 56 minut temu

Kasia - opinia nowy temat Posiadam kilka stroi marki calzedonia lecz z roku na rok jakość materiału...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

Magdalena - opinia nowy temat Pan Krzysztof i jego ekipa uratowali nasz remont. Przejęli wykończenie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 26 listopada 2022

Andrzej - opinia nowy temat Współpracuję z firmą w zakresie wycen dla banków. Wielokrotnie korzystałem i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

Daria Sobecka - opinia nowy temat Z narzeczonym kupiliśmy mieszkanie z pomocą biura, a konkretnie Pana...
~Daria Sobecka
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

Milena Różańska - opinia nowy temat 100% profesjonalizmu, ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do...
~Milena Różańska
-

Magdalena - opinia nowy temat Pani Kasiu - bardzo dziękuję za te dwa ostatnie miesiące współpracy muszę...
~Magdalena
-

Daniel - opinia nowy temat Szczere podziękowania dla Pana Artura z ALDA. Miałem przyjemność szkolić się...
~Daniel
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Jola - opinia nowy temat Super obsługa, dbanie o pacjenta,wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam
~Jola
-

ostatnia odp. 22 godziny temu

klient - opinia nowy temat uwaga na ta firme!! celowo zanizaja cene przy wyecenie, po pomiarach i...
~klient
1

ostatnia odp. 23 godziny temu

dodano: 17 listopada 2022

Tomasz - opinia nowy temat Córka z każdego treningu wraca szczęśliwa
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

Artur - opinia nowy temat Szybkie umówienie wizyty i przystąpienie do terapii pozwoliło mi się uwolnić...
~Artur
-

Ewa - opinia nowy temat Bylismy groupa z Austrii w Gdansku. Pan Dr Humor mial rzeczywiscie humor,...
~Ewa
-

dodano: 25 listopada 2022

Basia - opinia nowy temat ciekawa i zróżnicowana oferta (z dokładnym opisem czego się spodziewać i jak...
~Basia
-

Ewa Paszkiewicz Juszczak - opinia nowy temat W dniu dzisiejszym miałam wykonywane badanie- rezonans magnetyczny głowy w...
~Ewa Paszkiewicz Juszczak
-

Aleksander - opinia nowy temat Jesli o mnie chodzi, to jestem zadowolony. Zakupilem samochód w bardzo dobrym...
~Aleksander
-

Sylwia Król - opinia nowy temat Bardzo serdecznie polecam firmę Obrotni Nieruchomości, a w szczególności Pana...
~Sylwia Król
1

Urszula Stanuch - opinia nowy temat To było bez wątpienia najlepsze doświadczenie. Po pierwszej sesji poczułem...
~Urszula Stanuch
1

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
354418

268074

wątków

do góry