Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - ocena nowy temat "Nie można tkwić uparcie w swoim kącie Lasu, czekając, aż inni do nas...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 16 minut temu

dodano: 23 lipca 2024

Akademia Piłkarska - ocena nowy temat Dziękujemy za warsztaty! Pani Natalia rewelacyjna, dzieci oceniły robotykę,...
~Akademia Piłkarska
-

ostatnia odp. 27 minut temu

Wiesiek - ocena nowy temat Znalazłem hydraulika w Internecie i nie zawiodłem się. Miałem problem z...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 43 minuty temu

Pelczar - ocena nowy temat Niestety, ale nie polecam. Realizacje pomorskich kościołów jak sen...
~Pelczar
-

ostatnia odp. 44 minuty temu

Alina - ocena nowy temat Profesjonalizm i fachowość to najlepsze słowa opisujące tego hydraulika....
~Alina
-

ostatnia odp. 44 minuty temu

Amalia - ocena nowy temat Tragedia . Mimo zamówionej taxi 2 dni wcześniej NIE przysyłają taxi w ogóle...
~Amalia
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

Przemek - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
~Przemek
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

Margola G. - ocena nowy temat Najlepszy Fotograf!!! Jutro ponownie się do niego wybieram (tym razem z...
~Margola G.
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 22 lipca 2024

Izabela Jarosińska - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dziewczynom za stworzenie mojej strony...
~Izabela Jarosińska
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

Marek - ocena nowy temat Pan Mariusz Piskorz ,pelny profesjonalizm, zawsze dostepny ,zawsze na biezaca...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

Ruda - ocena nowy temat Godzinny czas oczekiwania przy prawie pustej sali na zimne sushi. Kiedyś to...
~Ruda
-

Sprzedająca - ocena nowy temat Polecam z największą przyjemnością współpracę z Panem Mateuszem z biura w...
~Sprzedająca
-

Mirka - ocena nowy temat Bardzo polecam p. Magdę. Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo...
~Mirka
-

Trenujący - ocena nowy temat Nawiązując do oceniającego i obserwującego ( poniżej ) klub taty , rozumiem...
~Trenujący
-

ostatnia odp. 14 godzin temu

Mama - ocena nowy temat Nasza córeczka uwielbia chodzić do tego żłobka.Panie są empatyczne i bardzo...
~Mama
-

kuba - ocena nowy temat naprawdę dobre lody ,dużo smaków do wyboru , miłe dziewczyny z obsługi i...
~kuba
-

Mila - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, Pan Patryk bardzo konkretny i...
~Mila
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

Tomasz - ocena nowy temat Kolejne udane doświadczenie w postaci kursu w Trytonie :) Tym razem...
~Tomasz
-

Barbara , Ela - ocena nowy temat Niesamowici specjaliści zarówna od strony masażu jak i pijawki które robią...
~Barbara , Ela
-

Renata - ocena nowy temat Polecam P. Żanetę, bardzo bezpośrednia ale uczy rewelacyjnie. Po 6 godzinach...
~Renata
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
380688

294380

wątków

do góry