Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ! wątek zamknięty Nigdzie nie nauczycie się tak dobrze jeździć jak właśnie w PSJK. Przemiła...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Od montażu minęło 9tys. km a auto nadal jeździ bezproblemowo i ekonomicznie....
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Super firma! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy transportowej "Transteam". Obsługa klienta,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Pralka z marketu na Matarni! wątek zamknięty Po prostu rewelacja.Zanim wyszedłem z marketu,Pan z firmy Transteam już...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie i rzetelnie wykonana usługa za dobrą cenę. Pozdrawiam!
~Jarek - Corsa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Jan - opinia wątek zamknięty zabieg wykonany dobrze ,ale można przyjść na umuwioną wizytę i okazuje się że...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Przyjemne miejsce :) wątek zamknięty Miejsce naprawde godne polecenia :) Szczegolnie na calkiem innego rodzaju...
~Klaud
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Pub Sherlock jedno z lepszych miejsc w Sopocie wątek zamknięty Lokal który nie potrzebuje komentarzy ale szkoda ze tak mało osób o nim wie...
~Jacek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

nie tylko dla początkujących wątek zamknięty Metoda nauki odpowiednia nie tylko dla początkujących, w moim przypadku był...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

:) wątek zamknięty jesli ktos ma w planie kolacje dla dwojga lub impreze na wysokim poziomie to...
~Sasiadka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Lekarz z powołaniem wątek zamknięty Bardzo cierpliwy, oddany swojej pracy, profesjonalny. Mam do Niego zaufanie.
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

MD MEDICA wątek zamknięty 11-04 br.skorzystałem z usług MD Medica w Pucku.Operował dr. Czerwiński i...
~Krzysztof Tratowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Bardzo polecam Pana Leszka wątek zamknięty W listopadzie miałem mieć operację kręgosłupa wymianę dysku na sztuczny ,ale...
~Artu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Super pizza! wątek zamknięty Pizza jest baaardzo baaaardzo smaczna!! Czekaliśmy tylko 20min. Pare miesięcy...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

najgorsza przychodnia w Trójmieście wątek zamknięty Niestety nie jest to przychodnia godna polecenia. Poszłam z konkretnym...
~misiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Świetna szkoła wątek zamknięty Serdecznie polecam Akademię Prawa Jazdy. Poziom nauczania w tej szkole jest...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo kudłaty maltańczyk,efekt końcowy bardzo nam się spodobał. Bestia też...
~tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

gorąco polecam ! wątek zamknięty Solidnie, profesjonalnie, dokładnie i szybko ! Polecam usługi firmy BERNARD...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

absolutnie nie polecam, jestem totalnie zawiedziony wątek zamknięty Zamówiłem, przesłałem projekt wizytówek, zapłaciłem, przesyłkę również...
~zdegustowany
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Super szkoła:) wątek zamknięty Dzięki pracownikom Oskara wczoraj zdałem prawko praktycznie za pierwszym...
~Damian Z
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376107

postów

290173

wątków

do góry