Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K Szatkowska - opinia nowy temat Operacja redukcji piersi miała miejsce w listopadzie 2021r. Jestem bardzo...
~K Szatkowska
1

ostatnia odp. 24 minuty temu

dodano: 26 stycznia 2022

Maik - opinia nowy temat AK media roznosiła dla mnie ulotki tym razem w Gdańsku i Sopocie. Bardzo...
~Maik
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 27 stycznia 2022

D - opinia nowy temat stanowczo odradzam! Wykonali analize chłonności z której wyszło im że możemy...
~D
-

Michal - opinia Moja pierwsza wizyta. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Efekt...
~Michal
-

Magdalena Zalewska - opinia Agencja zatrudnia doskonałych ekspertów, którzy pracują z ogromnym...
~Magdalena Zalewska
-

Patrycja - opinia Zdecydowaliśmy się na projekt pokoju dla nastolatki. Pani Magda zachwyciła...
~Patrycja
-

Hanna Zalewska - opinia Jestem bardzo zadowolona. Od obsługi w city meble, po montaż i efekt finalny....
~Hanna Zalewska
-

ostatnia odp. 2 godziny temu

Małgosia - opinia Ogarnięty doradca do zadań niestandardowych.
~Małgosia
-

Janina - opinia Szkoła językowa perfekcyjna pod każdym względem. Dzięki metodzie Callana...
~Janina
-

Anna - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Pani Marta w...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 godziny temu

Monika - opinia Polecam serdecznie Rondobis Gdynia, panie pracujące w biurze zawsze miłe i...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

ezrainvestments.pl - opinia Od ośmiu miesięcy jesteśmy klientami You're Welcome i przyszedł czas na...
~ezrainvestments.pl
-

Tomasz G. - opinia Polecam obsługę klienta. Pani uprzejma i pomogła w sprowadzeniu dla mnie...
~Tomasz G.
-

Adrianna - opinia Firma godna polecenia. Profesjonalna obsługa na każdym etapie, od projektu po...
~Adrianna
-

JAN - opinia W zagmatwanym świecie finansów trafienie na Panią Joannę było jedną z...
~JAN
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

Agnieszka - opinia Za czas realizacji dałabym 10 gwiazdek, operat byl gotowy w dwa dni bez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

Ola - opinia Jestem po podpisaniu Umowy Przedwstępnej na zakup nieruchomości prowadzony...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Wioleta - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Arlety, mieszkanie posprzątane na błysk...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

Marta - opinia Polecam:). Profesjonalna i sympatyczna współpraca na każdym etapie,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Paulina - opinia Szeroka oferta i szybka pomoc na zadawane pytania i problemy. Rzetelna firma....
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
344611

257431

wątków

do góry