Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bóle żołądka - gastroskopia nowy temat Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wyjaśnia dogłębnie problem . Świetny...
~Hubert K.
0

ostatnia odp. 37 minut temu

dodano: 23 czerwca 2018

Zenada , masakra, nie polecam !!!! nowy temat Brak slow porostu dno , gdybym mógł to bym wogole żadnej gwiazdki nie...
~Mateusz
0

ostatnia odp. 59 minut temu

Dietetyk, Pani mgr. Karolina Kazmierczak nowy temat Mój wpis dot. diety ułożonej przez Panią mgr. Karolinę Każmierczak dla...
~Max Holm
0

ostatnia odp. 1 godzina temu

Polecam !!! nowy temat Z czystym sumieniem polecam Lilu Fruits jako dostawcę świeżych owoców i...
~Izabela
3

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 4 czerwca 2018

Najlepsza hurtownia w mieście nowy temat Jak dla mnie najlepsza hurtownia w mieście. Nie mam się do czego przyczepić....
~Adam
2

dodano: 20 czerwca 2018

Pacjent z Łodzi nowy temat Wielkie podziękowania składam na ręce całego zespołu, który pomógł Nam w...
~Jakub
0

Czy na pewno kultowe? nowy temat Skuszona nazwą zamówiłam wczoraj zapiekankę - była to jedna z najgorszych...
~MG
0

Profesjonalizm nowy temat Pani mecenas wygląda młodo, co może być mylące odnośnie doświadczenia....
~Agnieszka
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Zdecydowanie nie polecam nowy temat Dołączam się do wcześniejszych opinii, już nie chce pisać o szczegółach ale...
~Kielntka
0

ostatnia odp. 11 godzin temu

Trzeba się bardziej postarać nowy temat Mając najlepszą miejscówkę w Gdyni i Trójmieście oraz na Pomorzu można...
~gdynianka
0

ostatnia odp. 12 godzin temu

Dla mnie SUPER! nowy temat moim zdaniem bardzo dobra organizacja ,konkurencyjne ceny,piękne...
~Zadowolona
0

dodano: 22 czerwca 2018

Super! nowy temat Bardzo fajna restauracja na Morenie - w końcu! Super śniadania w rewelacyjnej...
~Marek
1

dodano: 16 czerwca 2018

Polecam nowy temat Byłem w tym salonie z żona , ja skorzystałem ze strzyżenia klasycznego...
~Konrad i Sylwia
0

Zdecydowanie odradzam ! nowy temat Oferta bogata, wspaniały marketing , ale nic poza tym... Po podpisaniu umowy...
~Asia
3

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 16 kwietnia 2018

MEGA! nowy temat Byliśmy pierwszy raz. Super klimat, jedzenie i obsługa. Burger i papryczki...
~Gość
0

ostatnia odp. 13 godzin temu

Najlepsza placówka w Trójmieście zajmująca się osteoporozą !!! nowy temat Bardzo polecam Przychodnię Gabinety Lekarskie Osteoporosis. Pan doktor...
~Alicja
0

ostatnia odp. 14 godzin temu

~Wioletta
0

Cocktail bar na wysokim poziomie! nowy temat Nie oszukujmy się. W Gdyni mało się dzieje i wypić dobrego drinka oprócz...
~Karol
0

Kwiaty nowy temat Cudowny box od Hello Flowers zachwycił nauczycielkę naszej córki na...
~Michał
0

Wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni nowy temat Nietuzinkowy wystrój, sympatyczna obsługa, szeroki wybór alkoholi. Idealne...
~Beata
0

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
320635

209377

wątków

do góry