Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz Henicz - opinia nowy temat Najwyższa kultura, profesjonalne podejście do klienta oraz bardzo bogata...
~Bartosz Henicz
-

ostatnia odp. 17 minut temu

dodano: 18 lutego 2020

Nicki - opinia nowy temat Pyszne jedzenie godne polecenia
~Nicki
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

Greg - opinia nowy temat Wszystko Super począwszy od kontaktu kończąc na realizacji
~Greg
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

Klientka lubiąca gastronomię :) - opinia nowy temat Za jedzenie dałabym jak najbardziej 4 gwiazdki, smaczna ryba dorsz z frytami...
~Klientka lubiąca gastronomię :)
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

roman - opinia nowy temat zero empati nic pomocy opieszalosc i niefachowosc
~roman
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

Tort urodzinowy Morena nowy temat Zamówiliśmy tort z jedną figurą. Smak tortu taki sobie w niczym nie wyróżniał...
~Magda
1

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 29 lipca 2019

Monika - opinia nowy temat Po raz kolejny korzystałam z pomocy Pana Pawła przy wynajmie mieszkania....
~Monika
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

Karol - opinia nowy temat konkretni fachowcy ktorzy maja pojecie o tym co robia
~Karol
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Łukasz Bagiński - opinia nowy temat Polecam P. Pawła sprostał wymaganiom które mu przedstawiłem. 2 szafy , meble...
~Łukasz Bagiński
-

Anna - opinia nowy temat Córka przez 4 lata pracowała nad poprawą wymowy pod opieką trzech różnych...
~Anna
1

Ela - opinia nowy temat Profesjonalne podejście. Szczególnie polecam p. Mateusza Skawińskiego - z...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Monika - opinia nowy temat Jestem stałą klientką od kilku lat. Zawsze czysto i sympatycznie. Ceny...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

Anna - opinia nowy temat Kilka miesięcy terapii - spotkania w gabinecie z przemiłą p. Joanną +...
~Anna
-

Milena - opinia nowy temat Najgorsza firma z jaką Miałam do czynienia!!!!Obiecanki cacacki.....a jak...
~Milena
1

dodano: 14 stycznia 2020

Aleksandra - opinia nowy temat Każde 6 gwiazdek jak najbardziej zasłużone! Wybraliśmy się z chłopakiem do...
~Aleksandra
-

Agnieszka - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Cały proces sprzedaży mieszkania...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

Omijac nowy temat Witam wszystkich. Z usług tej wypożyczalni korzystałem już kilka razy. Auta...
~Kacper
1

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Artur - opinia nowy temat Od kilku lat byłem klientem tego salonu, zawsze bardzo miła obsługa,...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

Marcin - opinia nowy temat Kupiłem Audi Q7 2016 rok. Szczerze polecam. Auto przeszło bez żadnych...
~Marcin
-

Asia - opinia nowy temat Korzystałam z usługi czyszczenia tapicerki. Zarówno jakość wykonania usługi,...
~Asia
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
347265

232015

wątków

do góry