Widok

Oprawa muzyczna slubu

Kupię Temat dostępny też na forum:
Poszukuję skrzypaczki i wokal na 25.06.2016 - oprawa muzyczna na ślubie.
Możecie kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !
Mogę polecić proszę o podanie e-maila prześlę dane do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
anulek88@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę malgosia02@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam podałby Pan namiary na skrzypaczkę ? :)
poszukuję oprawy na wesele.

adres email magdaw85@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję duet smyczkowy: skrzypce i wiolonczela w wykonaniu dwóch uczennic Szkoły Muzycznej II stopnia, w razie pytań proszę o maila: skrzypce.wiolonczela@gmail.com :) Mogę również przesłać próbkę naszych umiejętności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem śpiewaczką operową obdarzoną lirycznym głosem sopranowym o szlachetnym, ciepłym brzmieniu. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno - aktorskim. Obecnie pracuję w zawodzie.
Już od czasów średniej szkoły muzycznej śpiewam podczas ceremonii ślubu. Zdobyłam w ten sposób doświadczenie, które pozwala mi w pełni profesjonalnie wykonywać oferowane usługi oraz służyć radą i pomocą w doborze repertuaru i wszelkich innych wątpliwościach. Z przyjemnością urozmaicę Państwa ślubną uroczystość moim głosem.
Można mnie posłuchać:
http://www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=h4OigaMgSzA&t=13s

Zachęcam do kontaktu
513 216 947
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry