Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadzieja nowy temat Ponad 2 godziny o 3 nad ranem zajęło opatrzenie rozcietego palca u reki....
~Jan Jaro
1

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 20 lipca 2018

Maciek - opinia nowy temat Bardzo ciekawe półkolonie z fajnie prowadzonymi zajęciami robotyki. Do tego...
~Maciek
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 5 lipca 2020

Justyna - opinia nowy temat Spa dla duszy i ciała. Zawsze udana stylizacja włosów, pyszna kawka i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

Justyna - opinia nowy temat Szybko, sprawnie i na temat. Usługa kompleksowa. Klient nie musi się martwić...
~Justyna
1

ostatnia odp. 9 godzin temu

Wiesław - opinia nowy temat ból zżera stawy...szczęki ,, złego rozrywają cię na strzępy..idziesz,a tak...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

Sergiusz - opinia nowy temat Fachowa robota, szybko na miejscu i w pełni profesjonalnie !
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 4 lipca 2020

Krystian B. - opinia nowy temat Miałem przyjemność skorzystać z usług Pana Krzysztofa, który zarówno...
~Krystian B.
1

ostatnia odp. 22 godziny temu

Michał - opinia nowy temat Szeroki asortyment, fachowa porada, miła obsługa i dyskretne miejsce! Moim...
~Michał
-

Anna - opinia nowy temat Polecam!!! Firma bardzo dobrze poprawia błędy po innych fachowcach. Bardzo...
~Anna
-

Rafał - opinia nowy temat Z usług P. Bartosza skorzystałem ok. .5 roku temu. Ale pisząc tą opinię...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

klientka - opinia nowy temat Pani obsługująca bardzo niemiła. Nie chciała poinformować w jakiej cenie jest...
~klientka
-

Emil - opinia nowy temat Pełna profeska, w przeciwueństwie do konkurencji rzetelnie i profesjonalnie z...
~Emil
-

Maks - opinia nowy temat Burger szefa. Świetne mięso, pyszna buła, dodatki wysokiej jakości. Mój był...
~Maks
-

Danusia - opinia nowy temat Ulubiony mój sklep ! Kupuję w Miśku od lat , dawniej tym na Wiczlinie
~Danusia
3

dodano: 1 kwietnia 2020

Natalia - opinia nowy temat Bardzo polecam, szczególnie jeżdżenie z Panem Rafałem! Pomimo mojego...
~Natalia
-

Patrycja - opinia nowy temat Bardzo często jemy w restauracji Moje Miejsce a teraz zamawiamy z odbiorem...
~Patrycja
1

dodano: 15 kwietnia 2020

Magda - opinia nowy temat Strzyżenie 10 latka 2 cm z długości i 3 ruchy maszynką 50 zł.
~Magda
-

Natalia - opinia nowy temat Po sześciu latach przerwy egzamin zdany za pierwszym podejściem. Pan Maciej,...
~Natalia
-

Daniel - opinia nowy temat Teoria wykladana przez P. Tomka w sposób zrozumiały dla każdego, natomiast...
~Daniel
-

dodano: 3 lipca 2020

Malgorzata - opinia nowy temat Przepyszna pizza z wiejską kiełbaską. Na wspomnienie ślinka cieknie....
~Malgorzata
-

dodano: 3 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
326289

236520

wątków

do góry