Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam! nowy temat Bardzo dobrzy instruktorzy, grafik dostosowany do kursanta, nowe autka, miła...
~Nina Szulta
0

ostatnia odp. 18 minut temu

dodano: 22 listopada 2017

Pani Ewelina jest prawdziwym specjalistą w swojej profesji... nowy temat Trafiliśmy do Pani Eweliny na warsztaty grupowe. Pani Ewelina jest bardzo...
~Wiktor
0

ostatnia odp. 37 minut temu

Najlepsza szkółka! nowy temat Polecam, kurs weekendowy mega szybki i przyjemny, wszystko dokładnie...
~Dominik
0

ostatnia odp. 1 godzina temu

Oby tak dalej ! nowy temat Do Pani Marzeny chodzę od lat. Jak i cała moja rodzina. Dokładna, sumienna,...
~A.
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

Opinia nowy temat Agata jest mega pozytywną i bardzo kreatywną osobą, zna się na tym co robi i...
~Iwona Bodys
0

xxx nowy temat Trafiłem do pani Doroty z polecenia znajomej. Jestem bardzo zawiedziony. Nie...
~xxx
0

Gorąco polecam! nowy temat Świetne przygotowanie za sprawą pana Macieja. Każda jazda była przyjemnością....
~Kamil
0

Niekoniecznie polecam ... nowy temat Witam , zauwazyłam same pochlebne opinie a jednak klubu zdecydowanie nie...
~Mika
1

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 20 listopada 2017

super szkola nowy temat El-prawko - najlepsza szkola, jak najbardziej moge polecic :) instruktorzy...
~Nieznany
0

NAJLEPSZA MYJNIA i DETAILING!!! 100 % zadowolenia nowy temat Niedawno kupiłem nowe, wymarzone auto i zgodnie z sugestią kolegi...
~Willy
0

Zawsze zadowolona nowy temat Z usług Pana fotografa korzystałam wielokrotnie. Zdjęcia do przeróżnych...
~Natalia
0

ostatnia odp. 4 godziny temu

Profesjonalnie. nowy temat Korzystam z usług tej pralni od momentu jej otwarcia. Wczesniej przez kilka...
~klientka
0

ostatnia odp. 4 godziny temu

Godne polecenia nowy temat Dobre skladniki, niskie ceny, czego chciec wiecej:-)
~Marek
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Rzetelna pomoc przy sprzedaży mieszkania nowy temat Nie jest w moim zwyczaju opiniować, ale nigdy nie byliśmy tak zadowoleni z...
~Państwo Kwidzynscy
1

Nie polecam nowy temat Byłem w XXL dwa razy.Za pierwszym razem zamówiłem polędwicę,niby fajna...
~Jędrek
0

Bardzo się pogorszyło nowy temat Odwiedziłem restauracje i wnioski są takie niewarto . Obsługa gorsza siwy...
~Jacek
0

Kredyt z Panem Piotrem nowy temat Kolejny zadowolony klient - polecam. Jakby Pan Piotr dorzucał mi się do raty...
~Grzegorz
0

Nie polecam zakupów w Agata Meble nowy temat Witam złożyłam zamówienie w Agata meble w gdańsku na stół wysoki połysk wraz...
~Monika
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Czekam na przesyłkę od 14.11 nowy temat I do dnia dzisiejszego nie została doręczona... Na infolinii nie wiedzą czemu...
~Adam
0

Tanio nowy temat Fajny sklepik, fajne ceny, fajne promocję :) Polecam zajrzeć, często są fajne...
~Natalia
0

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
305664

198673

wątków

do góry