Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam nowy temat Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm!!! Biuro rachunkowe godne polecenia
~Maria
-

ostatnia odp. 24 minuty temu

dodano: 14 grudnia 2018

Porażka nowy temat Zero kontaktu z kurierem ktory nie informuje o spoznieniu po calodziennym...
~Rafal
-

ostatnia odp. 38 minut temu

polecam!!! nowy temat Zleciłam naprawę zmywarki rodziców (pod ich nieobecność), w której tylko...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

5 nowy temat Polecam wszystkim:) Bardzo dobra szkola:)
~Ania
-

Opinia dot. agenta nowy temat Pan Sebastian, który pośredniczył w zakupie przez nas mieszkania w centrum...
~Kalina
1

dodano: 13 grudnia 2018

Pozytywny wynik za 1 razem nowy temat Mega pozytywna atmosfera , pozytywni instruktorzy jak i obsluga biura ,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

stworzenie strony www nowy temat wysoka jakość, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta....
~Marcin
-

Spełnili moje oczekiwania nowy temat Podoba mi się. Najpierw zamówiłam zestaw próbny i przyszło ładne pudełeczko z...
~Ada P.
-

Opinia nowy temat Polecam OSK Delta,panie w biurze bardzo miłe,instruktor Pan Tomek...
~Agnieszka Zając
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

Polecam nowy temat Wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Firma Industone spełnia moje...
~Adam
-

Polecam nowy temat Bardzo polecam usługi szkoły żeglarstwa szekla. Duża dawka nauki, super...
~Marek
-

Szajs. nowy temat Tyle nerwów dawno nie straciłem. Kurier miał odebrać paczkę we wtorek, potem...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Rekomendacja nowy temat Pan Marcin Dębski z racji przyjaznego i rzeczowego podejścia do Klienta,...
~Marek.J
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Polecam zdecydowanie nowy temat Często korzystam z zakupów tonerów. Jakościowo bardzo dobre zamienniki....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

Kompetentna obsługa ! nowy temat Profesjonale podejście do klienta, a jednocześnie otwarta i szczera osobowość...
~JustynaD
-

Stanowczo odradzam! nowy temat Mieszkanie na osiedlu Słoneczna Morena kupione we wrześniu zeszłego roku...
~Weronika
2

dodano: 19 listopada 2018

Braki w menu nowy temat W tej restauracji nie ma co jeść. Kelnerka robi wszystko aby zaspokoić gości,...
~Rozczarowani
-

Super nowy temat Super miejsce, bardzo miła atmosfera. Zajęcia zdrowy kręgosłup bardzo fajnie...
~Tomasz
-

P. Renata Kak-Szneider i Aneta Zielińska nowy temat Doskonały team-up, dzięki któremu udało mi się dokonać zakupu nieruchomości....
~Paweł Wu
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Polecam ! nowy temat Polecam Szkołę Jazdy a przede wszystkim instruktora Jacka. Bardzo dobrze...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
329341

216759

wątków

do góry