Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kancelaria Prawna Rio nowy temat Serdecznie dziękuję Kancelarii Prawnej Rio za fachową pomoc. Jesteście nie...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 godziny temu

dodano: 31 stycznia 2019

Super Klimat ! nowy temat Super klimat ! Bardzo czysto ! Uśmiech na twarzy przez calą wizytę !Pozytywna...
~Paweł
1

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 20 marca 2019

Jak zawsze doskonale! nowy temat To już kolejny zakup bo meble sprawdzone i niedrogie. Bardzo polecam salon...
~Kuba
-

Pełen profesjonalizm nowy temat Zgłosiłam się do Perfect Smile z ukruszonym zębem. Doktor do którego...
~Nela
-

Perfect nowy temat Klinika godna polecenia nawet dla tech najbardziej wymagających
~Marta
-

Przyjaźnie i bezboleśnie nowy temat Polecam klinikę wszystkim tym, którzy boją się dentysty. Wspaniały zespół,...
~Tolek
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

Obecnie najgorsza firma kurierska w kraju nowy temat Szkoda słów. Każdy umywa ręcę, w back office kłamią, że ponowili zlecenie,...
~Niezadowolony klient
5

dodano: 9 sierpnia 2017

Super Klinika poziom Światowy nowy temat Zdecydowanie polecam. Super podejście. Wszystko bezboleśnie. Sprzęt światowej...
~Artur
-

Bardzo dobry mechanik nowy temat Szczerze polecam p. Andrzeja konkretny, profesjonalny i skuteczny. Szczerze...
~Manuela
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

Brud i syf nowy temat Jakiś koszmar, nigdy nie widziałem tak brudnego ośrodka zdrowia. Od wejścia...
~pacjent
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

Najlepsza Kancelaria na Świecie nowy temat To nie jest typowa Kancelaria. Pani radca prawny Anna Bufnal przeprowadziła...
~Alina
-

ostatnia odp. 14 godzin temu

Polecam nowy temat Bardzo dobre oferty ubezpieczeń i miła obsługa
~Kasia
-

Polecam nowy temat Wszystko bez zarzutu, wybawiliśmy się z mężem, najedliśmy i zrobiliśmy...
~Joanna
-

Czuje sie oszukany nowy temat Zepsuly mi sie wycieraczki, przyjechalem umowic sie na sprawdzenie i...
~Maciej
1

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 12 maja 2018

Wymiana kół z oponami letnimi Opel Meriva B nowy temat Przyjechałem na wymianę kół z oponami letnimi wraz z regulacją czujników...
~Mikołaj
-

Polecam nowy temat Od kilku lat korzystam z usług ubezpieczalni i mogę śmiało polecić innym
~Wieloletni klient
-

TK Chopin Pilotów nowy temat Zdecydowałam się na skorzystanie z oferty TK Chopin gdy tylko dotarła do...
~Julia
4

dodano: 12 lutego 2018

Dodge Grand Caravan nowy temat Bardzo sprawna i szybka diagnoza, polecam
~Maciej
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

Pozdrawiam nowy temat Miła obsługa i satysfakcjonująca oferta. Polecam.
~Jerzy
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

Polecam nowy temat zaraz po otwarciu miałam okazje skorzystać z manicure hybrydowego :)...
~Natalia
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
333039

219751

wątków

do góry