Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K - ocena nowy temat Super przychodnia. Bardzo pomocni Pan i Pani doktor. Czesto jest kolejka ale...
~K
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 19 marca 2024

Zazi - ocena nowy temat Lubię tam przychodzić i zawsze mam super dziary
~Zazi
-

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 18 marca 2024

Ewa - ocena nowy temat Po naprawdę wielu różnych diagnozach, konsultacjach i poznanych specjalistach...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Dawid - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam tą agencję. Współpraca na najwyższym poziomie....
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Przemek - ocena nowy temat Bardzo polecam jestem zadowolony z usług
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Paulina - ocena nowy temat Serdecznie polecam Pana Przemysława Pańczyka - pełen profesjonalizm,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Ela - ocena nowy temat Ojjj polecam to cudowne przedszkole!!!
~Ela
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Tomasz - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić bardzo pozytywna opinie o firmie Krio-Tech. Jestem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Wojciech - ocena nowy temat W końcu jeden fachura który nie zmyśla.. Jak powie , ze zrobi to zrobi i to...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

IDA - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usługi, Pan Janusz wykazał się wysokim...
~IDA
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Pati - ocena nowy temat Nie znam sie na tym. Kompletnie. Dlatego liczę na pomoc w salonie. I tu nie...
~Pati
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Jolanta Musiał - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usług firmy w zakresie pozycjonowania i...
~Jolanta Musiał
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Ania Kowalska - ocena nowy temat Profesjonalnie,zgodnie z umową,materiały najwyższej jakości. Zdecydowanie...
~Ania Kowalska
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Ania Kowalska - ocena nowy temat Profesjonalnie,zgodnie z umową,materiały najwyższej jakości. Zdecydowanie...
~Ania Kowalska
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Ania Kowalska - ocena nowy temat Profesjonalnie,zgodnie z umową,materiały najwyższej jakości. Zdecydowanie...
~Ania Kowalska
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Małgorzata Jaskólska - ocena nowy temat Z panem Mateuszem Skawińskim sprzedaliśmy 2 mieszkania w Gdańsku i...
~Małgorzata Jaskólska
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Łukasz Dolecinski - ocena nowy temat Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza Skawińskiego z Pepper House....
~Łukasz Dolecinski
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

MK - ocena nowy temat Po raz kolejny korzystałem z pomocy Pana Marka, tym razem naprawa pralki...
~MK
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Kowalski Robert - ocena nowy temat Najgorszy deweloper w Trójmieście nie wywiązuje się z zwartych umów. Pan...
~Kowalski Robert
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Beata - ocena nowy temat Pan Bartek Trznadel przedstawił ofertę bardzo profesjonalnie. Nie miałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 18 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
374034

postów

288227

wątków

do góry