Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Mam trudne włosy i specyficzny...
~Katya
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

jeden z najlepszych w Trójmieście ...... wątek zamknięty Salon D&D można zaliczyć niewątpliwie do jednych z najlepszych w Trójmieście....
~J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

" Dobra Robota " wątek zamknięty Witam Wszystkich zainteresowanych, wymieniałem w tym serwisie tylną klapę...
~J.Jasiński
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Najlepsza szkoła w Gdańsku!!! wątek zamknięty Na początku chciałem napisać,że zapisałem się do OSK/nie bedę tu wymieniać...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Nie szanują klientów wątek zamknięty Nikomu nie polecam - klient przed zakupieniem drinka w barze nie może...
~xxx
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

kicia051184 - opinia wątek zamknięty Fajny przyjazny sklepik, świeże warzywa i owoce, miła młoda obsługa, w...
~kicia051184
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

klientka - opinia wątek zamknięty jestem w trakcie obszernego leczenia protetycznego ( most, licówki, korony )...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Super !!! wątek zamknięty Pozdrawiam mojego instruktora Jacka W. super nauczyciel , naprawdę wie jak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Super wątek zamknięty Szybko, solidnie i tanio!! POLECAM!!!
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 marca 2013

Mega rewelacja!!!! wątek zamknięty Gorąco polecamy wszystkim osobom, które chcą przeżyć wesele swoich marzeń!!...
~Sylwia i Krzysztof
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

zacinający net !! wątek zamknięty juz drugi weekend nie da rady grać , jeszcze raz taki numer a Wam wjebieeeeeeee
~szeF
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Skorzystałam ostatnio z usług nowego na naszym osiedlu salonu. Trafilam w...
~Krystyna
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

pycha, miło i przyjemnie! wątek zamknięty Świetna alternatywa dla uzależnionych od słodkiego, ale niekoniecznie...
~Gonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Wspaniała lekarz :) wątek zamknięty Świetny lekarz, w styczniu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego,...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

GORĄCO POLECAM !! wątek zamknięty Jedno z ulubionych miejsc w Gdańsku! Często bywam na Starówce i odpoczynek w...
~Krzysztof79
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty Dawno nie zaskoczył mnie tak żaden lokal, jedna z najwcześniej otwieranych...
~Magda222
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Jeśli możesz skorzystać z INNEGO serwisu rowerowego - nie zastanawiaj się wątek zamknięty Przed majówką terminy serwisu rowerów dwutygodniowe, bo nie ma serwisanta,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Hybrydowy manicure i pedicure wątek zamknięty Skorzystałam z usługi hybrydowego manicure i pedicure. W porównaniu z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Super jedzenie, super miejsce wątek zamknięty Bardzo lubię Słoneczny ze względu na jego klimat i miłą obsługę, a przede...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Obsługa duzy +, jedzenie juz gorzej wątek zamknięty Kulinarni dewianci głodni i gotowi na włoska kuchnie tym razem odwiedzili...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376107

postów

290173

wątków

do góry