Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
odradzam nowy temat Po pierwszej wizycie w salonie i strzyżeniu u Pani Emilii myślałam, że w...
~kasia
1

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Bardzo dobra agencja nowy temat Usługi realizowane na wysokim poziomie, bardzo dobry kontakt mailowy i...
~Krzysztof Bielecki
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

wymiana linek i pancerzy hamulców i przerzutek nowy temat Potrzebowałam roweru na majówkę, do której zostało 6 dni. Obdzwoniłam 16...
~Kasia
0

ostatnia odp. 3 godziny temu

rechabilitacja nowy temat Przemiły człowiek o złotych dłoniach, dzięki jego pomocy poruszam się o...
~Kazimierz
0

Bardzo smaczne lody, warte swojej ceny nowy temat Do lodziarni czesto przyjezdzam z synem, niemal kazda wizyta konczy sie...
~piotr a
0

Salon Optyczny Michał Antoszewski nowy temat Świetna obsługa, szeroki wybór... Polecam wszystkim! :-)
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Sprawnie, solidnie! nowy temat usługa cięcia kafli wykonana terminowo i w przystępnej cenie. Kontakt...
~Diana
0

Pozytywnie. nowy temat Dojeżdżam ponad 100km na wizyty i jestem bardzo zadowolona. Fachowość,...
~Żaneta S
0

Odradzam! nowy temat Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Szafa źle wymierzona, po...
~Oszukana klientka
2

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 28 grudnia 2017

Nie szukaj dalej, to właściwy adres nowy temat Długo zastanawiałam się nad rozpoczęciem terapii i wyborem odpowiedniego...
~Karolina
0

Warto odwiedzić nowy temat Polecam sklep, duży asortyment. Miła i pomocna obsługa.
~Mariusz
0

Szybko nowy temat Rano pomiar wieczorem montaż akcja przeprowadzona bardzo sprawnie
~Marcin
0

Wesele nowy temat Polecam gorąco. Wspaniała atmosfera,klimat ,wystrój i najlepsze jedzenie....
~Agnieszka
1

dodano: 21 kwietnia 2018

Świetny specjalista! nowy temat Trafiłam do dr Błażewicz z trądzikiem, który pojawił się w dorosłym wieku....
~Marta
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Rewelacja nowy temat Pani Justyna jest cudowna ! Kobieta ewidentnie wie co robi, jest...
~Ola
0

ostatnia odp. 7 godzin temu

świetne miesce na zaspokojenie głodu po pracy nowy temat Nie wiem czy jeszcze gdzieśjest milsza obsluga...:) Ciekawe czy mozna jeszxze...
~pawlo
0

ostatnia odp. 14 godzin temu

Opinia o XIX LO nowy temat Przede wszystkim zdecydowana większość nauczycieli nie potrafi nauczać. Duża...
~anonim
0

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam: świetna usługa w świetnej cenie nowy temat Serdecznie polecam! Szybko, profesjonalnie, cena przystępna, miła obsługa,...
~Anita
0

ostatnia odp. 16 godzin temu

Dziękuję!!!! nowy temat Wypadła mi pilna podróż służbowa, od wejścia do urzędu do wyjścia z gotowym...
~Maciej
1

dodano: 19 kwietnia 2018

Szczerze polecam nowy temat Fachowa obsluga, miła atmosfera i oczywiście dobra oferta
~Stan S.
0

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
316968

206612

wątków

do góry