Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!! wątek zamknięty Po zlikwidowaniu jakiś czas temu pizzeri Brawa, nie było w Sopocie normalnej,...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Nola - opinia wątek zamknięty Przychodnia godna polecenia. Pierwszy raz trafiłam do niej jakieś 1,5 roku...
~Nola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Zadowolona wątek zamknięty Miły personel, przystępne ceny. Standard porównywalny do reszty gabinetów,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Anna - opinia wątek zamknięty W Sanitasie byłam na kilku wizytach lekarskich u różnych specjalistów i...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

WŁOSKA restauracja wątek zamknięty Przepraszam , ze odniose sie do niektorych wypowiedzi, ale jak mozna sie...
~Kapsztad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

komunia wątek zamknięty Polecam duży wybór sukien Komunijnych profesjonalne podejście miła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Pani Renata obdarzyła mnie najgorszą fryzurą, jaką w życiu miałam na głowie....
~A.S.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Bardzo zadowolona z Marty! wątek zamknięty Po mojej 'przygodzie' z naturalną koloryzacją (henna khadi) moje...
~Natalia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam uslugi Pani Dominiki. Portret wykonany jest perfekcyjnie. Mam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

AM - opinia wątek zamknięty wraz ze znajomymi postanowiliśmy zamówić 2 duże pizze na 4 osoby poprosiliśmy...
~AM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

zachwycony współpraca wątek zamknięty Wspaniała młoda kadra miła i fachową obsługa trafne porady i moje problemy z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Polecam Zamek Gniew wątek zamknięty Wspaniałe klimatyczne miejsce , polecam !!
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

wszystko ok... ale... wątek zamknięty Odwiedziłem Starbucks w Gdyni w sobotę. Był duży ruch. Zamówiłem dla mnie i...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

POLECAM! PROFESJONALNA i PRZEMIŁA OBSŁUGA :)) wątek zamknięty Korzystam z usług Asdentu już od dawna i jestem zadowolona.Można się umówić...
~Moniczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Rewelacja!!! wątek zamknięty Salon mogę śmiało polecić a w szczególności fryzjerkę Sylwię która jest...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

serwis jak samochody wątek zamknięty WITAM SERWIS, JEST TAK SAMO TRAGICZNY JAK ICH AUTA. PO PROSTU BEZNADZIEJA....
~GG
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Ania to prawdziwa profesjonalistka. Nie ściemnia - jeżeli widzi, że na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Polecam ! wątek zamknięty Nigdzie nie nauczycie się tak dobrze jeździć jak właśnie w PSJK. Przemiła...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Od montażu minęło 9tys. km a auto nadal jeździ bezproblemowo i ekonomicznie....
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Super firma! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy transportowej "Transteam". Obsługa klienta,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376107

postów

290173

wątków

do góry